Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ-2
|
Педагогтің аты-жөні |
Исабекова Ж.О. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жазба жұмысы Тест |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек жəне дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқылым стратегияларын қолдана отырып, комментарий жасай алады, іріктеп оқи алады. Тақырып бойынша бірге жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жаза алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 5 минут 5 минут Сабақтың ортасы 7 минут 10 минут 5 минут 8 минут Сабақтың соңы 5 минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылар бір-бірінің қолдарын ұстап, сәттілік тілейді. 2.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ой шақыру Суреттерге назар аударыңдар. Қазақстанның қандай жерлері бейнеленген?
Несіпбек Айтұлының өлең шумағы мен суретті салыстыра отырып, Тарбағатай туралы өз ойыңды жеткіз. Таулы жердің табиғат әсемдігін өзің қалай суреттер едің?
Суың балдай, самал желің
саумалдай,
3-тапсырма Мәтінді мұқият оқы. Әрбір сөздің мағынасын түсіну үшін мәтінді сөзбе-сөз детальді түрде оқы. Мәтінде қаралатын мәселелер бойынша сұрақтар құрастыр. 1.Мәтінде не туралы айтылған? 2 отыз 3 мұзайдыны 4. Автор осы тау табиғатын суреттеу арқылы не айтқысы келді? 7-тапсырма.
қызыл 10-тапсырма Өлеңді қара сөзге айналдырып, негізі ойды білдіретін мәтін құрап жаз. Құраған мәтін ішінде бірге және бөлек жазылатын сөздердің астын сызып көрсет. Үйге: 2-тапсырма Рефлексия Алшы - Сабақтан өзіңе пайдалы не алдың? Тәйке – Сабақта не қиын болды? Бүк – Сабақта нені басқаша өзгертуге болады деп ойлайсың? Шік – Бүгінгі сабақтан үйренгенің бойынша алда не істеймін деп ойлайсың?
|
Психологиялық ахуал
Несіпбек Айтұлының өлең шумағы мен суретті салыстыра отырып, Тарбағатай туралы өз ойларын жеткізеді. Мәтінді мұқият оқиды. Әрбір сөздің мағынасын түсіну үшін мәтінді сөзбе-сөз детальді түрде оқиды. Мәтінде қаралатын мәселелер бойынша сұрақтар құрастырады.
қазған қашан
ал Медеу
Жез
шығыс
шақты
гүні қой
тану
қазан
жазды қора Өлеңді қара сөзге айналдырып, негізі ойды білдіретін мәтін құрап жазады. Құраған мәтін ішінде бірге және бөлек жазылатын сөздердің астын сызып көрсетеді. Сабақтан пайдалы не алғандығы және сабақта не қиын болғандығы, алдағы уақытта не істейтіндігі жөнінде әсерлерімен бөліседі. |
Оқушылар дың психолигия лық ахуалы қалыптасады. Ауызша мадақтау Жарайсың! Керемет
шешім! Мұндай ойлы пікірлерді ешқашан естімеппін! Дескриптор Білім алушы -мәтінді детальді түрде оқиды, -мәтіннен мәселені анықтайды, -сұрақтар құрастырады. Бағалау Медальон арқылы бағалау
|
Оқулық 6-сынып «Атамұра» баспасы 2018жыл
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Исабекова Жанар ОскенбаевнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Қазақтың ұлттық киімдері
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Қазақтың ұлттық киімдеріМатериал туралы қысқаша түсінік
тәжірибе алмасу
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар Сабақ-2
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















