|
Бөлім |
Су тіршілік көзі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 3 «» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Судың да сұрауы бар «Нағыз адам» Василий Сухомлинский |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.2.1 қолдануға (практикалық), бағалауға негізделген сұрақтар қою және жауап беру 3.2.6.1 кейіпкерлердің іс-әрекеті, мінез-құлқының өзгеру себептерін мәтіннен дәлелдер келтіріп бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Пікірдің дұрыстығына дәлел келтіру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
Табиғатқа, табиғи мұраға ұқыптылықпен қарауға және табиғи ресурстарды үнемді әрі тиімді қолдануға тәрбиелеу және еңбекқорлыққа баулу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Көңіл күй» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен көңіл – күйлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
https://www.youtube.com/watch?v=ui8J9vlQ4wA |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин |
Үй тапсырмасын тексеру «Ой қозғау» әдісі Пікір білдір 1. Судың да сұрауы бар. 2. Су бергеннің сауабы бар. Су төккеннің жауабы бар. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма ФС Жеке жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді оқы. Мәтін не туралы? Топтық жұмыс Берілген пікірге құрылған оқиғаны әңгімелеңдер. 1-топ Бұл адам емес, 2-топ Бұны да әлi адам деуге болмайды, 3-топ бұл – нағыз адамның өзi ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Нағыз адам қандай болады? |
Тапсырманы тексертеді
Берілген тұжырымдарға пікір білдіреді
Берілген пікірге құрылған оқиғаны әңгімелейді
Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -теңіздің суретін салады-1б Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: -мәтіннің негізгі ойын анықтайды-1б -берілген пікірге құрылған әңгімені айтады-1б -пікірге мысал келтіріп, дәлелдейді-1б ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Оқулық 111-бет Оқулық 111,112-бет Ламинат маркер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жұптық жұмыс «Ойлан,жұптас,бөліс» әдісі Берілген сурет мәтіндегі қандай пікірге сәйкес келеді? Осы мәтін бойынша сен қандай сурет салар едің? ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету. Талқылау сұрақтары: Мәтіннен өзіңе қажет қандай ақпарат алдың? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. |
Суретке сәйкес келетін пікірді айтады Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор -суретке сәйкес келетін пікірді айтады-1б -мәтін бойынша сурет мазмұнын айтады-1б -себебін түсіндіреді-1б ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Оқулық 112-бет |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 мин
|
3 – тапсырма Жеке жұмыс «Бинокль» әдісі Берілген пікірлерге сүйеніп, өмірде кездесетін оқиғалардан нақты мысал келтіріңдер. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1. Суды үнемдеу қай адамға қатысты? |
Берілген пікірлерге сүйеніп, өмірде кездесетін оқиғалардан мысал келтіріп,жазады
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ақөтенова АШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз ҚМЖ әдиебет оқу 3-сынып мамыр
Тақырып бойынша 11 материал табылды
ҚМЖ әдиебет оқу 3-сынып мамырМатериал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ әдиебет оқу 3-сынып мамыр
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













