Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
ҚМЖ 1 сыеып 3 тоқсан
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5-бөлім Саяхат |
||||||
Күні : |
Педагогтіңаты-жөні: |
||||||
Сынып: 1 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
||||||
Сабақтың тақырыбы: 2. Ол қайда барады? |
|||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.2.6.1мұғалімнің қолдауымен ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ дыбыстарын артикуляциялау; 1.5.1.2 мұғалімнің қолдауымен көптік/тәуелдік/септік/жіктікжалғауларын ауызша тілде қолдану |
||||||
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар:мұғалімнің қолдауымен ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ дыбыстарын артикуляциялай алады; мұғалімнің қолдауымен көптік/тәуелдік/септік/жіктікжалғауларын ауызша тілде қолдана алады. |
||||||
Тілдік мақсаттар |
Дүкен, барады, үйге, мектепке, бармайды. |
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «Ең жақсы»
ойыны Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды.
|
«Қол шапалақ» |
Слайд |
||||
Сабақтың ортасы (6-37 минут) |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:
Ойқозғау
Тыңда. Қайтала.Үлгі бойынша айт. Қайда?
Мысалы: саябақ –
саябаққа. Есте сақта! Мен барамын Сен барасың Ол барады 2.Тыңдалым Айтылым. 2-тапсырма Тыңда. Үлгі бойынша сөйлес Есте сақта! Ол барады- ол бармайды Сергіту сәті Айтылым 3– тапсырма. Толықтырып айт.
Айтылым ЕББҚ. (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) Тапсырма сөйлемді толықтырып жазуға анық, нақты түсінділіп беріледі. Мұғалім тарпынан қолдау көрсетіледі, Жеке қажеттілігі: төмен деңгейлі оқушыға жұптық саралау жүргізіледі. Жоғары деңгейлі оқушымен жұптастырып, спикер рөлі беріледі 5-тапсырма Тыңдалым Тыңда. Қайтала |
Тыңдалым,айтылым. Дүкенге- в магазин Барады-пойдет Бармайды-не пойдет Үйге –домой Мектепке- в школу Айтылым Ойтүрткі -Ол қайда барады? -Ол үйге барады -Сен қайда барасың? -Мен мектепке барамын. Тыңдайық
Мен дүкенге барамын. Мен үйге барамын. Мен саябаққа барамын. Жанар/ Арай/ Әділ Айтайық 1-оқушы: Сен қайда барасың? 2-оқушы: Мен үйге барамын. Мұғалім: Ол қайда барады? 1-оқушы: Ол үйге барады. Сергіту сәтін орындайды. Қане қанат жазайық, Қарлығашқа ұқсайық. Ұшып-ұшып алайық, Орнымызға қонайық. Білімде алда болайық. Айтайық Ол мектепке ... ˅ Ол үйге ...˅ Ол дүкенге ...× Ол тауға ...× Ол саябаққа ...˅ Айтылым Диалогты досыңмен оқы. (Прочитай диалог с другом). Арай, сен мектепке барасың ба? -Иә, мек мектепке барамын. Жанар, сен қайда барасың? -Мен дүкенге барамын Әділ ,сен саябаққа барасың ба? -Жоқ ,мен саябаққа бармаймын. Тыңдалым Дауысты дыбыс Сенің атың кім? Менің атым- Әсет. Кім? Не? Неше? Қандай? |
«Табыс баспалдағы»
Дескриптор: -Өзінің отбасы мүшелерін әңгімелейді. «Қол шапалақ»
Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»
|
Оқулық сөздік слайд
Оқу құралдарының суреті
Интербелсенді тақта
Түрлі түсті қарындаштар, Слайд Оқулық
АКТ
Оқулық слайд маркерлер, А-4 парағы. Әр оқушыға бір смайликтен Жеке жұмысқа арналған кесте |
|||
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 4- тапсырма |
|
|||||
Кері байланыс «Түрлі- түсті смайликтер»
|
Өз деңгейлерін анықтайды. |
|
|||||
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 5. Табиғат құбылыстары |
||||||
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
Сынып: 4 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
||||||
Сабақтың тақырыбы: 3. Аймақтар табиғаты |
|||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.3.3.1 мәтіннің жанрын (мақал-мәтелдер, бата, аңыз, мысал, өсиет әңгімелердің) жанрлық ерекшеліктерін және көмекші сөздердің қолдауымен пайымдау мәтінін анықтау 4.4.2.1 оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу |
||||||
Сабақтың мақсаты : |
Аймақтарға тән табиғат құбылыстары туралы оқиды; күн райының ерекшеліктері туралы айтып үйренеді. |
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы (5 минут) |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «Ең жақсы»
ойыны Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |