Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім |
3.2 Атмосфера |
|
|
Педагогтің тегі, аты,әкесінің аты |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Климаттық белдеулер
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.3.2.3- климаттық белдеулерді талдайды |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Климаттық белдеулердің типтерін ажыратады. Негізгі және өтпелі климаттық белдеулердің физикалық-географиялық орнын анықтайды. Климаттық белдеулердегі ауа массаларының түрлерін талдайды. ЕҚББ Климаттық белдеулерді жіктей алады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Амандасу, түгендеу Онлайн топка бөлу Үй тапсырмасы Жұптар бір-бірінің кескін картадағы жұмыстарын тексереді. Нәтижесін хабарлайды
|
Жұптар бір-бірінің кескін картадағы жұмыстарын тексереді |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
https://twig-bilim.kz/kz/film/climate-zones Бейнежазбаға сілтеме 1 тапсырма Негізгі ұғымдарды анықтаңдар |
Негізгі ұғымдарды анықтап, тақтаға жазу |
Мұғалім ауызша бағалауы |
Оқулық,тақта |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 тапсырма 1 топ Климаттық белдеулердің типтерін ажыратып, картадан көрсетіңдер 2 топ климаттық белдеулердің физикалық-географиялық орнын анықтайды 3 топ Климаттық белдеулердегі ауа массаларының түрлерін талдайды
|
Берілген тапсырма топ болып орындайды |
Топтар бір-бірін бағалайды |
Слайд , постер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 тапсырма
*ЕББҚ тапсырма
|
Кестені толтырып, жұптар бір бірін тексереді
|
|
кесте |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4-тапсырма Функционалдық сауаттылыққа тапсырма Сен климатолог ғалым болдың қандай ғылым салаларымен байланысқа шығар едің |
Өз ойларын ортаға салады |
Мұғалім бағалауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 тапсырма Лездемелік тест
|
Тест тапсырмаларын ауызша орындайды |
Нәтижесі тақтада шығады |
Презентация
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия «Өзіме хат»
|
Бүгінгі сабақ туралы нені меңгергенін жазады. Жазбаша талдау жасайды |
|
Дәптер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы Климаттық белдеулерді кескін картаға түсіру |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім |
3.2 Атмосфера |
|
|
Педагогтің тегі, аты,әкесінің аты |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Климаттық белдеулер
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.3.2.3- климаттық белдеулерді талдайды |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Климаттық белдеулердің типтерін ажыратады. Негізгі және өтпелі климаттық белдеулердің физикалық-географиялық орнын анықтайды. Климаттық белдеулердегі ауа массаларының түрлерін талдайды. ЕҚББ Климаттық белдеулерді жіктей алады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Амандасу, түгендеу Онлайн топка бөлу Үй тапсырмасы Жұптар бір-бірінің кескін картадағы жұмыстарын тексереді. Нәтижесін хабарлайды
|
Жұптар бір-бірінің кескін картадағы жұмыстарын тексереді |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
https://twig-bilim.kz/kz/film/climate-zones Бейнежазбаға сілтеме 1 тапсырма Негізгі ұғымдарды анықтаңдар |
Негізгі ұғымдарды анықтап, тақтаға жазу |
Мұғалім ауызша бағалауы |
Оқулық,тақта |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 тапсырма 1 топ Климаттық белдеулердің типтерін ажыратып, картадан көрсетіңдер 2 топ климаттық белдеулердің физикалық-географиялық орнын анықтайды 3 топ Климаттық белдеулердегі ауа массаларының түрлерін талдайды
|
Берілген тапсырма топ болып орындайды |
Топтар бір-бірін бағалайды |
Слайд , постер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 тапсырма
*ЕББҚ тапсырма
|
Кестені толтырып, жұптар бір бірін тексереді
|
|
кесте |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4-тапсырма Функционалдық сауаттылыққа тапсырма Сен климатолог ғалым болдың қандай ғылым салаларымен байланысқа шығар едің |
Өз ойларын ортаға салады |
Мұғалім бағалауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 тапсырма Лездемелік тест
|
Тест тапсырмаларын ауызша орындайды |
Нәтижесі тақтада шығады |
Презентация
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия «Өзіме хат»
|
Бүгінгі сабақ туралы нені меңгергенін жазады. Жазбаша талдау жасайды |
|
Дәптер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы Климаттық белдеулерді кескін картаға түсіру |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













