|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақстан тарихы |
|||||
|
Бөлім: |
9.3 Қазақстан қайта құру кезеңінде (1986-1991 жылдар) |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғалары. Зерттеу сұрағы: Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғаларының сипаты қандай болды? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.3.1.5 1986 жылғы Желтоқсан оқиғасының тарихи маңыздылығына баға беру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Желтоқсан оқиғасының құрбандарын біліп, олардың тұлғаларына баға беру. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Амандасу Оқушыларды түгендеу
Оқушыларды топқа бөлу Qazmath арқылы топқа бөлінеді |
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өткен тақырыпты естеріне түсіреді |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
слайд |
||
|
Жаңа білім |
Суреттен не көріп тұрсыздар? Сурет арқылы қандай оқиғамен байланыстырасыздар? Оқушылардан жауап алынып, сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты мен сабақтың мақсатын таныстырып кетемін Трек сөздермен таныстырамын
Желтоқсан оқиғасы жайлы бейнематериаға талдау жасау 4 ұпай Дескриптор:
2-тапсырма. Тұлғаны тану
Кері байланыс Мен енді………………….. білемін. Мен………………………….сезіндім Мен………………………………. білім алдым. Мен………………………………….. үйрендім. 3-тапсырма. Төменде берілген ақпараттың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды. Жеке жұмыс ( 2 ұпай)
|
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Дескриптор:
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Екі жұлдық,бір ұсыныс»
Өзін-өзі бағалау |
Тақырып тық суреттер Ақпараттық мәтіндер Слайд Бейнемариал Слайд |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы халық наразылықтары маңызды болды, себебі ... ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы халық наразылықтары маңызды болмады, өйткені ... Үйге тапсырма Желтоқсан оқиғасы «Тәуелсіздіктің бастауы» эссе жазу |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Рефлексия |
- Нені білдім? Нені үйрендім? - Нені толық түсінбедім? -Немен жұмысты жалғастыру қажет? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Топ басшысы бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғалары.
Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғалары.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақстан тарихы |
|||||
|
Бөлім: |
9.3 Қазақстан қайта құру кезеңінде (1986-1991 жылдар) |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғалары. Зерттеу сұрағы: Қазақстандағы 1986 жылғы Желтоқсан оқиғаларының сипаты қандай болды? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.3.1.5 1986 жылғы Желтоқсан оқиғасының тарихи маңыздылығына баға беру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Желтоқсан оқиғасының құрбандарын біліп, олардың тұлғаларына баға беру. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Амандасу Оқушыларды түгендеу
Оқушыларды топқа бөлу Qazmath арқылы топқа бөлінеді |
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өткен тақырыпты естеріне түсіреді |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
слайд |
||
|
Жаңа білім |
Суреттен не көріп тұрсыздар? Сурет арқылы қандай оқиғамен байланыстырасыздар? Оқушылардан жауап алынып, сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты мен сабақтың мақсатын таныстырып кетемін Трек сөздермен таныстырамын
Желтоқсан оқиғасы жайлы бейнематериаға талдау жасау 4 ұпай Дескриптор:
2-тапсырма. Тұлғаны тану
Кері байланыс Мен енді………………….. білемін. Мен………………………….сезіндім Мен………………………………. білім алдым. Мен………………………………….. үйрендім. 3-тапсырма. Төменде берілген ақпараттың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды. Жеке жұмыс ( 2 ұпай)
|
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Дескриптор:
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Екі жұлдық,бір ұсыныс»
Өзін-өзі бағалау |
Тақырып тық суреттер Ақпараттық мәтіндер Слайд Бейнемариал Слайд |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы халық наразылықтары маңызды болды, себебі ... ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы халық наразылықтары маңызды болмады, өйткені ... Үйге тапсырма Желтоқсан оқиғасы «Тәуелсіздіктің бастауы» эссе жазу |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Рефлексия |
- Нені білдім? Нені үйрендім? - Нені толық түсінбедім? -Немен жұмысты жалғастыру қажет? |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Топ басшысы бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
шағым қалдыра аласыз
















