|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 18.10.23 ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қазақстандағы жеті керемет |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.5.1 -тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
- тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады ; - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру Психологиялық тренинг «Мен саған ризамын» Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. Оқушылар шеңберге тұрып, өзінен кейін тұрған оқушыны екі ауыз сөзбен мақтайды. «Мен саған .... үшін ризамын»
|
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту Ребус шешу |
Ребусты дұрыс шешіп, жасырылған сөз туралы ой бөлісіңдер. Шығатын сөз - Қазақстан |
Ынталандыру стикерлері беріледі.
|
|
||
|
Сабақтың ортасы Сабақты бекіту |
2-тапсырма Мәтінмен жұмыс 2а-тапсырма. ЖЖ Топтық жұмыс «6 неліктен?» Теориялық тақырып 3-тапсырма. |
ҮнтаспаданҚазақстандағы жеті керемет туралы 8-аудиомәтінді мұқият тыңдайды Мәтін мазмұнына сәйкес ақпараттың дұрыс-бұрыстығын анықтаңдар. Мәтін мазмұны бойынша «неліктен?» есімдігін пайдаланып, сұрақтар құрастырады. Дефис арқылы жазылатын сөздер ақ, ай, ай, мыс, міс, ды, ді шылаулары өзінен бұрын тұрған сөздерден дефис арқылы бөлігін жазылады. Мысалы, әдемісін-ай, барыпты-мыс, келмеді-ау Төменде берілген сөздермен сөйлем құрап жазыңдар. Сол-ақ, қап-ай, жасапты-мыс, біледі-міс, қарастырған-ды, көрген-ді |
Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -ақпараттың дұрыс-бұрыстыгын анықтайды; -сұрақтар Құрастыра- ды,, жауап береді ҚБ «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор: дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады ҚБ «Көршіңді мадақта» |
Оқулық, дәптер
Интерактивті тақта |
||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Табыс баспалдағы» әдісі . Үй тапсырмасы: |
Осы әдіс арқылы сабақтан кейінгі жетістік деңгейін қай суретке сай келеді, белгіле. Себебін айтып көр...
Көркем шығармалардан ақ, ай, ай, мыс, міс, ды, ді шылауларының жазылуына мысал тауып жазыңдар |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстанның жеті кереметі. Сабақ жоспары. 6-сынып. "Мектеп" баспасы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 18.10.23 ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қазақстандағы жеті керемет |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.5.1 -тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
- тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады ; - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру Психологиялық тренинг «Мен саған ризамын» Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. Оқушылар шеңберге тұрып, өзінен кейін тұрған оқушыны екі ауыз сөзбен мақтайды. «Мен саған .... үшін ризамын»
|
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту Ребус шешу |
Ребусты дұрыс шешіп, жасырылған сөз туралы ой бөлісіңдер. Шығатын сөз - Қазақстан |
Ынталандыру стикерлері беріледі.
|
|
||
|
Сабақтың ортасы Сабақты бекіту |
2-тапсырма Мәтінмен жұмыс 2а-тапсырма. ЖЖ Топтық жұмыс «6 неліктен?» Теориялық тақырып 3-тапсырма. |
ҮнтаспаданҚазақстандағы жеті керемет туралы 8-аудиомәтінді мұқият тыңдайды Мәтін мазмұнына сәйкес ақпараттың дұрыс-бұрыстығын анықтаңдар. Мәтін мазмұны бойынша «неліктен?» есімдігін пайдаланып, сұрақтар құрастырады. Дефис арқылы жазылатын сөздер ақ, ай, ай, мыс, міс, ды, ді шылаулары өзінен бұрын тұрған сөздерден дефис арқылы бөлігін жазылады. Мысалы, әдемісін-ай, барыпты-мыс, келмеді-ау Төменде берілген сөздермен сөйлем құрап жазыңдар. Сол-ақ, қап-ай, жасапты-мыс, біледі-міс, қарастырған-ды, көрген-ді |
Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -ақпараттың дұрыс-бұрыстыгын анықтайды; -сұрақтар Құрастыра- ды,, жауап береді ҚБ «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор: дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады ҚБ «Көршіңді мадақта» |
Оқулық, дәптер
Интерактивті тақта |
||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Табыс баспалдағы» әдісі . Үй тапсырмасы: |
Осы әдіс арқылы сабақтан кейінгі жетістік деңгейін қай суретке сай келеді, белгіле. Себебін айтып көр...
Көркем шығармалардан ақ, ай, ай, мыс, міс, ды, ді шылауларының жазылуына мысал тауып жазыңдар |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз



