|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Биоалуантүрлілік. Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер. |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
27.01.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның қызыл кітабы. Пысықтауыш |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1. мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әулеметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.4.1. мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әулеметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтайды. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Мәтінді оқу. Сұрақтарға жауап беру. ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру 2-тапсырма 107 беттег 3 тапсырмасын орындау. 3- тапсырма 107 беттегі А тапсырмасын орындау. 4-тапсырма 108 беттег Б тапсырмасын орындау Бекіту сұрақтары: https://wordwall.net/ru/resource/85562277 IV. Үй жұмысын беру. Тұрлаулы және тұрлаусыз мүшелерге байланысты 7 тест тапсырмасын құрастыру. Padlet платформасы арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Мәтінді оқиды. Сұрақтарға жауап береді. 2-тапсырма 107 беттег 3 тапсырмасын орындайды. 3- тапсырма 107 беттегі А тапсырмасын орындайды. 4-тапсырма 108 беттег Б тапсырмасын орындайды. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстанның қызыл кітабы. Пысықтауыш
Қазақстанның қызыл кітабы. Пысықтауыш
|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Биоалуантүрлілік. Қызыл кітапқа енген жануарлар мен өсімдіктер. |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
27.01.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның қызыл кітабы. Пысықтауыш |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1. мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әулеметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.4.1. мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әулеметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтайды. 8.4.4.2. тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Мәтінді оқу. Сұрақтарға жауап беру. ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру 2-тапсырма 107 беттег 3 тапсырмасын орындау. 3- тапсырма 107 беттегі А тапсырмасын орындау. 4-тапсырма 108 беттег Б тапсырмасын орындау Бекіту сұрақтары: https://wordwall.net/ru/resource/85562277 IV. Үй жұмысын беру. Тұрлаулы және тұрлаусыз мүшелерге байланысты 7 тест тапсырмасын құрастыру. Padlet платформасы арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Мәтінді оқиды. Сұрақтарға жауап береді. 2-тапсырма 107 беттег 3 тапсырмасын орындайды. 3- тапсырма 107 беттегі А тапсырмасын орындайды. 4-тапсырма 108 беттег Б тапсырмасын орындайды. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері |
||
шағым қалдыра аласыз













