Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Арал теңізі. Балықшылар өмірі (екінші сабағы)
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: 6. Қазақстанның су ресурстары Ә.Нүрпейісов «Қан мен тер» |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 8 (мектеп баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Арал теңізі. Балықшылар өмірі (екінші сабағы) |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 8.2.6.1 -кесте, диаграмма, нұсқаулық, шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпаратты талдау, баға беру; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқылым.Айтылым. 4-тапсырма Мәтінді оқыңдар. Не туралы білдіңдер? Соңғы сөйлемді аяқтаңдар.
|
Мәтінді оқиды. Соңғы сөйлемді аяқтайды. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Слайд |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. Айтылым. 4-тапсырма Мәтіндегі қарамен берілген бейнелі сөздер мен тіркестер қандай сөздердің мағынасына жақын келеді? Сәйкестендіріңдер.
Жазылым.Айтылым. 6-тапсырма Рөлдік ойын (журналист пен эколог маман). Арал теңізінің бүгінгі жай-күйі туралы эколог маманнан сұхбат ал. Сұхбат сұрақтарын өзің дайында. |
Мәтіндегі қарамен берілген бейнелі сөздер мен тіркестерге мағынасы жағынан жақын келетін сөздермен сәйкестендіреді. Өздері сұрақтарын дайындап рөлдік ойын (журналист пен эколог маман) ойнайды. |
Мұғалімнің бағалауы. Басбармақ |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым 7-тапсырма Ойтаразы. Қосымша ресурс көздерін пайдаланып, Арал теңіз туралы ақпараттарды толықтырыңдар. Өздерің сөйлеңдер және өзгені сөйлетіңдер. Бір-біріңді бағалаңдар. |
Қосымша ресурс көздерін пайдаланып, Арал теңіз туралы ақпараттарды толықтырады |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Қазақстанның су ресурстары" 8 сынып
"Қазақстанның су ресурстары" 8 сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Арал теңізі. Балықшылар өмірі (екінші сабағы)
Сабақтың барысы:
|
Бөлім: 6. Қазақстанның су ресурстары Ә.Нүрпейісов «Қан мен тер» |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 8 (мектеп баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тықырыбы: Арал теңізі. Балықшылар өмірі (екінші сабағы) |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты: 8.2.6.1 -кесте, диаграмма, нұсқаулық, шартты белгілер мен сызбаларда берілген ақпаратты талдау, баға беру; |
|
|||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқылым.Айтылым. 4-тапсырма Мәтінді оқыңдар. Не туралы білдіңдер? Соңғы сөйлемді аяқтаңдар.
|
Мәтінді оқиды. Соңғы сөйлемді аяқтайды. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Слайд |
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. Айтылым. 4-тапсырма Мәтіндегі қарамен берілген бейнелі сөздер мен тіркестер қандай сөздердің мағынасына жақын келеді? Сәйкестендіріңдер.
Жазылым.Айтылым. 6-тапсырма Рөлдік ойын (журналист пен эколог маман). Арал теңізінің бүгінгі жай-күйі туралы эколог маманнан сұхбат ал. Сұхбат сұрақтарын өзің дайында. |
Мәтіндегі қарамен берілген бейнелі сөздер мен тіркестерге мағынасы жағынан жақын келетін сөздермен сәйкестендіреді. Өздері сұрақтарын дайындап рөлдік ойын (журналист пен эколог маман) ойнайды. |
Мұғалімнің бағалауы. Басбармақ |
|
|
Сабақтың соңы |
Айтылым 7-тапсырма Ойтаразы. Қосымша ресурс көздерін пайдаланып, Арал теңіз туралы ақпараттарды толықтырыңдар. Өздерің сөйлеңдер және өзгені сөйлетіңдер. Бір-біріңді бағалаңдар. |
Қосымша ресурс көздерін пайдаланып, Арал теңіз туралы ақпараттарды толықтырады |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. |
|
шағым қалдыра аласыз















