ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Пәні: Жаратылыстану |
Мектеп: «Романов негізгі мектебі»КММ |
||||||||||||
|
Күні:11.05.2018ж. |
Мұғалімнің есімі:Бекмухамбетов Ринат Маратович |
||||||||||||
|
Сынып:1 |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||
|
Тақырыбы |
Қалай дұрыс тамақтану керек? |
||||||||||||
|
Ортақ тақырып |
«Менің отбасым және достарым» |
||||||||||||
|
Бөлім |
Тірі табиғат Мен зерттеушімін |
||||||||||||
|
Бөлімше |
2.3 Адам 1.1.Ғылым мен зерттеушілердің рөлі |
||||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
1.2.3.3.Адамның өсуі және дамуы үшін керек қажеттіліктерді анықтау; 1.1.1.1.Қоршаған әлемнің құбылыстарын,үдерістерін және нысандарын зерттеу қажеттіліктерін түсіндіріу; |
||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: азық-түліктің денсаулыққа пайдалы екенін және олардан түрлі тамақ әзірлеуге болатынын түсіну; |
||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: дұрыс тамақтану ережесімен танысу; |
|||||||||||||
|
Кейбір оқушылар:қазақтың ұлттық тағамдарының атауларын білу; |
|||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Білу Түсіну Қолдану |
||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Тақырыпқа қатысты негізгі тірек сөздердің мағынасын ашып түсіндіру : пайдалы тағам, тамақтану пирамидасы |
||||||||||||
|
Пәндік лексика және терминдер |
Тақырыпқа байланысты түйінді сөздер мен сөз тіркестерін үш тілде меңгерту: 1.Дұрыс тамақтану – правильное питания - wholesome food 2. Пайдалы – полезно – usefulness 3. Тәтті – сладкий – delicious 4. Таңғы ас – завтрак – breakfast 5. Түскі ас – обед – dinner 6. Кешкі ас – ужин – supper 7. Нан – хлеб – bread 8. Балық – рыба – fish 9. Жеміс – фрукты – fruits 10. Көкөністер – овощи - vegetables |
||||||||||||
|
Талқылауға арналған ашық сұрақтар |
|
||||||||||||
|
Құндылықтар |
Сабақ барысында оқушылардың бойына денсаулық,достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету, қарым-қатынас жасау құндылықтарын дамыту. |
||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тақырыпқа сәйкес түйінді сөздер мен сөз тіркестерін орыс тілі мен ағылшын тілінде меңгерулеріне ықпал жасау. Дүниетану пәнінен «Отбасындағы дәстүрлер» тақырыбымен байланыстыру. |
||||||||||||
|
АКТ мен байланыс |
Интернет ресурстар: «Қазақтың ұлттық тағамдары» бейнефильм. |
||||||||||||
|
Бұған дейінгі меңгерілген білім |
Адамның өсіп өнуі үшін қажетті жағыдайлар керектігін біледі, адам өмірінің кезеңдері туралы ұғым қалыптасқан. |
||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт 35минут
|
Жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут 3минут |
«Шаттық шеңбері» «Мен ақылды баламын»әдісі. «Кәмпиттер» әдісімен топтастыру. Оқушылар түрлі-түсті қағаздардан жасалынған кәмпиттерді алады.Кәмпиттің орауын ашады, шыққан шырын,жемістер,көкөністер,балықтың суреттері арқылы топтасады. Алдыңғы оқу. «Сұрақты қағып ал» әдісі арқылы сындарлылық теориясы негізінде алдыңғы оқу пысықталынады. «Болжау» стратегиясы арқылы сабақтың тақырыбын айқындау. Сабақтың тақырыбы: «Қалай дұрыс тамақтану керек?» Тақырыптың атауын үш тілмен байланыстыру.Тақырыпқа қатысты тірек сөз: 1.Дұрыс тамақтану – правильное питания - wholesome food. Мақсатын айқындау. |
Топтасыру |
|||||||||||
|
5минут 5 минут Сергіту сәті 2минут 5минут 5 минут 5 минут |
№1 тапсырма (ТЖ) «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Тыңдалым, айтылым. Саралаудың «Тапсырма», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері. Белсенді оқытудың «Нұсқау беру және айту»тәсілі. Тапсырма. «Ақ дастарқан»суретімен жұмыс жүргізу. Тапсырмаға берілетін сұрақтар: І топқа:адамның ағзасының өсуі мен дамуы үшін қандай пайдалы тағамдарды қолдану керек? ІІ топқа: дұрыс тамақтану туралы не білесіңдер? ІІІтопқа:Адам күніне неше рет тамақтану керек? ІҮ топқа:Қай тағамды таңертең, ал қай тағамды кешке жеген дұрыс? Түйінді сөздер: 1. Таңғы ас – завтрак – breakfast 2. Кешкі ас – ужин – supper 3.Пайдалы – полезно – usefulness ҚБ. «Басбармақ » әдісі. Мұғалімнің бағалауы.
|
Сурет «Ақ дастарқан» Сурет көрсеті-ді |
|||||||||||
|
Бағалау критерийі: 1.Азық –түліктің денсаулыққа пайдалы екенін және олардан қандай тамақ әзірлеуге болатынын түсінеді |
Дескрипторлары: 1.Суретпен жұмыс жасай алады. 2.Пайдалы тағамдарды атай алады. 3.Дұрыс тамақтану ережесін түсіндіре алады. |
||||||||||||
|
№2 тапсырма (ӨЖ) «Өзіңіз тексеріңіз»әдісі Тыңдалым,айтылым. Саралаудың «Қарқын», «Дереккөздер» тәсілдері. Белсенді оқытудың «Көрсету және модельдеу»тәсілдері. -Әр оқушы алдындағы тамақтану пирамидасына өзінің ас мәзірін зерттеп, не артық екенін табуы қажет.Ол не себепті артық? Зерттеуді оқушылар жеке орындайды.Қорытынды жасайды.Пирамидаға кіргізілмеген тағамдарды атайды,себебін дәлелдейді. Түйін сөздер: 1Балық – рыба – fish 2. Жеміс – фрукты – fruits Қ.Б. «Білім қоржыны»әдісі
|
|||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 2.Дұрыс тамақтану ережесінің маңыздылығын түсінеді. «Қазақтың дастарқаны»би қимылдарымен жаттығу жасайды. |
Дескрипторлар: 1.Азық-түліктің атай алады. 2.Пайдалы,зиянды тағамдарды ажырата алады. 3.Тапсырмаға қатысты берілген түйінді сөздерді үш тілде қолдана алады. |
||||||||||||
|
№3-тапсырма. (ЖЖ) «Досыма көмектес» әдісі Тыңдалым,айтылым. Саралаудың «Қарқын»,«Қорытынды» тәсілдері. Белсенді оқытудың «Зерделеу және зерттеу»тәсілі. Тапсырма «Шеңбердегі азық-түлік». Суреттерге назар аудара отырып дені сау болып өсуіне пайдалы тағамдардың суреттерін досына беріп,зиянды тағамдарды алып тастайды. Тірек сөздер: 1. Балық – рыба – fish 2. Жеміс – фрукты – fruits
3. Көкөністер – овощи -
vegetables
ҚБ
. Мұғалімнің
бағалауы «Бағдаршам» әдісі. |
|
||||||||||||
|
Бағалау
критерийі: 1.Азық-түліктің денсаулыққа
пайдалы екенін және олардан түрлі тамақ әзірлеуге болатынын
біледі |
Дескрипторлар: 2.Адамның өсіп дамуы үшін орындалатын әрекеттерді анықтай алады. 3.Пайдалы, зиянды тағамдарды ажырата алады. |
|
|||||||||||
|
4- тапсырма. (ҰЖ) «Көршіңмен сырлас» әдісі. Тыңдалым, айтылым. Саралаудың «Қорытынды», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері.Белсенді оқытудың «Сұрақ қою және талқылау»тәсілдері.
htt//www.youtube.com/watch?v=nZH30H-gq-I 2. Ашық сұрақтар қою: -Адамдар не үшін тамақтанады? -Тағамдарға назар аударыңыздар.Олардың ішінде қайсысы сендерге таныс? -Қандай ұлттық тағамдарды білесіңдер? -Қандай пайдалы табиғи сусындарды білесіңдер? -«Дұрыс тамақтану» дегенді қалай түсінесіңдер? Түйін сөздер: 1. Пайдалы – полезно – usefulness 2.Нан – хлеб – bread ҚБ «Алма ағашы» Бағалау критерий: Дескрипторлары |
|
||||||||||||
|
3.Қазақтың ұлттық тағамдарының атауларын дұрыс қолданады |
1.Ұлттық тағамдардың атауын айта алады. 2.Дұрыс тамақтану денсаулыққа пайдалы екенің түсіндіре алады. 3.Табиғи сусындардың қасиетін айта алады. |
||||||||||||
|
Дәптермен жұмыс. (ӨЖ) Айтылым,жазылым. «Аспаз болып көр» Оқушылар үш күнге арналған таңғы ас мәзірін қарастырады. ҚБ. «Мадақтау» әдісі. Тамаша!- толық жауап Жақсы—толықемес жауап Әттеген-ай!- қалыпты жауап |
|||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 2.Дұрыс тамақтану ережесінің маңыздылығын түсінеді |
Дескрипторлар: 1.Тағамдарды атауды біледі. 2.Пайдалы, зиянды тағамдарды ажыратады. 3.Таңғы ас мәзірін құрастыра алады |
||||||||||||
|
Аяқталуы 3 минут
|
Бағалау: 1.«Бас бармақ» №1 2«Білім қоржыны » №2 3.«Бағдаршам» №3 4.«Алма ағашы» №4 5 «Мадақтау» №5 |
Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі.
|
|
||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
htt//www.youtube.com/watch?v=nZH30H-gq-I Саралаудың «Қорытынды», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері.Белсенді оқытудың «Сұрақ қою және талқылау»тәсілдері.
|
Бағалау: «Социометрия» әдісі. Ағаштың жапырағын таңдағандар –өте жақсы Ағаштың діңі- жақсы Тамыры-қалыпты
|
||||||||||||
|
Рефлексия. Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар небілді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Оқу мақсаттары шынайы оқуға негізделді. Дұрыс тамақтанудың денсаулыққа пайдасын білді. -Көңілді, қызықты, жақсы деңгейде болды. –Жоспарланған саралау жақсы іске асты.
-Уақытты тиімді пайдаландым.
-Тапсырмалар сәйкес болды. |
||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. Топпен жұмыс жасағанда оқушылар ынтымақтастықпен жұмыс жасады,бір-бірінің ойларын толықтырып,қолдау жасады. 2. Жұппен жұмыс жасап, зерттеу жүргізгенде оқушылар проблемалық мәселе көтеріп,оны шешу жолын анықтады. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. Кейбір оқушылардың сабаққа белсене қатысуы. 2. «АВС»әдісі Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетініне не білдім? 1.Қалыптастырушы бағалауды әр түрлі әдемі суреттер арқылы түрлендіруді. 2.Шағын топтарға деңгейлік тапсырмалар дайындау. |
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ 1 сынып Қалай дұрыс тамақтану керек
ҚМЖ 1 сынып Қалай дұрыс тамақтану керек
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Пәні: Жаратылыстану |
Мектеп: «Романов негізгі мектебі»КММ |
||||||||||||
|
Күні:11.05.2018ж. |
Мұғалімнің есімі:Бекмухамбетов Ринат Маратович |
||||||||||||
|
Сынып:1 |
Қатыспағандар саны |
||||||||||||
|
Тақырыбы |
Қалай дұрыс тамақтану керек? |
||||||||||||
|
Ортақ тақырып |
«Менің отбасым және достарым» |
||||||||||||
|
Бөлім |
Тірі табиғат Мен зерттеушімін |
||||||||||||
|
Бөлімше |
2.3 Адам 1.1.Ғылым мен зерттеушілердің рөлі |
||||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
1.2.3.3.Адамның өсуі және дамуы үшін керек қажеттіліктерді анықтау; 1.1.1.1.Қоршаған әлемнің құбылыстарын,үдерістерін және нысандарын зерттеу қажеттіліктерін түсіндіріу; |
||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: азық-түліктің денсаулыққа пайдалы екенін және олардан түрлі тамақ әзірлеуге болатынын түсіну; |
||||||||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: дұрыс тамақтану ережесімен танысу; |
|||||||||||||
|
Кейбір оқушылар:қазақтың ұлттық тағамдарының атауларын білу; |
|||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Білу Түсіну Қолдану |
||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Тақырыпқа қатысты негізгі тірек сөздердің мағынасын ашып түсіндіру : пайдалы тағам, тамақтану пирамидасы |
||||||||||||
|
Пәндік лексика және терминдер |
Тақырыпқа байланысты түйінді сөздер мен сөз тіркестерін үш тілде меңгерту: 1.Дұрыс тамақтану – правильное питания - wholesome food 2. Пайдалы – полезно – usefulness 3. Тәтті – сладкий – delicious 4. Таңғы ас – завтрак – breakfast 5. Түскі ас – обед – dinner 6. Кешкі ас – ужин – supper 7. Нан – хлеб – bread 8. Балық – рыба – fish 9. Жеміс – фрукты – fruits 10. Көкөністер – овощи - vegetables |
||||||||||||
|
Талқылауға арналған ашық сұрақтар |
|
||||||||||||
|
Құндылықтар |
Сабақ барысында оқушылардың бойына денсаулық,достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету, қарым-қатынас жасау құндылықтарын дамыту. |
||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тақырыпқа сәйкес түйінді сөздер мен сөз тіркестерін орыс тілі мен ағылшын тілінде меңгерулеріне ықпал жасау. Дүниетану пәнінен «Отбасындағы дәстүрлер» тақырыбымен байланыстыру. |
||||||||||||
|
АКТ мен байланыс |
Интернет ресурстар: «Қазақтың ұлттық тағамдары» бейнефильм. |
||||||||||||
|
Бұған дейінгі меңгерілген білім |
Адамның өсіп өнуі үшін қажетті жағыдайлар керектігін біледі, адам өмірінің кезеңдері туралы ұғым қалыптасқан. |
||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт 35минут
|
Жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 2 минут 3минут |
«Шаттық шеңбері» «Мен ақылды баламын»әдісі. «Кәмпиттер» әдісімен топтастыру. Оқушылар түрлі-түсті қағаздардан жасалынған кәмпиттерді алады.Кәмпиттің орауын ашады, шыққан шырын,жемістер,көкөністер,балықтың суреттері арқылы топтасады. Алдыңғы оқу. «Сұрақты қағып ал» әдісі арқылы сындарлылық теориясы негізінде алдыңғы оқу пысықталынады. «Болжау» стратегиясы арқылы сабақтың тақырыбын айқындау. Сабақтың тақырыбы: «Қалай дұрыс тамақтану керек?» Тақырыптың атауын үш тілмен байланыстыру.Тақырыпқа қатысты тірек сөз: 1.Дұрыс тамақтану – правильное питания - wholesome food. Мақсатын айқындау. |
Топтасыру |
|||||||||||
|
5минут 5 минут Сергіту сәті 2минут 5минут 5 минут 5 минут |
№1 тапсырма (ТЖ) «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Тыңдалым, айтылым. Саралаудың «Тапсырма», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері. Белсенді оқытудың «Нұсқау беру және айту»тәсілі. Тапсырма. «Ақ дастарқан»суретімен жұмыс жүргізу. Тапсырмаға берілетін сұрақтар: І топқа:адамның ағзасының өсуі мен дамуы үшін қандай пайдалы тағамдарды қолдану керек? ІІ топқа: дұрыс тамақтану туралы не білесіңдер? ІІІтопқа:Адам күніне неше рет тамақтану керек? ІҮ топқа:Қай тағамды таңертең, ал қай тағамды кешке жеген дұрыс? Түйінді сөздер: 1. Таңғы ас – завтрак – breakfast 2. Кешкі ас – ужин – supper 3.Пайдалы – полезно – usefulness ҚБ. «Басбармақ » әдісі. Мұғалімнің бағалауы.
|
Сурет «Ақ дастарқан» Сурет көрсеті-ді |
|||||||||||
|
Бағалау критерийі: 1.Азық –түліктің денсаулыққа пайдалы екенін және олардан қандай тамақ әзірлеуге болатынын түсінеді |
Дескрипторлары: 1.Суретпен жұмыс жасай алады. 2.Пайдалы тағамдарды атай алады. 3.Дұрыс тамақтану ережесін түсіндіре алады. |
||||||||||||
|
№2 тапсырма (ӨЖ) «Өзіңіз тексеріңіз»әдісі Тыңдалым,айтылым. Саралаудың «Қарқын», «Дереккөздер» тәсілдері. Белсенді оқытудың «Көрсету және модельдеу»тәсілдері. -Әр оқушы алдындағы тамақтану пирамидасына өзінің ас мәзірін зерттеп, не артық екенін табуы қажет.Ол не себепті артық? Зерттеуді оқушылар жеке орындайды.Қорытынды жасайды.Пирамидаға кіргізілмеген тағамдарды атайды,себебін дәлелдейді. Түйін сөздер: 1Балық – рыба – fish 2. Жеміс – фрукты – fruits Қ.Б. «Білім қоржыны»әдісі
|
|||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 2.Дұрыс тамақтану ережесінің маңыздылығын түсінеді. «Қазақтың дастарқаны»би қимылдарымен жаттығу жасайды. |
Дескрипторлар: 1.Азық-түліктің атай алады. 2.Пайдалы,зиянды тағамдарды ажырата алады. 3.Тапсырмаға қатысты берілген түйінді сөздерді үш тілде қолдана алады. |
||||||||||||
|
№3-тапсырма. (ЖЖ) «Досыма көмектес» әдісі Тыңдалым,айтылым. Саралаудың «Қарқын»,«Қорытынды» тәсілдері. Белсенді оқытудың «Зерделеу және зерттеу»тәсілі. Тапсырма «Шеңбердегі азық-түлік». Суреттерге назар аудара отырып дені сау болып өсуіне пайдалы тағамдардың суреттерін досына беріп,зиянды тағамдарды алып тастайды. Тірек сөздер: 1. Балық – рыба – fish 2. Жеміс – фрукты – fruits
3. Көкөністер – овощи -
vegetables
ҚБ
. Мұғалімнің
бағалауы «Бағдаршам» әдісі. |
|
||||||||||||
|
Бағалау
критерийі: 1.Азық-түліктің денсаулыққа
пайдалы екенін және олардан түрлі тамақ әзірлеуге болатынын
біледі |
Дескрипторлар: 2.Адамның өсіп дамуы үшін орындалатын әрекеттерді анықтай алады. 3.Пайдалы, зиянды тағамдарды ажырата алады. |
|
|||||||||||
|
4- тапсырма. (ҰЖ) «Көршіңмен сырлас» әдісі. Тыңдалым, айтылым. Саралаудың «Қорытынды», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері.Белсенді оқытудың «Сұрақ қою және талқылау»тәсілдері.
htt//www.youtube.com/watch?v=nZH30H-gq-I 2. Ашық сұрақтар қою: -Адамдар не үшін тамақтанады? -Тағамдарға назар аударыңыздар.Олардың ішінде қайсысы сендерге таныс? -Қандай ұлттық тағамдарды білесіңдер? -Қандай пайдалы табиғи сусындарды білесіңдер? -«Дұрыс тамақтану» дегенді қалай түсінесіңдер? Түйін сөздер: 1. Пайдалы – полезно – usefulness 2.Нан – хлеб – bread ҚБ «Алма ағашы» Бағалау критерий: Дескрипторлары |
|
||||||||||||
|
3.Қазақтың ұлттық тағамдарының атауларын дұрыс қолданады |
1.Ұлттық тағамдардың атауын айта алады. 2.Дұрыс тамақтану денсаулыққа пайдалы екенің түсіндіре алады. 3.Табиғи сусындардың қасиетін айта алады. |
||||||||||||
|
Дәптермен жұмыс. (ӨЖ) Айтылым,жазылым. «Аспаз болып көр» Оқушылар үш күнге арналған таңғы ас мәзірін қарастырады. ҚБ. «Мадақтау» әдісі. Тамаша!- толық жауап Жақсы—толықемес жауап Әттеген-ай!- қалыпты жауап |
|||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 2.Дұрыс тамақтану ережесінің маңыздылығын түсінеді |
Дескрипторлар: 1.Тағамдарды атауды біледі. 2.Пайдалы, зиянды тағамдарды ажыратады. 3.Таңғы ас мәзірін құрастыра алады |
||||||||||||
|
Аяқталуы 3 минут
|
Бағалау: 1.«Бас бармақ» №1 2«Білім қоржыны » №2 3.«Бағдаршам» №3 4.«Алма ағашы» №4 5 «Мадақтау» №5 |
Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі.
|
|
||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
htt//www.youtube.com/watch?v=nZH30H-gq-I Саралаудың «Қорытынды», «Диалог және қолдау көрсету»тәсілдері.Белсенді оқытудың «Сұрақ қою және талқылау»тәсілдері.
|
Бағалау: «Социометрия» әдісі. Ағаштың жапырағын таңдағандар –өте жақсы Ағаштың діңі- жақсы Тамыры-қалыпты
|
||||||||||||
|
Рефлексия. Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар небілді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Оқу мақсаттары шынайы оқуға негізделді. Дұрыс тамақтанудың денсаулыққа пайдасын білді. -Көңілді, қызықты, жақсы деңгейде болды. –Жоспарланған саралау жақсы іске асты.
-Уақытты тиімді пайдаландым.
-Тапсырмалар сәйкес болды. |
||||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. Топпен жұмыс жасағанда оқушылар ынтымақтастықпен жұмыс жасады,бір-бірінің ойларын толықтырып,қолдау жасады. 2. Жұппен жұмыс жасап, зерттеу жүргізгенде оқушылар проблемалық мәселе көтеріп,оны шешу жолын анықтады. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1. Кейбір оқушылардың сабаққа белсене қатысуы. 2. «АВС»әдісі Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетініне не білдім? 1.Қалыптастырушы бағалауды әр түрлі әдемі суреттер арқылы түрлендіруді. 2.Шағын топтарға деңгейлік тапсырмалар дайындау. |
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















