|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 16.10.23 ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қазіргі заманғы пирамидалар |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.4.1 - эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу(«келісу, келіспеу» эссесі); |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу эссесін жазады; - келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазады |
||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру Мен саған сенемін |
Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір - бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін...» өйткені сен жақсы адамсың. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту |
Пирамида құрылысына ұқсас салынған қазіргі кездегі ғимараттар туралы не білесіңдер? |
Ынталандыру стикерлері беріледі. |
|
|||||||||||||||
|
|
Теорияны еске түсіру. Оқушыларға эссе шарттары түсіндіріледі. |
Эссе шарттары:
|
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Сабақты бекіту |
Жазылымға дайындық. 6-тапсырма Тапсырма. ЖЖ 7-тапсырма. |
Оқушыларға «Қазіргі заманғы пирамидалар» тақырыбындағы мәтін ұсынылады. Оқушылар мәтінді оқып, мәтінде көтерілген мәселені топта «Ақылдың алты қалпағы » тәсілі арқылы талқылайды.
Жазылым тапсырмасы. Тыңдалым және 6-тапсырма мәтінін пайдаланып, «Пирамида түрінде салынған ғимараттар әлемге керек пе? » тақырыбында эссе жазады. Жазылым барысында жоғарыда талқыланған мәселелерді, мәтіндегі ақпараттарды негізге алып жазады. Оқушылар жазған жұмыстарын тақтаға апарып іледі. Өзгелердің жұмыстарын оқып, баға береді. Ұнатқан жұмыстарына пікір жазып, стикерлерін апарып жапсырады.
|
Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -талқылау сұрақтарына жауап береді
ҚБ «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор: -Тақырыптан ауытқымай жазады; -Құрылымын сақтайды; -Келісу/келіспеу себебін айқын білдіреді; -Орфография- лық нормаға сай жазады. |
Оқулық, дәптер
Кесте
Интерактивті тақта |
|||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
.Рефлексия: "Білім қоржыны" Үй тапсырмасы: |
Пирамида түріндегі ғимарат макетін жасау |
|
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазіргі заманғы пирамидалар. Сабақ жоспары. "Мектеп" баспасы. 6-сынып. ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 16.10.23 ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қазіргі заманғы пирамидалар |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.3.4.1 - эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу(«келісу, келіспеу» эссесі); |
||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу эссесін жазады; - келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазады |
||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру Мен саған сенемін |
Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір - бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін...» өйткені сен жақсы адамсың. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту |
Пирамида құрылысына ұқсас салынған қазіргі кездегі ғимараттар туралы не білесіңдер? |
Ынталандыру стикерлері беріледі. |
|
|||||||||||||||
|
|
Теорияны еске түсіру. Оқушыларға эссе шарттары түсіндіріледі. |
Эссе шарттары:
|
|
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Сабақты бекіту |
Жазылымға дайындық. 6-тапсырма Тапсырма. ЖЖ 7-тапсырма. |
Оқушыларға «Қазіргі заманғы пирамидалар» тақырыбындағы мәтін ұсынылады. Оқушылар мәтінді оқып, мәтінде көтерілген мәселені топта «Ақылдың алты қалпағы » тәсілі арқылы талқылайды.
Жазылым тапсырмасы. Тыңдалым және 6-тапсырма мәтінін пайдаланып, «Пирамида түрінде салынған ғимараттар әлемге керек пе? » тақырыбында эссе жазады. Жазылым барысында жоғарыда талқыланған мәселелерді, мәтіндегі ақпараттарды негізге алып жазады. Оқушылар жазған жұмыстарын тақтаға апарып іледі. Өзгелердің жұмыстарын оқып, баға береді. Ұнатқан жұмыстарына пікір жазып, стикерлерін апарып жапсырады.
|
Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -талқылау сұрақтарына жауап береді
ҚБ «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор: -Тақырыптан ауытқымай жазады; -Құрылымын сақтайды; -Келісу/келіспеу себебін айқын білдіреді; -Орфография- лық нормаға сай жазады. |
Оқулық, дәптер
Кесте
Интерактивті тақта |
|||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
.Рефлексия: "Білім қоржыны" Үй тапсырмасы: |
Пирамида түріндегі ғимарат макетін жасау |
|
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз







