ҚЫСҚАМЕРЗІМДІ ЖОСПАРЛАР І ТОҚСАН
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Оспанова Гульнур Бакытбековна |
|
|
Күні 04.09.2023 |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
1-сабақ. Өзім туралы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1–1,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және оған сәйкес фото/сюжетті суреттер/сызбалар таңдау/сипаттау; 2.2.1.1 өз сөзінде ақпаратты сұрау, іс-әрекетке түсініктеме беру үшін сөздер және сөз тіркестерін қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, тақырыпқа қатысты сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестерін қолданып әңгімелейді. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
(Ұ) Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Тілек қалпағы» ойыны ойнатылады. |
Оқушылар қалпақты кезекпен киіп, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Мысалы: Мен саған денсаулық тілеймін... |
ҚБ: бір-біріне жақсы тілек айтады. |
қалпақ |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
Жаңа сөздер: бірге, би, сурет, тіл үйрен, асық. 1-тапсырма. Тыңдайық.
|
Жаңа сөздерді қайталайды. Жаңа сөздермен сөйлем құрап айтып үйренеді. Олар би үйірмесіне бірге барады. Олар сурет үйірмесінде бірге сурет салады. Олар тіл үйірмесінде бірге тіл үйренеді. Олар бірге асық ойнады. Тыңдалған мәтін бойынша сұраққа жауап береді.
|
ҚБ: мұғалімнің көмегімен оқушылардың бірін-бірі бағалауы |
интербелсенді тақта, сюжетті сурет |
|
|
2-тапсырма. Оқиық. Аянның іс-әрекетін білдіретін сөздерді тап. |
Мәтінмен жұмыс. |
ҚБ: қолпаштау |
|
|
|
Дескриптор:
|
|
|
|
|
|
Сергіту сәті. Орнымыздан тұрамыз, Мойнымызды бұрамыз. Басты төмен иеміз, Осылай біз жаттығып, Үлкен болып өсеміз. (жаттығуды қимылмен жасайды) |
|
сергіту сәті |
|
|
3-тапсырма. Айтайық. «Айтып көр» ойыны. Суретке қарап әңгімелейді. Тірек сөздер: жасым, сынып, отбасым, бойым, көзім, шашым, бос уақытымда. Дәптердегі №1 тапсырма. 4-тапсырма. Жазайық. Суреттің орнына қажетті сөзді қойып, толықтырып жазады. |
«Айтып көр» ойыны арқылы ауызекі сөйлеу дағдысын дамытады. Оқушы суретке қарап, өзі туралы айтып береді. Дәптермен жұмыс. Мағынасына қарай сәйкестендіріп белгілейді. Жазылым тапсырмасын орындайды. |
ҚБ: «Бағдаршам» әдісі ҚБ: мадақтау: «Жарайсың!» «Тамаша жауап!» |
слайд, бағдаршам суреті |
|
|
Дәптердегі №2 тапсырма. |
Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. |
|
|
|
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. «Табыс сатысы». |
Мен ... білемін. Мен ... түсінемін. Мен ... жасай аламын. |
|
|
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Оспанова Гульнур Бакытбековна |
|
|
Күні |
07.09.2023 |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
2-сабақ. Менің үйім |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1–1,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және оған сәйкес фото/сюжетті суреттер/сызбалар таңдау/сипаттау; 2.2.1.1 өз сөзінде ақпаратты сұрау, іс-әрекетке түсініктеме беру үшін сөздер және сөз тіркестерді қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, сөйлеу барысында тақырыпқа қатысты сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестері арқылы өз үйі туралы әңгімелеп береді. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі.
|
Оқушылар шеңберге тұрып, өлеңді қайталап, қимылмен көрсетеді. |
ҚБ: шапалақ |
шеңберге тұру |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
Жаңа сөздер: мынау, жарық, жаңа, жайнап. 1-тапсырма. Тыңдайық. Мен ауылда тұрамын. Үйіміз үлкен.Үйдің артында бақ бар. Онда алма мен алмұрт өседі. Үйдің айналасында гүл көп.
2-тапсырма. Оқиық. Сұраққа жауап бер. Өлең не туралы? |
Жаңа сөздерді қайталайды. Тыңдалған мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Суретке қарап, жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрайды. Мынау – үй. Жаңа үй. Жарық терезе. Жайнап тұр. Топтық жұмыс. Өлеңді оқиды, топта талқылайды. Дескриптор:
|
ҚБ: бірін-бірі бағалау ҚБ: «Отшашу»
|
үйдің суреті интербелсенді тақта оқулық сергіту |
|
|
3-тапсырма. Айтайық. Өз үйің туралы айтып бер. Үлгі бойынша сыныптасыңмен сөйлес. «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі. Бұл әдіс оқушылар өз ойларын дауыстап айтып беру үшін пайдаланылады:
Дәптердегі №1 тапсырма. 4-тапсырма. Жазайық. Өлең мазмұны бойынша сөйлемдерді толықтырып жаз. Дәптердегі №2 тапсырма. |
– өлең не туралы екенін айтады. Сергіту сәті. Секіреміз топ-топ, Шапалақтап көп-көп. Иiлемiз оңға қарай, бiр, екi, үш, Иiлемiз солға қарай, бiр, екi, үш. (қимылмен дауыстап қайталайды) Жұптық жұмыс. Суретке қарап, жұбымен сөйлеседі. Үлгі:
Дәптермен жұмыс. Суреттерді сөзбен жазып, сөйлемдерді толықтырады. Жазылым тапсырмасын орындайды. Жаңа сөздерді қолданып үйренеді. Дескриптор:
Дәптермен жұмыс. |
ҚБ: жұбын бағалау ҚБ: сындарлы мадақтау: «Сен жарайсың!» «Сенің жұмысыңа ризамын!» |
|
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. Суреттерді таңдау. |
Бүгінгі сабақта болған көңіл күйді бет-әлпет салынған суреттерден таңдайды. |
|
бет-әлпет салынған суреттер |
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Оспанова Гульнур Бакытбековна |
|
|
Күні |
07.09.2023 |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3-сабақ. Менің бөлмем |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.2.1 шағын мәтіндегі жиі қолданылатын сөздерден құрастырылған қарапайым фразалардың/сөйлемдердің мағынасын түсіну; 2.2.2.1 сюжетті сурет негізінде сөйлеу (2–3 сөйлем). |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: сөйлемдердің мағынасын түсінеді, сюжетті сурет негізінде сөйлейді. Оқушылардың көбі жасай алады: сөйлемдердің мағынасын ашып, сөйлем құрай алады. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сюжетті сурет негізінде сөйлеп, әңгімелейді. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Оспанова Гульнур БакытбековнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз қмж
Тақырып бойынша 31 материал табылды
қмжМатериал туралы қысқаша түсінік
Т2 қазақ тілі күнделікті күнтізбелік жоспар
Материалдың қысқаша нұсқасы
ҚЫСҚАМЕРЗІМДІ ЖОСПАРЛАР І ТОҚСАН
Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














