Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Сабақтың тақырыбы: Қиынырақ тестік есептерге талдау жасау.Сабақтың мақсаты: Қиынырақ тестік есептерге талдау жасаудың тиімді тәсілдерді меңгерту және есеп шығару қабілеттерін дамыту.Сабақтың нәтижесі: Қиынырақ тестік есептерге талдау жасаудың тиімді тәсілдерін меңгеріп , есеп шығарды .Сабақтың түйінді идеялары: Қиынырақ тестік есептерге талдау жасау, есептер шығару.Сабақтың әдіс-тәсілдері: ассосация әдісі Сыныбы: 11 сынып алгебра.
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Қолданылатын ресурстар
9мин
КіріспеҰйымдастыру кезеңі:Сәлемдесу.Олардың көңіл-күйіне, денсаулығына назар аударып сабаққа даярлығын бағалау.Оқушыларды топқа бөлу.
Миға шабул.
КритерийМатематикалық тілде сөйлеу 1 бФормуланы қолдану 1 бЕсептеп шығару 2 б
Сыныпқа ену, оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, сәлемдесу.
Жеміс-жидектердің суреттері бойынша топқа бөледі.
Ассосация әдісі бойынша 1-топқа.Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер.2-топқа.Тригонометриялықформулар
Орындарынан тұрып сәлемдеседі, жылы қабақты сезеді.
Жеміс-жидектердің суреттері бойынша топқа бөлінеді.
Топта ақылдасып,формулалардыЖазып қорғайды
Критерий арқылы бағалау
Критерий арқылы бағалау
Қима суреттер
АКТ
Постер
20 мин
9 мин
Негізгі бөлімБірін-бірі оқыту«Үйрете отырып,үйренемін»
Логикалық есеп
Деңгейлік тапсырмалар береді
«Ой қозғау» әдісі арқылы оқушыларды сыни тұрғыда ойлату мақсатында логикалық есептер беру.
Деңгейлік тапсырмаларды ортада талқылап,есепті тиімді тәсілмен шығарады.
Оқушылар сыни тұрғыдан ойлау арқылы логикалық есептерді шығарады.
Критерий бойынша бағалау
Критерий бойынша бағалау
А-4
слайд
7мин
Қорытынды
Кері байланыс
Бағалау
Әрбір топ мүшелеріне кері байланыс парақшаларын тарқатып береді.
.
Әрбір топ мүшелері кері байланыс парақшаларына өз ойларын жазады.
Алған бағаларын күнделікке түсіреді.
Формативті бағалау
Өзін-өзі бағалау
А 4 парағы
А4 парағы
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз