Қысқа мерзімді сабақ жоспары Тексерілді: ________________
|
Сабақ: Қазақ тілі |
Мектеп : № 5А.Байтұрсынов жом |
|
|
||||
|
Күні: 02 10.2017 |
|
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Тақырыбы:Қазақстандық дизайнерлер |
|
|
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
5.3.2.1 Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып жазу. |
|
|
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастыра алады. |
|
|
||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып,жазып, анықтай алады. |
|
|
|||||
|
Кейбір оқушылар: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып,жазып дәлелдейді. |
|
|
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|
|
||||
|
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|
|
||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: 1. Қалай ойлайсыңдар- Дизайнер мен тігінші мамандығына қатысың барма? 2.Қазақстандық дизайнерлерден кімдерді білесіңдер2. 3. Отандық және шетелдік дизайнерлердіңқандай атақты маркаларын білесіңдер? |
|
|
|||||
|
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: Ықпал түрін біледі т.б |
|
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу. |
Оқушыларды еңбекқорлыққа,іздемпаздыққа,әсемдікке тәрбиелеу. |
|
|
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, өзін-өзі тану |
|
|
||||
|
Алдыңғы тақырып |
Тілдің атқаратын қызметін біледі. |
|
|
||||
|
Жоспар |
|
|
|
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар
|
|
||||
|
3 минут
5 минут |
Ширату жаттығуы. Оқушылардың көңіл күйін смайликтер арқылы анықтау. Түрлі –түсті фигуралар арқылы екі топқа топтастырып аламын. «Еркін микрофон» әдісі арқылы оқушылардың назарын өзіне аударту және өткен сабақты еске түсіру. |
смайликтер
фигуралар Микрофон |
|
|
|||
|
10 минут |
|
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
Мәтінді түсініп оқиды. |
|
|
|
||||
|
Сөздерге назар аударады. Тақырыпқа сай жарнама құра алады. |
|
|
|
||||
|
12 минут
|
«Суреттер сөйлейді»әдісі
|
АКТ, Флипчарт,маркер,түрлі-түсті қаламдар мен қағаздар |
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
|
|
|
||||
|
8 минут |
2 Тапсырма: «Қабырғадағы роль»әдісі
|
Сурет , А4 формат
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
Мәтін бойынша жарнама құра алады. |
|
|
|
||||
|
2 минут |
Бағалау. Үй тапсырмасы: №5 «Дизайне болғым келеді»қысқаша мәтін жазу. |
Бас бармақ арқылы Оқулық |
|
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|
|
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау –Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Әр тапсырмадағы сұрақтарды жеңілден күрделіге қарай қоямыз. |
Пәнаралық байланыс.Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс.Құндылықтардағы байланыс |
|
|
|||
|
|
Оқушыларға сабақ барысында белсенділік танытып отырған оқушылардың сыни өз ойларын жеткізуне қарай бағалау парақшасындағы қорытынды ұпайлары арқылы бағалау. |
АКТ,стикер Әдебиет,өзін-өзі тану |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
|
|||
|
Рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? бүгін оқуышылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды?Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
|
|
||||
|
Қорытынды бағалау: Қандай екі нәрсе табысты болды. (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз? ) 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды. (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз? ) 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1. 2. |
|
|
|
||||
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстандық дизайнерлер
Қазақстандық дизайнерлер
Қысқа мерзімді сабақ жоспары Тексерілді: ________________
|
Сабақ: Қазақ тілі |
Мектеп : № 5А.Байтұрсынов жом |
|
|
||||
|
Күні: 02 10.2017 |
|
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Тақырыбы:Қазақстандық дизайнерлер |
|
|
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
5.3.2.1 Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып жазу. |
|
|
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастыра алады. |
|
|
||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып,жазып, анықтай алады. |
|
|
|||||
|
Кейбір оқушылар: Жанрлық ерекшеліктеріне сай рәсімделуі мен құрылымын сақтап.жарнама құрастырып,жазып дәлелдейді. |
|
|
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|
|
||||
|
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|
|
||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: 1. Қалай ойлайсыңдар- Дизайнер мен тігінші мамандығына қатысың барма? 2.Қазақстандық дизайнерлерден кімдерді білесіңдер2. 3. Отандық және шетелдік дизайнерлердіңқандай атақты маркаларын білесіңдер? |
|
|
|||||
|
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: Ықпал түрін біледі т.б |
|
|
|||||
|
Құндылықтарға баулу. |
Оқушыларды еңбекқорлыққа,іздемпаздыққа,әсемдікке тәрбиелеу. |
|
|
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, өзін-өзі тану |
|
|
||||
|
Алдыңғы тақырып |
Тілдің атқаратын қызметін біледі. |
|
|
||||
|
Жоспар |
|
|
|
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар
|
|
||||
|
3 минут
5 минут |
Ширату жаттығуы. Оқушылардың көңіл күйін смайликтер арқылы анықтау. Түрлі –түсті фигуралар арқылы екі топқа топтастырып аламын. «Еркін микрофон» әдісі арқылы оқушылардың назарын өзіне аударту және өткен сабақты еске түсіру. |
смайликтер
фигуралар Микрофон |
|
|
|||
|
10 минут |
|
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
Мәтінді түсініп оқиды. |
|
|
|
||||
|
Сөздерге назар аударады. Тақырыпқа сай жарнама құра алады. |
|
|
|
||||
|
12 минут
|
«Суреттер сөйлейді»әдісі
|
АКТ, Флипчарт,маркер,түрлі-түсті қаламдар мен қағаздар |
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
|
|
|
||||
|
8 минут |
2 Тапсырма: «Қабырғадағы роль»әдісі
|
Сурет , А4 формат
|
|
|
|||
|
Бағалау критерийлері
|
Дискрипторлар |
|
|
||||
|
Мәтін бойынша жарнама құра алады. |
|
|
|
||||
|
2 минут |
Бағалау. Үй тапсырмасы: №5 «Дизайне болғым келеді»қысқаша мәтін жазу. |
Бас бармақ арқылы Оқулық |
|
|
|||
|
Қосымша ақпарат |
|
|
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау –Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Әр тапсырмадағы сұрақтарды жеңілден күрделіге қарай қоямыз. |
Пәнаралық байланыс.Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс.Құндылықтардағы байланыс |
|
|
|||
|
|
Оқушыларға сабақ барысында белсенділік танытып отырған оқушылардың сыни өз ойларын жеткізуне қарай бағалау парақшасындағы қорытынды ұпайлары арқылы бағалау. |
АКТ,стикер Әдебиет,өзін-өзі тану |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
|
|||
|
Рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? бүгін оқуышылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды?Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
|
|
||||
|
Қорытынды бағалау: Қандай екі нәрсе табысты болды. (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз? ) 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды. (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз? ) 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1. 2. |
|
|
|
||||
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|||||
шағым қалдыра аласыз













