Тарих
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Қазақстандағы ұжымдастыру |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||
|
Сабақ мақсаттары |
«Бесеудің хатын» талдайды; «Үшеудің хатын» талдайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
|||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Кесте толтыру
Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Дескриптор:
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстандағы ұжымдастыру
Қазақстандағы ұжымдастыру
Тарих
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Қазақстандағы ұжымдастыру |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||
|
Сабақ мақсаттары |
«Бесеудің хатын» талдайды; «Үшеудің хатын» талдайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
|||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
|||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма: Кесте толтыру
Дескриптор:
|
Оқулық бб |
|||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Дескриптор:
|
|
шағым қалдыра аласыз













