|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру |
Мектеп:№225 орта мектеп |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: Сауытбаев .А |
|||||
|
Сыныбы:9 |
Қатысқан оқушылар саны: 22 |
Қатыспағандар: |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.3.3.3 Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді. |
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыт |
Сабақта орындалатын іс-әрекеттер |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі; оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу. 2.Ынтымақтастық атмосферасын орнату «Жылы лебіз» оқушылар бір-біріне қол алысып жақсы лебізін білдіреді. Қима қағаздар арқылы топқа бөлу 1 топ Қапшағай 2 топ Шардара 3 топ Бұқтырма
|
Қима қағаздар |
|||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 18 мин 9 мин
|
Ой қозғау : суреттерді көрсете отырып,сұрақтар беріледі Суретте қандай нысанды көріп тұрсындар? (өзен,көл оның үш тілде айтады) Тақырып ашу. Сабақтың тақырыбын сурет арқылы анықтау Сабақ тақырыбы мен бағалау критерийлерін таныстыру Жаңа білімді меңгерту. «Фишбоун» әдісімен қорғайды Оқушыларға топтық тапсырма беру
1 топ 1.Қазақстанның су ресурстары 2.Жергілікті жердегі судың маңыздылығы 2 топ 1.Су ресурстарының өндірістік және кәсіптік маңызы 2. Жергілікті жердегі кәсіпкерлік 3 топ 1.Бөгендер мен каналдардың шаруашылықтағы маңызы 2. Жергілікті жердегі судың шаруашылықта пайдалануы Бағалау. «Екі жұлдыз ,бір ұсыныс» Кері байланыс Дискриптор: І топ 1. Қазақстанның су ресурстары біледі 2.Жергілікті жердегі судың маңыздылығы түсіндіреді ІІ топ 1. .Су ресурстарының өндірістік және кәсіптік маңызы айтады 2. Судың маңыздылығы түсіндіреді ІІІ топ 1.Бөгендер мен каналдардың шаруашылықтағы маңызы түсіндіреді 2. Жергілікті жердегі судың шаруашылықта пайдалануы сипаттайды Жеке жұмыс 1 тапсырма «Сандар сөйлейді»
2. тапсырма Адасқан нысандар 1.Тобыл өзені алабына- Сергеев қоймасы салынған 2. Сырдария өзенінде - Шардара СЭС-і салынды 3. Ертіс өзенінде - Бұқтырма, Өскемен , Шүлбі СЭС-тері салынды 4.Іле өзенінде - Қапшағай СЭС-і салынды 3. тапсырма «Су - тіршілік көзі» эссе Бағалау: Дайын жауап арқылы тексеру Кері байланыс |
АКТ (интербелсенді тақта)
Плакат,маркер, оқулық,стикер, интернет желісі Үлестірме тапсырмалар Кеспе қағаздар
|
|||
|
Сабақтың соңы 1 мин 1 мин 3 мин 1 мин |
Қорытынды: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді. тақырыбын түйіндеу Мұғалімнің кері байланысы Рефлексия: «SMS жіберу» Сатының әр баспалдағы бойынша кестені толтырады 1. Сабақта нені меңгердің?------------------------------- 2. Сабақ қаншалықты тиімді болды?-------------------- Үйге тапсырма: Су ресурстарына экономикалық баға беру |
Кеспе қағаздар |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру
Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру
|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға беру |
Мектеп:№225 орта мектеп |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: Сауытбаев .А |
|||||
|
Сыныбы:9 |
Қатысқан оқушылар саны: 22 |
Қатыспағандар: |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
9.3.3.3 Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді. |
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыт |
Сабақта орындалатын іс-әрекеттер |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі; оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу. 2.Ынтымақтастық атмосферасын орнату «Жылы лебіз» оқушылар бір-біріне қол алысып жақсы лебізін білдіреді. Қима қағаздар арқылы топқа бөлу 1 топ Қапшағай 2 топ Шардара 3 топ Бұқтырма
|
Қима қағаздар |
|||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 18 мин 9 мин
|
Ой қозғау : суреттерді көрсете отырып,сұрақтар беріледі Суретте қандай нысанды көріп тұрсындар? (өзен,көл оның үш тілде айтады) Тақырып ашу. Сабақтың тақырыбын сурет арқылы анықтау Сабақ тақырыбы мен бағалау критерийлерін таныстыру Жаңа білімді меңгерту. «Фишбоун» әдісімен қорғайды Оқушыларға топтық тапсырма беру
1 топ 1.Қазақстанның су ресурстары 2.Жергілікті жердегі судың маңыздылығы 2 топ 1.Су ресурстарының өндірістік және кәсіптік маңызы 2. Жергілікті жердегі кәсіпкерлік 3 топ 1.Бөгендер мен каналдардың шаруашылықтағы маңызы 2. Жергілікті жердегі судың шаруашылықта пайдалануы Бағалау. «Екі жұлдыз ,бір ұсыныс» Кері байланыс Дискриптор: І топ 1. Қазақстанның су ресурстары біледі 2.Жергілікті жердегі судың маңыздылығы түсіндіреді ІІ топ 1. .Су ресурстарының өндірістік және кәсіптік маңызы айтады 2. Судың маңыздылығы түсіндіреді ІІІ топ 1.Бөгендер мен каналдардың шаруашылықтағы маңызы түсіндіреді 2. Жергілікті жердегі судың шаруашылықта пайдалануы сипаттайды Жеке жұмыс 1 тапсырма «Сандар сөйлейді»
2. тапсырма Адасқан нысандар 1.Тобыл өзені алабына- Сергеев қоймасы салынған 2. Сырдария өзенінде - Шардара СЭС-і салынды 3. Ертіс өзенінде - Бұқтырма, Өскемен , Шүлбі СЭС-тері салынды 4.Іле өзенінде - Қапшағай СЭС-і салынды 3. тапсырма «Су - тіршілік көзі» эссе Бағалау: Дайын жауап арқылы тексеру Кері байланыс |
АКТ (интербелсенді тақта)
Плакат,маркер, оқулық,стикер, интернет желісі Үлестірме тапсырмалар Кеспе қағаздар
|
|||
|
Сабақтың соңы 1 мин 1 мин 3 мин 1 мин |
Қорытынды: Қазақстанның су ресурстарына экономикалық баға береді. тақырыбын түйіндеу Мұғалімнің кері байланысы Рефлексия: «SMS жіберу» Сатының әр баспалдағы бойынша кестені толтырады 1. Сабақта нені меңгердің?------------------------------- 2. Сабақ қаншалықты тиімді болды?-------------------- Үйге тапсырма: Су ресурстарына экономикалық баға беру |
Кеспе қағаздар |
|||
шағым қалдыра аласыз
















