Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
|
Бөлім: |
4. Геоэкономика 4.1 Геоэкономика негіздері |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.4.1.1 - Қазақстан аймақтары шаруашылығының салалық және аумақтық құрылымы мен экономикалық даму көрсеткіштері бойынша салыстырып талдау; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайымен танысады. Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайын талдауды біледі Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайын сипаттап бере алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Миға шабуыл» әдісі арқылы жаңа тақырып бойынша сұрақтар қойылады: 1.Экономикалық секторларды атап бер? 2.Қазақстанның ЖІӨ құрылымы. 3.Жалпы аймақтық өнім дегеніміз не? 4. Қазақстанның экономикасының құрылымы? Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырамын.
|
Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады.
|
Ауызша мадақтау «Жарайсың!» |
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы |
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу |
Оқулықтағы жаңа сабақтың мәтінін оқуға тапсырма беремін. |
Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1. Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуетін сипаттап көрсетеді. |
Оқулық ҚР экономикалық картасы Атлас Дәптер |
||
|
1- тапсырманы орындатамын, бақылаймы, мысал, үлгі көрсетемін |
1-тапсырма Өздерің тұратын ауданның Қазақстанның индустриялы – инновациялық даму картасына енгізілген шаруашылық салаларын атаңдар. |
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1. Өздері тұратын ауданның Қазақстанның индустриялы – инновациялық даму картасына енгізілген шаруашылық салаларын атап, жауап береді. |
11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|||
|
2- тапсырманы орындатамын, бақылайды, мысал, үлгі көрсетемін. |
2-тапсырма 1.Қазақстанның ЖІӨ құрылымын Еуропаның дамыған елдерінің бірінің ЖІӨ – сімен салыстырыңдар. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1.Қазақстанның ЖІӨ құрылымын Еуропаның дамыған елдерінің бірінің ЖІӨ – сімен салыстырады, дәптерге орындайды. |
11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау. Оқушылардың кері байланысы
Үй жұмысы: §35 оқу, «Қазақстан экономикасының жетекші саласы» тақырыбына эссе жазу. |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты рефлексия жасайды. |
Дескрипторды назарға ала отырып өзара топтық бағалау жүргізіп, бағалау парақшасын толтырады |
Бағалау парақшасы |
||
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
|
Бөлім: |
4. Геоэкономика 4.1 Геоэкономика негіздері |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
11.4.1.1 - Қазақстан аймақтары шаруашылығының салалық және аумақтық құрылымы мен экономикалық даму көрсеткіштері бойынша салыстырып талдау; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайымен танысады. Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайын талдауды біледі Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайын сипаттап бере алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Миға шабуыл» әдісі арқылы жаңа тақырып бойынша сұрақтар қойылады: 1.2018 ж. ЖАӨ-нің ең жоғары көрсеткіштері қай қалаларда болды? 2.Шаруашылық саласының дамуына әсер ететін факторларды ата? 3. Қазақстан шаруашылығының салалық құрылымы. 4. Ел экономикасының секторлары? Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасағаннан кейін оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырамын.
|
Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады.
|
Ауызша мадақтау «Жарайсың!» |
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы |
||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу |
Оқулықтағы жаңа сабақтың мәтінін оқуға тапсырма беремін. |
Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1. Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуетін сипаттап көрсетеді. |
Оқулық ҚР экономикалық картасы Атлас Дәптер |
||
|
1- тапсырманы орындатамын, бақылаймы, мысал, үлгі көрсетемін |
1-тапсырма 1.Республикалық маңызы бар қалалардың ЖАӨ құрылымының бағаналы диаграмасын құрыңдар. |
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1.Республикалық маңызы бар қалалардың ЖАӨ құрылымының бағаналы диаграмасын құрады. |
11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|||
|
2- тапсырманы орындатамын, бақылайды, мысал, үлгі көрсетемін. |
2-тапсырма 1.Республикалық маңызы бар қалалардың ЖАӨ құрылымының даму себептерін жазыңдар. |
Дескриптор: Жалпы - 3 балл 1.Республикалық маңызы бар қалалардың ЖАӨ құрылымының даму себептерін дәптерге жазады. |
11-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Сабақты қорытындылау. Оқушылардың кері байланысы
Үй жұмысы: §35 оқу, «Жаңа Қазақстанның экономикалық құрылымы қандай болуы мүмкін?» тақырыбына эссе жазу. |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты рефлексия жасайды. |
Дескрипторды назарға ала отырып өзара топтық бағалау жүргізіп, бағалау парақшасын толтырады |
Бағалау парақшасы |
||
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
|
Бөлім: |
4. Геоэкономика 4.1 Геоэкономика негіздері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныбы: 11 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: АйданаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз ҚМЖ 3-тоқсан 11 сынып География 472 бұйрық
Тақырып бойынша 11 материал табылды
ҚМЖ 3-тоқсан 11 сынып География 472 бұйрықМатериал туралы қысқаша түсінік
11 сынып 3-тоқсан География қысқа мерзімді жоспар 472 бұйрықпен құрастырылған
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
Сабақтың барысы:
Қысқа мерзімді жоспар Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
Сабақтың барысы:
Қысқа мерзімді жоспар Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасы аймақтарының геоэкономикалық жағдайы мен әлеуеті
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||















