|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Биоалуантүрлілік. Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер. |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
21.01.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандағы қорықтар. Толықтауыш |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.4.1. тақырыбы ұқсас ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің тақырыбын, түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, талқылау , құрылымын салыстыра талдау. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.2.4.1. тақырыбы ұқсас ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің тақырыбын, түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, талқылау), құрылымын салыстыра талдайды. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Бейнеролик көрсету «Қазақстандағы қорықтар» жайлы. https://youtu.be/UOYywKDdljg?si=L5YQ806j_KRZoNyL Сұрақтарға жауап беру. ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру https://youtu.be/fA0_KE8Wqos?si=3ldJXN1N3xyLMTu3 2-тапсырма 103 беттегі Г тапсырмасын орындау. 3- тапсырма 104 беттегі Ә тапсырмасын орындау. 4-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген мәтіндер бойынша венн диаграммасын құрастыру. Бекіту сұрақтары: https://wordwall.net/resource/64362190 IV. Үй жұмысын беру. 5-тапсырма 104 бет Екі жұлдыз бір тілек арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Бейнеролик көреді, сұрақтарға жауап береді 2- тапсырма. 103 беттегі Г тапсырмасын орындайды. 3- тапсырма 104 беттегі Ә тапсырмасын орындайды. 4-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген мәтіндер бойынша венн диаграммасын құрастырады. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстандағы қорықтар. Толықтауыш
Қазақстандағы қорықтар. Толықтауыш
|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Биоалуантүрлілік. Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер. |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
21.01.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандағы қорықтар. Толықтауыш |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.4.1. тақырыбы ұқсас ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің тақырыбын, түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, талқылау , құрылымын салыстыра талдау. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.2.4.1. тақырыбы ұқсас ғылыми және публицистикалық стильдегі мәтіндердің тақырыбын, түрлерін (әңгімелеу, сипаттау, талқылау), құрылымын салыстыра талдайды. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Бейнеролик көрсету «Қазақстандағы қорықтар» жайлы. https://youtu.be/UOYywKDdljg?si=L5YQ806j_KRZoNyL Сұрақтарға жауап беру. ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру https://youtu.be/fA0_KE8Wqos?si=3ldJXN1N3xyLMTu3 2-тапсырма 103 беттегі Г тапсырмасын орындау. 3- тапсырма 104 беттегі Ә тапсырмасын орындау. 4-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген мәтіндер бойынша венн диаграммасын құрастыру. Бекіту сұрақтары: https://wordwall.net/resource/64362190 IV. Үй жұмысын беру. 5-тапсырма 104 бет Екі жұлдыз бір тілек арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Бейнеролик көреді, сұрақтарға жауап береді 2- тапсырма. 103 беттегі Г тапсырмасын орындайды. 3- тапсырма 104 беттегі Ә тапсырмасын орындайды. 4-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген мәтіндер бойынша венн диаграммасын құрастырады. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері |
||
шағым қалдыра аласыз













