|
Бөлім: |
Спорт. Белгілі спорт
жұлдыздары. Морфология |
|
|||
|
Педагогтың
аты-жөні |
|
|
|||
|
Күні: |
|
|
|||
|
Сынып:
6 «А», 6
«Ә» |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
|
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Тезірек, биігірек,
Күштірек! |
|
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
6.3.2.1
жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай құрылымын сақтай отырып,
мінездеме құрастырып жазу; |
|
|||
|
Сабақ
мақсаты |
Жанрлық
және стильдік ерекшеліктеріне сай мінездеме құрастырып жазуды
үйренеді. |
|
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Жаңашылдық және жасампаздық Жаңашылдық пен жасампаздық спортты тек рекордтар алаңы емес, ой, идея және үздіксіз даму кеңістігіне айналдыру, спорт арқылы адам тәртіпке, батыл ойлауға және өзгеріске ашық болуға үйренетіндігін айту. |
|
|||
|
Сабақтың
барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы келесі тапсырмаларға
ынталандырады. |
Компьютер,
проектор, презентация. |
|
|
Сабақтың ортасы (30 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс: |
Оқушылар
мәтінді оқып, талқылап, грамматикалық құрылымдарды
анықтайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Оқулық,
жұмыс дәптері.
|
|
|
Сабақтың кезеңі / уақыты: 5
минут. |
1-тапсырма: Етістіктің болымды және болымсыз
түрлерін түсіндіру. Оқушыларға етістіктің екі түрін салыстырып,
мысалдар келтіру. |
Оқушылар
етістіктің болымды және болымсыз түрлерін анықтап, өз мысалдарын
келтіреді. |
Мұғалім
оқушылардың жауаптарын тыңдап, «Жақсы», «Керемет», «Дұрыс» деп
бағалайды. |
Жұмыс
дәптері. |
|
|
(7
минут). |
2-тапсырма: Етістік
туралы ақпаратты
талқылау Етістіктерге
мысалдар келтіріп, олардың
түрлерін анықтау. |
Оқушылар
етістік түрлерін талқылайды, мысалдар келтіреді,
түсіндіреді. |
Мұғалім
оқушылардың белсенділік деңгейіне қарай бағалауды жүргізеді, әр
топқа тапсырмалардың нәтижесіне байланысты кері байланыс
береді. |
Оқулық,
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың кезеңі / уақыты – (8 минут) |
Жаңа оқу
мақсатына байланысты: - Оқушыларға жанрлық және стильдік
ерекшеліктер туралы түсінік беру; - Мінездеме жазу тәсілдерін
түсіндіру. |
Оқушылар
жанрлық ерекшеліктеріне сай мінездеме
құрастырады. |
Мұғалім
оқушылардың жұмысын бағалау барысында қалыптастырушы бағалауды
пайдаланады. |
Оқулық,
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
|
Бөлім: |
Спорт. Белгілі спорт
жұлдыздары. Морфология |
|
|||
|
Педагогтың
аты-жөні |
|
|
|||
|
Күні: |
|
|
|||
|
Сынып:
6 «А», 6
«Ә» |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
|
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Тезірек, биігірек,
Күштірек! |
|
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
6.3.2.1
жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай құрылымын сақтай отырып,
мінездеме құрастырып жазу; |
|
|||
|
Сабақ
мақсаты |
Жанрлық
және стильдік ерекшеліктеріне сай мінездеме құрастырып жазуды
үйренеді. |
|
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Жаңашылдық және жасампаздық Жаңашылдық пен жасампаздық спортты тек рекордтар алаңы емес, ой, идея және үздіксіз даму кеңістігіне айналдыру, спорт арқылы адам тәртіпке, батыл ойлауға және өзгеріске ашық болуға үйренетіндігін айту. |
|
|||
|
Сабақтың
барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы келесі тапсырмаларға
ынталандырады. |
Компьютер,
проектор, презентация. |
|
|
Сабақтың ортасы (30 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс: |
Оқушылар
мәтінді оқып, талқылап, грамматикалық құрылымдарды
анықтайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Оқулық,
жұмыс дәптері.
|
|
|
Сабақтың кезеңі / уақыты: 5
минут. |
1-тапсырма: Етістіктің болымды және болымсыз
түрлерін түсіндіру. Оқушыларға етістіктің екі түрін салыстырып,
мысалдар келтіру. |
Оқушылар
етістіктің болымды және болымсыз түрлерін анықтап, өз мысалдарын
келтіреді. |
Мұғалім
оқушылардың жауаптарын тыңдап, «Жақсы», «Керемет», «Дұрыс» деп
бағалайды. |
Жұмыс
дәптері. |
|
|
(7
минут). |
2-тапсырма: Етістік
туралы ақпаратты
талқылау Етістіктерге
мысалдар келтіріп, олардың
түрлерін анықтау. |
Оқушылар
етістік түрлерін талқылайды, мысалдар келтіреді,
түсіндіреді. |
Мұғалім
оқушылардың белсенділік деңгейіне қарай бағалауды жүргізеді, әр
топқа тапсырмалардың нәтижесіне байланысты кері байланыс
береді. |
Оқулық,
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың кезеңі / уақыты – (8 минут) |
Жаңа оқу
мақсатына байланысты: - Оқушыларға жанрлық және стильдік
ерекшеліктер туралы түсінік беру; - Мінездеме жазу тәсілдерін
түсіндіру. |
Оқушылар
жанрлық ерекшеліктеріне сай мінездеме
құрастырады. |
Мұғалім
оқушылардың жұмысын бағалау барысында қалыптастырушы бағалауды
пайдаланады. |
Оқулық,
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














