|
6-бөлім Ұлттың тарихи жәдігерлерін сақтау |
Мектеп: Амангелді олрта мектебі КММ |
|||||||
|
Күн: 21 02 |
Мұғалімнің аты-жөні: Ибраева Жанар |
|||||||
|
Сынып: 11 «а» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
|
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізі-летін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.1.6.1-коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында дұрыс сөйлеу, тыңдаушыларға ықпал ете білу, шешен сөйлеу. 11.4.1.1- мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазу |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
. -коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында дұрыс сөйлейді, тыңдаушыларға ықпал ете біледі, шешен сөйлейді.,мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі «Ой шақыру» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын ашу мақсатында Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру |
|
|
|
||||
|
|
Тыңдалым тапсырмасы
Тыңдалымнан кейін 2-тапсырма.
3-тапсырма
4-тапсырма |
|
Дескриптор- Мәтінмен жұмыстанады
Аспап туралы білгендерін ортаға салады
Тілдік ерекшелігін анықтайды
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын! ҚБ «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Кестемен жұмыстанады |
Оқулықпен жұмыс |
||||
|
Сабақтың соңы
|
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақтың дәстүрлі музыкалық аспаптары
Қазақтың дәстүрлі музыкалық аспаптары
|
6-бөлім Ұлттың тарихи жәдігерлерін сақтау |
Мектеп: Амангелді олрта мектебі КММ |
|||||||
|
Күн: 21 02 |
Мұғалімнің аты-жөні: Ибраева Жанар |
|||||||
|
Сынып: 11 «а» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
|
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізі-летін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
11.1.6.1-коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында дұрыс сөйлеу, тыңдаушыларға ықпал ете білу, шешен сөйлеу. 11.4.1.1- мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазу |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
. -коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында дұрыс сөйлейді, тыңдаушыларға ықпал ете біледі, шешен сөйлейді.,мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі «Ой шақыру» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын ашу мақсатында Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру |
|
|
|
||||
|
|
Тыңдалым тапсырмасы
Тыңдалымнан кейін 2-тапсырма.
3-тапсырма
4-тапсырма |
|
Дескриптор- Мәтінмен жұмыстанады
Аспап туралы білгендерін ортаға салады
Тілдік ерекшелігін анықтайды
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын! ҚБ «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
Кестемен жұмыстанады |
Оқулықпен жұмыс |
||||
|
Сабақтың соңы
|
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз























