|
Пән : |
Жаратылыстану |
|
Педагогтің аты жөні: |
Токсанбаева Алина |
|
Сынып: 2 сынып |
Қатысқан саны: Қатыспаған саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Алуан түрлі жануарлар |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтын кезеңі уақыты |
Педагогтың іс әрекеті |
Оқушылардың іс әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу “Мозайка” әдісі арқылы 4 топқа бөлінеді,(сутқоректілер,қосмекенділер,жорғалаушылар жане құстар) Сабақтың тақырыбын “Ерекше сурет” әдісі арқылы ашу
|
Амандасады. Пазыл жинау арқылы, 4 топқа бөлінеді. Топ атауларын (пазылда шықкан суреттегы) қояды
Балалар суретке қарап : -жануарларды деп айтады |
|
Көрнекілік;
Интеркативті тақтада: Слайд |
|
Сабақ ортасы |
Жануарлар тобын сайкестендіру жане атауларын табу
Сергіту сәті “қайтала” |
-құстарды,аю, қасқыр, түлкіні, тасбақа,жылан,балықтар,бақаны.улуды жане кобелектер мен шыбындар бар!
Жаңа тақырыбты мұқият естиды
Топпен орындайды |
Қайсы топ бірінші болып аяқтайды соған бал беріледі |
Слайд
|
|
Сабақ соңы
Қортынды |
-жақсы балалар ал қазір 2 тапсырманы орындаймыз. Әр топ бүгінгі өткен тақырып бойынша бір жануар тобын топ болып қорғайды. Жане басқа топ оқушылары сендерді балл қойп бағалайды. Сабақ сонында қай топтың балы көп сол жеңіске жетеді!
Жақсы барлықтарын қеремет откіздіндер. Кері байланыс: Бугінгі сабақты қортындылайқ, сонымен бүгін біз не білдік? Бүгінгі сабақты бағалау “бесбармақ” әдісі |
Әр топ жануар тобына сурет салып, жануардың қасиетін баяндайды
Сабақта не түсінгенін айтады
Қолмен сабақты бағалайды |
Өзара топ арқылы бағалау
|
Түрлі түсті карандаш,маркер,А4 парағы |
|
|
Дескриптор: 1- тапсырма 50 б -топпен бірігіп жасау 25б -тапсырманы дурыс жасауы25б 2-тапсырма -көрнекілік болуы 10б -топпен жүмысы 10б -топтардың бағалауы 25б |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қмж "Алуан түрлі жануарлар"
Қмж "Алуан түрлі жануарлар"
|
Пән : |
Жаратылыстану |
|
Педагогтің аты жөні: |
Токсанбаева Алина |
|
Сынып: 2 сынып |
Қатысқан саны: Қатыспаған саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Алуан түрлі жануарлар |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтын кезеңі уақыты |
Педагогтың іс әрекеті |
Оқушылардың іс әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу “Мозайка” әдісі арқылы 4 топқа бөлінеді,(сутқоректілер,қосмекенділер,жорғалаушылар жане құстар) Сабақтың тақырыбын “Ерекше сурет” әдісі арқылы ашу
|
Амандасады. Пазыл жинау арқылы, 4 топқа бөлінеді. Топ атауларын (пазылда шықкан суреттегы) қояды
Балалар суретке қарап : -жануарларды деп айтады |
|
Көрнекілік;
Интеркативті тақтада: Слайд |
|
Сабақ ортасы |
Жануарлар тобын сайкестендіру жане атауларын табу
Сергіту сәті “қайтала” |
-құстарды,аю, қасқыр, түлкіні, тасбақа,жылан,балықтар,бақаны.улуды жане кобелектер мен шыбындар бар!
Жаңа тақырыбты мұқият естиды
Топпен орындайды |
Қайсы топ бірінші болып аяқтайды соған бал беріледі |
Слайд
|
|
Сабақ соңы
Қортынды |
-жақсы балалар ал қазір 2 тапсырманы орындаймыз. Әр топ бүгінгі өткен тақырып бойынша бір жануар тобын топ болып қорғайды. Жане басқа топ оқушылары сендерді балл қойп бағалайды. Сабақ сонында қай топтың балы көп сол жеңіске жетеді!
Жақсы барлықтарын қеремет откіздіндер. Кері байланыс: Бугінгі сабақты қортындылайқ, сонымен бүгін біз не білдік? Бүгінгі сабақты бағалау “бесбармақ” әдісі |
Әр топ жануар тобына сурет салып, жануардың қасиетін баяндайды
Сабақта не түсінгенін айтады
Қолмен сабақты бағалайды |
Өзара топ арқылы бағалау
|
Түрлі түсті карандаш,маркер,А4 парағы |
|
|
Дескриптор: 1- тапсырма 50 б -топпен бірігіп жасау 25б -тапсырманы дурыс жасауы25б 2-тапсырма -көрнекілік болуы 10б -топпен жүмысы 10б -топтардың бағалауы 25б |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














