|
Қазақстан Республикасының Оқу ағарту министрлігі Қысқа мерзімді жоспар Тақырыбы: 14.7 саны және цифры
|
|||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
Сандар және цифрлар |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 1 «Ә» |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||
|
Тақырыбы |
14.7 саны және цифры / Мектеп кітапханасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.2.3 сандардың қосындысы мен айырмасын/сандарды салыстыру (артық/кем), көршілес сандарды, сандық аралықтарды, сандар қатарын көрсету үшін сан сәулесін қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар сандардың қосындысы мен айырмасын/сандарды салыстыру (артық/кем), көршілес сандарды, сандық аралықтарды, сандар қатарын көрсету үшін сан сәулесін қолданады |
||||||
|
|
|||||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
I. Психологиялық ахуал Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Бізде жақсы баламыз, Өсті ақыл санамыз Апайымызбен ең алғаш, амандасып аламыз. Жарқырасын күніміз, жайнап тұрсын гүліміз, Жақсы ниет тілекпен, Бастайық сабақ бүгін біз. |
Құндылықтар Өмір бойы білім алу 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын мәнерлеп айтады . |
Жарайсыңдар! |
|
|
||
|
3 минут |
Кім жылдам? https://wayground.com/join?gc=55446546&autostart=true |
жылдам тез есептеуге үйренеді |
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! |
https://wayground.com/join?gc=55446546&autostart=true |
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 минут 15 минут |
III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну . Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма.Суретте қай заттар жетіден бейнеленген? 7 гүл, 7 орындық, 7кітап, 7 түс
Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстыр. 5 < 7 кітап 7 > 6 парта, орындық Кітапхана аптаның жетінші күні жұмыс істемейді. Ол күн қалай аталады? Жексенбі 2-тапсырма.7 санын қалай алғаныңды айт.
6+1=7 3+4=7 5+2=7 2+5=7 4+3=7 1+6=7
Сергіту сәті "Күлкі витамин" әні ЕБҚ
3-тапсырма.Көрсетілген сандар шығу үшін, әр сөреге неше кітаптан қою керек?
1 сөреге: 4+2=6 2 сөреге: 3+1=4 3 сөреге: 2+3=5 4 сөреге:1+2=3 IV.Сабақты қорытындылау Сандардың құрамын қайталау
|
Суретте қай заттар жетіден бейнеленгенін анықтайды. Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстырады. 7 санын қалай алғанын түсіндіреді. Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. Көрсетілген сандар шығу үшін, әр сөреге неше кітаптан қою керек екендігін анықтайды. |
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Сұрақтарға жауап беріп, өз ойларын айтады. Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстырады.
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Керемет жұмыс жасадыңдар! 7 санын қалай алғанын түсіндіреді.
Әдемі жаз! ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Мен сендерге сенемін!
|
Оқулық.
Оқулық Дәптер дәптер
|
|
||
|
Сабақтың соңы Ойтолғаныс. Рефлексия 7 минут
|
(оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Кері байланыс Бірауыз сөз» әдісі Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Сабақтан қандай әсер алдыңдар? Сабақта өзіңе не ұнады? |
бірауыз сөзбен қорытындылайды. Бірауыздан ұнады, пайдалы, қажет, білдім, үйрендім, қызықтым, ұмтылдым, есте сақтадым, жасай аламын деген сөздермен сабақты бағалайды |
Мадақтау сөздерін айту
|
|
|
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. 7 саны және цифры / Мектеп кітапханасы
ҚМЖ. 7 саны және цифры / Мектеп кітапханасы
|
Қазақстан Республикасының Оқу ағарту министрлігі Қысқа мерзімді жоспар Тақырыбы: 14.7 саны және цифры
|
|||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
Сандар және цифрлар |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 1 «Ә» |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|||||
|
Тақырыбы |
14.7 саны және цифры / Мектеп кітапханасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.2.3 сандардың қосындысы мен айырмасын/сандарды салыстыру (артық/кем), көршілес сандарды, сандық аралықтарды, сандар қатарын көрсету үшін сан сәулесін қолдану; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар сандардың қосындысы мен айырмасын/сандарды салыстыру (артық/кем), көршілес сандарды, сандық аралықтарды, сандар қатарын көрсету үшін сан сәулесін қолданады |
||||||
|
|
|||||||
|
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
I. Психологиялық ахуал Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Бізде жақсы баламыз, Өсті ақыл санамыз Апайымызбен ең алғаш, амандасып аламыз. Жарқырасын күніміз, жайнап тұрсын гүліміз, Жақсы ниет тілекпен, Бастайық сабақ бүгін біз. |
Құндылықтар Өмір бойы білім алу 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын мәнерлеп айтады . |
Жарайсыңдар! |
|
|
||
|
3 минут |
Кім жылдам? https://wayground.com/join?gc=55446546&autostart=true |
жылдам тез есептеуге үйренеді |
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! |
https://wayground.com/join?gc=55446546&autostart=true |
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 минут 15 минут |
III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну . Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма.Суретте қай заттар жетіден бейнеленген? 7 гүл, 7 орындық, 7кітап, 7 түс
Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстыр. 5 < 7 кітап 7 > 6 парта, орындық Кітапхана аптаның жетінші күні жұмыс істемейді. Ол күн қалай аталады? Жексенбі 2-тапсырма.7 санын қалай алғаныңды айт.
6+1=7 3+4=7 5+2=7 2+5=7 4+3=7 1+6=7
Сергіту сәті "Күлкі витамин" әні ЕБҚ
3-тапсырма.Көрсетілген сандар шығу үшін, әр сөреге неше кітаптан қою керек?
1 сөреге: 4+2=6 2 сөреге: 3+1=4 3 сөреге: 2+3=5 4 сөреге:1+2=3 IV.Сабақты қорытындылау Сандардың құрамын қайталау
|
Суретте қай заттар жетіден бейнеленгенін анықтайды. Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстырады. 7 санын қалай алғанын түсіндіреді. Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. Көрсетілген сандар шығу үшін, әр сөреге неше кітаптан қою керек екендігін анықтайды. |
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Сұрақтарға жауап беріп, өз ойларын айтады. Әртүрлі заттарды санап, оларды салыстырады.
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Керемет жұмыс жасадыңдар! 7 санын қалай алғанын түсіндіреді.
Әдемі жаз! ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Мен сендерге сенемін!
|
Оқулық.
Оқулық Дәптер дәптер
|
|
||
|
Сабақтың соңы Ойтолғаныс. Рефлексия 7 минут
|
(оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Кері байланыс Бірауыз сөз» әдісі Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Сабақтан қандай әсер алдыңдар? Сабақта өзіңе не ұнады? |
бірауыз сөзбен қорытындылайды. Бірауыздан ұнады, пайдалы, қажет, білдім, үйрендім, қызықтым, ұмтылдым, есте сақтадым, жасай аламын деген сөздермен сабақты бағалайды |
Мадақтау сөздерін айту
|
|
|
||

шағым қалдыра аласыз




















