|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Маметова Айжан Музафаровна |
|||
|
Күні |
02,12,2024ж |
|||
|
Сынып 5 б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қисық бетімен жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.3 векторлық суреттер жасау және өңдеу; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Векторлық суреттер жасау және өңдейді |
|||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Ұқыптылыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке, ұлттық патриотизм арқылы адалдыққа, достыққы баулу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үйге тапсырма |
Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларға бағалау парақшасы жеке-жеке беріліп «Бағалау критериі»түсіндіріледі. Үй жұмысын сұрау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы сұралады.
ҚБ: / 1 балл/ Жаңа тақырыпты түсіндіру. Видео сабақты қарау: 1-тапсырма. Жеке жұмыс.
ҚБ: / 1-5 балл аралығы/
Практикалық жұмыс: 53-бет
ҚБ: / 1-3 балл аралығы/ 2-тапсырма: «Өзіңді тексер»
-берілген сұрақтарға жауап береді ; ҚБ: / 1- балл/ / Рефлексия Оқушылардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бақылаймын.
Оқушылар компьютердің құрамдас бөліктерінің атқаратын
қызметін қалай түсіндік деп ойлайсыңдар 54 –беттегі -Ойлануға берілген сұрақтар. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді, өзін-өзі бағалайды Қисық сызықтармен жұмыс жасауды түсінеді. Дәптерге жазады - сәйкестікті белгілейді Оқушылар өзін-өзі бағалайды Оқушылар практикалық тапсырманы орындайды.
7 (а)- сурет. Музейдің өңделген фотосуретін жасайды Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Экранда көрсетілген сұрақтарға жауап береді Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Оқушылар кері байланыс береді. Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Бағалау критериі бойынша |
Бағалау критерийі: Әр дұрыс жауапқа 1-балл Бағалау критерийі: 1- D дұрыс ; 1-балл 2- C дұрыс; 1-балл 3-E дұрыс; 1-балл 4- B дұрыс:1-балл 5-A дұрыс; 1-балл Бағалау критерийі: --Photo-brush-қа музейдің суретін орналастырады; 1-балл - жарқыл береді; 1-балл -кривые RGB мен өзгеріс жасайды; 1-балл
Бағалау критерийі: Әр дұрыс жауапқа 1-балл Оқушылар өзін –өзі бағалайды. |
Презентация Информа тика «Алматы кітап» Жұмыс дәптері
Презентация, https://youtu.be/CpasO3o6TD0
Оқулық, дәптер https://wordwall.net/ru/resource/82218174 https://learningapps.org/view6236956 рефлекция Оқушы дәптері. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қисық бетімен жұмыс
Қисық бетімен жұмыс
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Маметова Айжан Музафаровна |
|||
|
Күні |
02,12,2024ж |
|||
|
Сынып 5 б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қисық бетімен жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.3 векторлық суреттер жасау және өңдеу; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Векторлық суреттер жасау және өңдейді |
|||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Ұқыптылыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке, ұлттық патриотизм арқылы адалдыққа, достыққы баулу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Үйге тапсырма |
Оқушылармен амандасып, оқушыларды түгендеу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларға бағалау парақшасы жеке-жеке беріліп «Бағалау критериі»түсіндіріледі. Үй жұмысын сұрау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы сұралады.
ҚБ: / 1 балл/ Жаңа тақырыпты түсіндіру. Видео сабақты қарау: 1-тапсырма. Жеке жұмыс.
ҚБ: / 1-5 балл аралығы/
Практикалық жұмыс: 53-бет
ҚБ: / 1-3 балл аралығы/ 2-тапсырма: «Өзіңді тексер»
-берілген сұрақтарға жауап береді ; ҚБ: / 1- балл/ / Рефлексия Оқушылардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бақылаймын.
Оқушылар компьютердің құрамдас бөліктерінің атқаратын
қызметін қалай түсіндік деп ойлайсыңдар 54 –беттегі -Ойлануға берілген сұрақтар. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді, өзін-өзі бағалайды Қисық сызықтармен жұмыс жасауды түсінеді. Дәптерге жазады - сәйкестікті белгілейді Оқушылар өзін-өзі бағалайды Оқушылар практикалық тапсырманы орындайды.
7 (а)- сурет. Музейдің өңделген фотосуретін жасайды Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Экранда көрсетілген сұрақтарға жауап береді Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Оқушылар кері байланыс береді. Оқушылар өзін –өзі бағалайды. Бағалау критериі бойынша |
Бағалау критерийі: Әр дұрыс жауапқа 1-балл Бағалау критерийі: 1- D дұрыс ; 1-балл 2- C дұрыс; 1-балл 3-E дұрыс; 1-балл 4- B дұрыс:1-балл 5-A дұрыс; 1-балл Бағалау критерийі: --Photo-brush-қа музейдің суретін орналастырады; 1-балл - жарқыл береді; 1-балл -кривые RGB мен өзгеріс жасайды; 1-балл
Бағалау критерийі: Әр дұрыс жауапқа 1-балл Оқушылар өзін –өзі бағалайды. |
Презентация Информа тика «Алматы кітап» Жұмыс дәптері
Презентация, https://youtu.be/CpasO3o6TD0
Оқулық, дәптер https://wordwall.net/ru/resource/82218174 https://learningapps.org/view6236956 рефлекция Оқушы дәптері. |
шағым қалдыра аласыз

















