|
Бөлім: Сәулет өнері. Стильдік ерекшеліктер |
МЕКТЕП: |
||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақтың танымал сәулетшілері |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу; 10.4.5.1 сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: әртүрлі графиктік мәтіндердің ерекшелігін ажырата біледі, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Көпшілігі: әртүрлі графиктік мәтіндердің маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Кейбір оқушылар: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
|||||||
|
Жоспар: |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал. ЖАЗЫЛЫМ АЛДЫ
(оқушылардың жауабы тыңдалады). Сабақтың тақырыбы, мақсаты анықталады.
Оқылым мәтінінің маңызды тұстары мен негізгі үрдістерін талдап жазыңыз.
(Мәтіннің жалғасын оқулықтан оқып танысыңдар).
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма. 4-тапсырма. Мәтіннің стильдік ерекшелігіне талдау жасаңдар. Ғылыми стильге тән сөз бедерін көрсетіңдер.
ҚБ
Дескриптор: 1. Оқылым мәтінінен бастауыш пен баяндауыш арасына қойылған сызықшаларды анықтайды; 2. Себебін түсіндіреді. ҚБ Бекіту. Оқушылар «Топтастыру» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды.
|
Оқушылардың назары сабаққа аударылады.
Оқушылар Аралас әріптермен жазылған сөздерді ұяшыққа ораластырып, сәулет өнеріне қатысты сөздерді табады.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты анықталады.
Оқылым мәтінінің маңызды тұстары мен негізгі үрдістерін талдап жазады.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Грамматикалық тапсырма орындайды.
Мәтіннің стильдік ерекшелігіне талдау жасаңдар. Ғылыми стильге тән сөз бедерін көрсетіңдер.
Бастауыш пен баяндауыш арасына қойылатын сызықша тақырыбымен танысады.
Оқылым мәтінінен бастауыш пен баяндауыш арасына қойылған сызықшаларды тауып, сол сөйлемдерді көшіріп жазыңдар. Себебін түсіндіріңдер.
Оқушылар «Топтастыру» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
Дайындаған М.Ақан |
||||
|
Сабақтың соңы. Рефлексия
|
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы& 7-тапсырма |
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Қазақстандағы ежелгі сәулет өнері"
"Қазақстандағы ежелгі сәулет өнері"
|
Бөлім: Сәулет өнері. Стильдік ерекшеліктер |
МЕКТЕП: |
||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||
|
СЫНЫП: 10 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақтың танымал сәулетшілері |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу; 10.4.5.1 сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: әртүрлі графиктік мәтіндердің ерекшелігін ажырата біледі, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Көпшілігі: әртүрлі графиктік мәтіндердің маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Кейбір оқушылар: мәтін құрылымын сақтай отырып, әртүрлі графиктік мәтіндегі деректерді салыстырып, маңызды тұстары мен үрдістерді талдап жазу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
|||||||
|
Жоспар: |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал. ЖАЗЫЛЫМ АЛДЫ
(оқушылардың жауабы тыңдалады). Сабақтың тақырыбы, мақсаты анықталады.
Оқылым мәтінінің маңызды тұстары мен негізгі үрдістерін талдап жазыңыз.
(Мәтіннің жалғасын оқулықтан оқып танысыңдар).
Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма. 4-тапсырма. Мәтіннің стильдік ерекшелігіне талдау жасаңдар. Ғылыми стильге тән сөз бедерін көрсетіңдер.
ҚБ
Дескриптор: 1. Оқылым мәтінінен бастауыш пен баяндауыш арасына қойылған сызықшаларды анықтайды; 2. Себебін түсіндіреді. ҚБ Бекіту. Оқушылар «Топтастыру» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды.
|
Оқушылардың назары сабаққа аударылады.
Оқушылар Аралас әріптермен жазылған сөздерді ұяшыққа ораластырып, сәулет өнеріне қатысты сөздерді табады.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты анықталады.
Оқылым мәтінінің маңызды тұстары мен негізгі үрдістерін талдап жазады.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Грамматикалық тапсырма орындайды.
Мәтіннің стильдік ерекшелігіне талдау жасаңдар. Ғылыми стильге тән сөз бедерін көрсетіңдер.
Бастауыш пен баяндауыш арасына қойылатын сызықша тақырыбымен танысады.
Оқылым мәтінінен бастауыш пен баяндауыш арасына қойылған сызықшаларды тауып, сол сөйлемдерді көшіріп жазыңдар. Себебін түсіндіріңдер.
Оқушылар «Топтастыру» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
Дайындаған М.Ақан |
||||
|
Сабақтың соңы. Рефлексия
|
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы& 7-тапсырма |
|
||||||
шағым қалдыра аласыз
























