Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
ҚМЖ 3 сынып. Жобаға презентация құру .
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 7-бөлім. Презентацияны безендіру |
Мектеп: «Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 жалпы білім беретін мектеп» КММ |
|||||||||||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Алпысбаева Ш.А |
|||||||||||||
Сынып: 3 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||
Сабақтыңтақырыбы |
Жобаға презентация құру. |
|||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.2.1.3. құжаттағы ерекшеленген мәтінді қиып алу, көшіру, қою; 3.2.3.1. мәтін мен бейнелерден тұратын қарапайым презентациялар жасау; 3.2.3.3. презентацияны безендіру үшін дайын безендіру пайдалану; 3.3.1.1. нақты сұрақтарға жауап табу үшін Ғаламторды қолдану 3.2.4.2. арнайы тақырыпқа сай фотосуреттерді қолдану |
|||||||||||||
Сабақтыңмақсаты |
Мәтін мен бейнелеуден, безендірулерден тұратын қарапайым презентация құру. Жобада слайдтар арасындағы ауысуларға уақытпен баптауды енгізу. Тақырыпқа сай ғаламтордан жаңа бір идея қосу Нысанға анимация қою барысында күрделі анимациялық эфектілерді пайдалану. |
|||||||||||||
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|||||||||||||
Бағалаукритерийі |
|
|||||||||||||
Тілдікмақсаттар |
Оқытудыңтілдікмақсаттары:
Пәнгетән лексика мен терминология: PowerPointпрограммасы, слайд, құру, дизайн, анимация, безендіру, нысан, пішін, кірістіру, ауысу Диалогпен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:
|
|||||||||||||
Құндылықтарға баулу
|
«Мәңгілік ел»жалпыұлттықидеясыныңқұндылықтары,«бейбітшілік», «бірлік», «құрмет», «ынтымақтастық», «Қазақстандық патриотизм», «азаматтықжауапкершілік», «ашықтық», «өмірбойыбілімалу» сияқтыбілімберудіңбастықұндылықтардыоқушыларғадарыту |
|||||||||||||
АКТ қолданудағдылары |
Компьютемен жұмыс жасайды |
|||||||||||||
Пәнаралықбайланыс |
Дүниетану |
|||||||||||||
Алдыңғы білім |
PowerPointқандайпрограмма екендігін біледі. Программаны іске қосып, қарапайым презентация жасап оны сақтай алады. |
|||||||||||||
Сабақбарысы |
||||||||||||||
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері |
Сабақтағыжоспарланғанжаттығутүрлері
|
Ресурстар |
||||||||||||
Сабақтың басы 3мин
2мин
1мин
5мин Білу |
Ұйымдастырукезеңі. Сәлемдесу, Ерекшежағымдыахуалтуғызу (сыныпқақалыптыенудеөзгерісжасау) Шаттық шеңбері Қуанамын мен де (өзін көрсетеді) Қуанасың сен де (көршісін көрсетеді) Қуанайық достарым (қолдарын ұстайды) Арайлап атқан күнге (қолдарын көтереді) «Сағаттық белдеу» әдісі Белсенді оқу әдістері Топқа біріктіру (шағын топ) Нұсқау:Берілген сағаттық белдеудегі жабыстырылған сандарды әрбір оқушы өз таңдаулары бойынша үш топқа бөлінеді. Сандардың артқы жағында топ аттары жазылған 1-топ. Презентация 2-топ. Слайд 3-топ. Анимация Адасқан әріптер» әдісі Нұсқау:Бірінші слайдта көрсетілген адасқан әріптерден оқушылардың сыни ойлау қабілетімен бүгінгі сабақтың тақырыбын анықтайды. «Аялдама» әдісі. Нұсқау:Нұсқаушыныңбастауыментопқақойылғансұрақ, солтоптыңбірлесебергенжауабынанжәнедайындалғансұрағынанкелесітопқа (аялдамаға) өтеді. Осылайшажолаушыларкөлігіаялдамалардыаралапсоңынажетеді. Төмендекелтірілгенсұрақтаршеңберіндежүзегеасады:
|
Қайырлыкүн! (слайд)
«Сағаттық белдеу» әдісі
«Аялдама» әдісі. А4 формадағы жолаушылар көлігінің (автобус) суреті
|
||||||||||||
Ортасы 3 мин Білу Түсіну
2мин 14мин Қолдану 2 мин 2 мин |
Жаңа сабақ: «Ашық сұрақ» әдісі тиімді оқыту тәсілдері Нұсқаушының оқушылармен қарым – қатынаста ашық сұрақ қою арқылы диалог жүргізу ,нәтижесінде тақырыпты оқушылармен бірлесе отырып, АКТ – ның көмегімен жаңа тақырыпты ашуға ықпал жасалады. Түрткі сұрақтар
Бұл әдісте: креативтік, ойлау, шешім қабылдау, проблемаларды шешу, бірлескен жұмыс. Су-вода-water Дескриптор
(Қалыптастырушы бағалау +,-) Жұптық жұмыс «Үштік » әдісі (ойлан, жұптас, бөліс) Нұсқау:Топтағы оқушыға тапсырмаларды жұппенорындайды және көрші топтардың бағалауымен тексеріледі. Кестеге жоба құру барысының жоспарын cәйкестендіреді.
Бұл әдісте окушылардың өзгелердің идеясына сүйеніп, проблеманы немесе мәселенi толығымен қамтуын кездейді сондай-ақ олардың белсендi болып, жылдам қозғалуын талап етедi. Дискриптор:
Практикалық жұмыс 1-тапсырма
2-тапсырма
3-тапсырма Нысанға анимация қою барысында күрделі өңдеулерді орынау. Дескриптор
|