|
Бөлім: Жасөспірім және заң Синтаксис |
Мектеп: №37 «Еңбек» ЖББМ Мұғалімнің аты-жөні: Е. Калибеков |
||||||
|
Күні:20. 03. 2024 ж |
|
||||||
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отбасындағы тәрбие – жасөспірім үшін заң. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.1 -тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құру; 8.4.4.4 - жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар:тақырып мазмұнын түсіну, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану; Көпшілігі:мәтін құрылымын ажырата білу, жоспарлау, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану; Кейбір оқушылар: тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құру,жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы : 5 минут |
І Ұйымдастыру:Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Жағымды психологиялық ахуал.
Қызығушылықты ояту. Ғибратты сөздерді оқып, өз ойларыңды тұжырымдаңдар.
(оқушылар пікірі тыңдалады) Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды. |
Балалар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар жаңа тақырыпты анықтау мақсатында ғибратты сөздермен танысып, өз ойларын білдіреді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Ғибратты сөздер |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді: 1. Мәтіндерде қандай мәселелерге назар аударылған? Әкелер перзенттерін қандай мінездерден сақтандырады? 2. Шығармаларға қандай баға бересіңдер? Сезімге әсер ететін қандай сөздер бар? 3. «Балаңды тәрбиелеме, өзіңді тәрбиеле» деген сөзді қалай түсінесіңдер? Жоспар: Кіріспе бөлім ____________________________ Негізгі бөлім ____________________________ а) ә) Қорытынды бөлім ________________________ Дескриптор:
ҚБ
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. «Еркін мирофон» әдісімен
бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша құрылымын сақтай отырып, жоспар құрыңыз. Оқушылар мәтін құрылымын сақтайды; мәтін бойынша жоспар құрады. Төменде берілген ережелерді оқы. Әр ережеден түсінгендеріңді кеңейтіп, мысалмен дәлелдеп ойыңды жеткіз. Оқушылар оқылым мәтініндегі ойды негізге алады; айтылу мақсатына қарай сөйлемдердің әр түріне мысал жазады. Өз көзқарасын білдіреді. Оқушылар «Еркін мирофон» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
|
(Ерсін Ерғали) |
|||
|
Сабақтың соңы : 5 минут Үйге тапсырма: |
Кері байланыс. Бүгінгі тақырып бойынша қандай ой түйдім? 5 тапсырма |
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ 8 сынып "Отбасындағы тәрбие – жасөспірім үшін заң"
ҚМЖ 8 сынып "Отбасындағы тәрбие – жасөспірім үшін заң"
|
Бөлім: Жасөспірім және заң Синтаксис |
Мектеп: №37 «Еңбек» ЖББМ Мұғалімнің аты-жөні: Е. Калибеков |
||||||
|
Күні:20. 03. 2024 ж |
|
||||||
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отбасындағы тәрбие – жасөспірім үшін заң. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.1 -тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құру; 8.4.4.4 - жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар:тақырып мазмұнын түсіну, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану; Көпшілігі:мәтін құрылымын ажырата білу, жоспарлау, жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану; Кейбір оқушылар: тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құру,жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы : 5 минут |
І Ұйымдастыру:Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Жағымды психологиялық ахуал.
Қызығушылықты ояту. Ғибратты сөздерді оқып, өз ойларыңды тұжырымдаңдар.
(оқушылар пікірі тыңдалады) Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды. |
Балалар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар жаңа тақырыпты анықтау мақсатында ғибратты сөздермен танысып, өз ойларын білдіреді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Ғибратты сөздер |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді: 1. Мәтіндерде қандай мәселелерге назар аударылған? Әкелер перзенттерін қандай мінездерден сақтандырады? 2. Шығармаларға қандай баға бересіңдер? Сезімге әсер ететін қандай сөздер бар? 3. «Балаңды тәрбиелеме, өзіңді тәрбиеле» деген сөзді қалай түсінесіңдер? Жоспар: Кіріспе бөлім ____________________________ Негізгі бөлім ____________________________ а) ә) Қорытынды бөлім ________________________ Дескриптор:
ҚБ
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. «Еркін мирофон» әдісімен
бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша құрылымын сақтай отырып, жоспар құрыңыз. Оқушылар мәтін құрылымын сақтайды; мәтін бойынша жоспар құрады. Төменде берілген ережелерді оқы. Әр ережеден түсінгендеріңді кеңейтіп, мысалмен дәлелдеп ойыңды жеткіз. Оқушылар оқылым мәтініндегі ойды негізге алады; айтылу мақсатына қарай сөйлемдердің әр түріне мысал жазады. Өз көзқарасын білдіреді. Оқушылар «Еркін мирофон» әдісімен бүгінгі сабақты қорытындылайды. |
ҚБ
ҚБ
|
(Ерсін Ерғали) |
|||
|
Сабақтың соңы : 5 минут Үйге тапсырма: |
Кері байланыс. Бүгінгі тақырып бойынша қандай ой түйдім? 5 тапсырма |
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз


















