Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданы
Луговой ауылы Максим Горький атындағы орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі
Абдраймова Маржан Торкинбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Максим Горький атындағы орта мектебі |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдраймова М.Т |
|||||
|
Күні: |
28.01.2026ж |
|||||
|
Сынып: 4 «Б» |
Қатысушылар саны: 18 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Табыс септік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 – белгілі бір тақырыпта берілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын анықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкер туралы пікірін білдіруді үйренеді. Табыс септігімен танысады. |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру. Табиғат құбылыстары «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Моральдық нормалар мен мінез-құлық ережелерін білу Өткен тақырыпты қайталау «Барыс септік» тақырыбы 49 – жаттығу Жаңа тақырып ЖИ. Табыс септігі 51-жаттығу Мәтінді тыңда. Өз пікіріңді білдір Бала өте дұрыс жасады. Өйткені құстар-біздің досымыз.Құстардың адамға пайдасы өте көп. Саралау: тапсырма 52-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз Х ЖИ: «wordwall.» ойыны Топтық жұмыс 53-жаттығу «Топтастыру» әдісі А.С. От, су, эколог, жанартау І.С. Найзағайдың, күннің Б,С. Атама, әжеге Т.С. Бағбанды, ұшқышты,желді,даласын Саралау: Қолдау көрсету арқылы саралау 54-жаттығу. Жұптық жұмыс Т.с. Т.с Балапаны бар құсты атпайды. Суды ағызып қоюға болмайды.Сабаққа Т.с. баратын күнді күтіп жүрмін. Т.с. Өсімдікті баптап күту керек Үй тапсырмасы 55-жаттығу Аққуды, тағаны, тұлпарды. Аққуды,тағаны,тұлпарды- толықтауыш болып тұр. «Киіз үй»
|
Қимыл -қозғалыстар Тыйым сөздерді жатқа айтады Бейне жазба көру Баланың әрекетіне өз пікірін білдіреді Табыс септігіндегі сөздерді табады Тапсырма бір болғанмен нәтиже әртүрлі болады. Дәптерге жазады Жеке жұмыс жасайды Топтастыру жасайды Оқушылардың білімдерін бағалау арқылы тапсырмаларды күрделендіру. Қолдау:Тірек сөздер, сөйлем үлгілері, жоспар; Сөйлем құрап жазады. Үй тапсырмасын алады. Кері байланыс жасайды. |
Мадақтау ҚБ:
Дескриптор: Сабақтың тақырыбын ашады-1Б табыс септігі қандай сұраққа жауап беретінін және жалғауларын табады-1Б Дескриптор: Тапсырманы дәптерде орындайды.-1Б Зат есімнің қай септікте тұрғанын айтады.-1Б Дескриптор: Сөздерге топтастыру жасайды-1Б Олардың айырмашылығын атайды-1Б Дескриптор: Сөздерге табыс септігінің жалғауын жалғайды-1Б Сөздерден сөйлем құрай алады-1Б Мадақтау Дескриптор: Мақал-мәтелдердің ішінен табыс септіктегі сөздері табады-1Б Сөздерді сөйлем мүшесіне талдайды-1Б |
Септіктер туралы ереже Бейне жазба Суреттер
Сызба Жұмыс үлгісі Суреттер Кері байланыс парақтары
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қмж
Қмж
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданы
Луговой ауылы Максим Горький атындағы орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі
Абдраймова Маржан Торкинбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Максим Горький атындағы орта мектебі |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдраймова М.Т |
|||||
|
Күні: |
28.01.2026ж |
|||||
|
Сынып: 4 «Б» |
Қатысушылар саны: 18 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Табыс септік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.6.1 – белгілі бір тақырыпта берілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын анықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкер туралы пікірін білдіруді үйренеді. Табыс септігімен танысады. |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуал қалыптастыру. Табиғат құбылыстары «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Моральдық нормалар мен мінез-құлық ережелерін білу Өткен тақырыпты қайталау «Барыс септік» тақырыбы 49 – жаттығу Жаңа тақырып ЖИ. Табыс септігі 51-жаттығу Мәтінді тыңда. Өз пікіріңді білдір Бала өте дұрыс жасады. Өйткені құстар-біздің досымыз.Құстардың адамға пайдасы өте көп. Саралау: тапсырма 52-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз Х ЖИ: «wordwall.» ойыны Топтық жұмыс 53-жаттығу «Топтастыру» әдісі А.С. От, су, эколог, жанартау І.С. Найзағайдың, күннің Б,С. Атама, әжеге Т.С. Бағбанды, ұшқышты,желді,даласын Саралау: Қолдау көрсету арқылы саралау 54-жаттығу. Жұптық жұмыс Т.с. Т.с Балапаны бар құсты атпайды. Суды ағызып қоюға болмайды.Сабаққа Т.с. баратын күнді күтіп жүрмін. Т.с. Өсімдікті баптап күту керек Үй тапсырмасы 55-жаттығу Аққуды, тағаны, тұлпарды. Аққуды,тағаны,тұлпарды- толықтауыш болып тұр. «Киіз үй»
|
Қимыл -қозғалыстар Тыйым сөздерді жатқа айтады Бейне жазба көру Баланың әрекетіне өз пікірін білдіреді Табыс септігіндегі сөздерді табады Тапсырма бір болғанмен нәтиже әртүрлі болады. Дәптерге жазады Жеке жұмыс жасайды Топтастыру жасайды Оқушылардың білімдерін бағалау арқылы тапсырмаларды күрделендіру. Қолдау:Тірек сөздер, сөйлем үлгілері, жоспар; Сөйлем құрап жазады. Үй тапсырмасын алады. Кері байланыс жасайды. |
Мадақтау ҚБ:
Дескриптор: Сабақтың тақырыбын ашады-1Б табыс септігі қандай сұраққа жауап беретінін және жалғауларын табады-1Б Дескриптор: Тапсырманы дәптерде орындайды.-1Б Зат есімнің қай септікте тұрғанын айтады.-1Б Дескриптор: Сөздерге топтастыру жасайды-1Б Олардың айырмашылығын атайды-1Б Дескриптор: Сөздерге табыс септігінің жалғауын жалғайды-1Б Сөздерден сөйлем құрай алады-1Б Мадақтау Дескриптор: Мақал-мәтелдердің ішінен табыс септіктегі сөздері табады-1Б Сөздерді сөйлем мүшесіне талдайды-1Б |
Септіктер туралы ереже Бейне жазба Суреттер
Сызба Жұмыс үлгісі Суреттер Кері байланыс парақтары
|
||
шағым қалдыра аласыз

















