Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы:6 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.5.1 мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру 7.4.4.1 Етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады - етістіктің рай түрлері туралы біледі; - етістіктерге рай жұрнақтарын дұрыс жалғайды. |
Сабақтың барысы:
Қосымша тапсырма:
«Тақырыптық теннис» әдісімен сабақты қорыту.
Ортаға екі оқушы шығып ашық райдағы не шартты райдағы етсітіктерді айтып жарысады. Төреші қай оқушының қанша ұпай алғанын есептейді.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы:6 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.5.1 мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру 7.4.4.1 Етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырады - етістіктің рай түрлері туралы біледі; - етістіктерге рай жұрнақтарын дұрыс жалғайды. |
Сабақтың барысы:
Қосымша тапсырма:
«Тақырыптық теннис» әдісімен сабақты қорыту.
Ортаға екі оқушы шығып ашық райдағы не шартты райдағы етсітіктерді айтып жарысады. Төреші қай оқушының қанша ұпай алғанын есептейді.
шағым қалдыра аласыз

















