Материалдар / Қмж 1-2 тоқсан 6 сынып 472
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Қмж 1-2 тоқсан 6 сынып 472

Материал туралы қысқаша түсінік
6-сыныпқа жайындалған Дефектологтың қысқа мерзімді сабақ жоспары. 1-2 тоқсанға арналған. 472 бұйрыққа негізделіп жасалған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Маусым 2022
3886
26 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Бөлім: Менің мектебім

1-тоқсан

64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназия


Мұғалім-дефектолог:


Мусакулова Гулназ Скандаровна


Дата

1-16.09.2022ж


Сыныбы

Оқушының аты -жөні

6 «В»

Ермахан Е.

жеке сабақ жоспары

Түзету жұмысы

Айналадағы қоршаған ортамен таныстыру

Сабақ тақырыбы

«Білім күні»

Сабақтың мақсаты

Оқушыны жазғы демалыстан кейін мектеп өміріне бейімдеу. Жеке сабаққа оқушыны қалыптастыру. Оқушының сөздік қорын тексеру. Дыбыстарын тексеру. Күнделікті сөздерді сұрау арқылы есте сақтау қабілетін жетілдіру.

Сөздік материалдар


Суреттер, әріптер.


Сабақтың кезеңі/уақыты

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Әдіс-тәсілдер

І.Ұйымдастыру. Күнделікті сөздер


ІІ.Үй тапсырмасы:

  • Сәлемдесу.Сенің атың кім?

  • Менің атым..........

  • Жазғы демалысың жақсы өтті ме?

  • Қанша ай демалыста болдың?

  • Жазда ауарайы қандай болды?

  • Демалыста не істедің?

  • Демалыс аяқталды, енді біз не істейміз?

  • Дұрыс айтасың, мектепке келіп, сабақ оқимыз.

  • Бүгін қандай күн?

Сәлемдесу

Күнделікті сөздерге жауап беру

«Смайлик» әдісі



















Сұрақ жауап


Күнделікті сөз планшеті

І ІІ. Жаңа сабақ



«Білім күні» (мәтінмен жұмыс)

Суретпен жұмыс

  • Мына суреттен не көріп тұрсың?

  • Балалар не істеп жатыр?

  • Мынау не?

  • Сыныпта балалар не істейді?

Тыңда – қайтала:

сабақ, қоңырау, үзіліс, демалу

Мектепке қажет құралдарды ата

Мына суретке қарап мектепте жұмыс істейтін мамандарды тап

Сыныпта қандай заттарды көріп тұрсың?

Оқушы неде отырады?

Сыныпта біз не істейміз?

есепті шығарып, суретті бояп шығайық, түстерді еске түсіреміз

Суретке қарап мектеп кабинеттерін атап шық, сендер кандай кабинеттерде оқисыңдар

Мектеп асханасы, кітапханасы туралы әңгімелеп бер

Мәтінді тыңдау. Суретке қарап мектеп туралы әңгімелеу.

Мектеп өмірі»

(тыңда-қайтала)

Мектеп

Мұғалім

Парта

Тақта

Мектеп ауласы

Асхана


Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала




Сұрақ -жауап әдісі



Суреттер сөйлейді әдісі



«Тез ойлан, тез жауап бер» ойыны

ІV. Сергіту сәті:


Орнымыздан тұрайық, Алақанда соғайық, Оңға қарай иіліп, Солға қарай иіліп, Бір отырып, бір тұрып, Орнымызды табайық.

Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау

Сабақтың соңы

Қорыту.

-Біз бүгін не істедік?

-Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау.



Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау

Динамикасы


Бөлім: Күз мезгілі

64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназия


Мұғалім-дефектолог:


Мусакулова Гулназ Скандаровна


Дата

19-23.09.2022ж


Сыныбы

Оқушының аты -жөні

6 «В»

Ермахан Е.

жеке сабақ жоспары

Түзету жұмысы

Айналадағы қоршаған ортамен таныстыру

Сабақ тақырыбы

«КҮЗ МЕЗГІЛІ»

Сабақтың мақсаты

Күз мезгілі, күз айлары туралы алған білімдерін қайта жаңғырту. 6-сыныпта өтілетін пәндерге шолу жасау. Күнделікті сөздерді сұрау арқылы есте сақтау қабілетін жетілдіру.

Сөздік материалдар


Суреттер, әріптер.


Сабақтың кезеңі/уақыты

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Әдіс-тәсілдер

І.Ұйымдастыру.

Күнделікті сөздер

ІІ.Үй тапсырмасы:

  • - Сәлемдесу.Сенің атың кім?

  • Менің атым..........

  • Сенің апайыңның аты кім?

  • Сен нешінші сыныпта оқисың?

  • Сен қай мектепте оқисың?

  • Сыныпта қанша оқушы бар?

Сәлемдесу

Күнделікті сөздерге жауап беру

«Смайлик» әдісі




























Сұрақ жауап


Күнделікті сөз планшеті

ІІІ. Жаңа сабақ


«Күз мезгілі» (мәтінмен жұмыс)

Суретпен жұмыс

  • Мына суреттен не көріп тұрсың?

  • Күз белгілері қандай болады?

  • Күз туралы кандай мақалдар бар?

Тыңда – қайтала:

Күз айлары

Кыркүйек, қазан, қараша

Кеспе қағазбен жұмыс

Күзге катысты ай аттарын белгіле;

Күз белгілерін суретке қарап айтып шық

Басқа пәндермен байланыс

Қазақ тіліден ұткен сабақтарды біртіндеп еске түсіру

Математикадан көбейту кестесін қайталау


Мәтінді тыңдау. Суретке қарап күз мезгілі туралы әңгімелеу.




Суреттен керектісін тауып, домақтап белгілеп шығу






Өткен сабақтарды еске түсіру

Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала





Афирмациялар

« Ол жасаған іс менің де қолымнан келеді » ,« Мен жетістіктің адамымын » ,« Менің жағдайым күннен –күнге жақсаруда »




ІV. Сергіту сәті:


Орнымыздан тұрайық, Алақанда соғайық, Оңға қарай иіліп, Солға қарай иіліп, Бір отырып, бір тұрып, Орнымызды табайық.

Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау

Сабақтың соңы

Қорыту.

-Біз бүгін не істедік?

-Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау.

Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау

Динамикасы



Бөлім: Табиғат

64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназия



Мұғалім-дефектолог:

Мусакулова Гулназ Скандаровна



Дата

26-30.09.2022ж



Сыныбы

Оқушының аты -жөні

6 «В»

Ермахан Е.

жеке сабақ жоспары



Түзету жұмысы


Айналадағы қоршаған ортамен таны

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!