Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бейне контент құру |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.бЕЙСЕЕВА |
|||
|
Күні |
12.10.2023 ж. |
|||
|
Сынып: 10 б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнені монтаждау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.2 бейнеклиптерді өз сценарийіңізге сәйкес өңдеп, дыбыстарды, суреттерді, әсерлерді, өтулерді және мәтінді қосу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларды еңбекқорлыққа және кәсіби біліктілігін арттыру. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңберін құру. Қушылар шеңберге тұрып бүгінгі сабаққа байланысты бір біріне тілек тілейді.
Өткен сабақты пысықтау: «Екі дұрыс, бір бұрыс» әдісі Оқушылар өткен тақырып бойынша екі дұрыс, бір бұрыс жауабы бар тест құрастырып, жұптық жұмыс жасайды.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. Сабақтың тақырыбы: Бейнені монтаждау Оқу мақсаты: 10.2.2.2 бейнеклиптерді өз сценарийіңізге сәйкес өңдеп, дыбыстарды, суреттерді, әсерлерді, өтулерді және мәтінді қосу. |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. «Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
|
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
1-тапсырма: Топтастыру әдісі 1- Видеоконтент және оның түрлері 2- Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары.
2-тапсырма: Келтірілген видеоредакторлардың кез-келген үшеуін таңдаңдар. Оларды келесі критерийлер бойынша салыстырыңдар:
|
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: - Видеоконтент және оның түрлерін топтастырады - Цифрлық видеоның негізгі сипаттамаларын топтастырады.
Дескирптор:
|
«Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
4 балл «Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
4 балл |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау: Сөзжұмбақ құру. Балалар жаңа тақырып бойынша сөзжұмбақ құрып, бір-бірімен алмасып сөзжұмбақты шешеді Кері байланыс: «Тазалық» әдісі Оқушылар сабақтағы маңызды дегендерін еттартқышқа, әлі де іздену керек деген мәліметтерді қоржынға, қажет емес деген ақпаратты қоқыс жәшігіне салады. |
Дескриптор:
кері байланыс жүргізеді |
2 балл |
|
|
Үйге тапсырма: |
«Тор 5. Танымал видеоформаттары» тақырыбында зерттеу жүргізіңдер. |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Бейнені монтаждау
ҚМЖ. Бейнені монтаждау
Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бейне контент құру |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.бЕЙСЕЕВА |
|||
|
Күні |
12.10.2023 ж. |
|||
|
Сынып: 10 б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейнені монтаждау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.2.2 бейнеклиптерді өз сценарийіңізге сәйкес өңдеп, дыбыстарды, суреттерді, әсерлерді, өтулерді және мәтінді қосу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларды еңбекқорлыққа және кәсіби біліктілігін арттыру. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңберін құру. Қушылар шеңберге тұрып бүгінгі сабаққа байланысты бір біріне тілек тілейді.
Өткен сабақты пысықтау: «Екі дұрыс, бір бұрыс» әдісі Оқушылар өткен тақырып бойынша екі дұрыс, бір бұрыс жауабы бар тест құрастырып, жұптық жұмыс жасайды.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. Сабақтың тақырыбы: Бейнені монтаждау Оқу мақсаты: 10.2.2.2 бейнеклиптерді өз сценарийіңізге сәйкес өңдеп, дыбыстарды, суреттерді, әсерлерді, өтулерді және мәтінді қосу. |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. «Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
|
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
1-тапсырма: Топтастыру әдісі 1- Видеоконтент және оның түрлері 2- Цифрлық видеоның негізгі сипаттамалары.
2-тапсырма: Келтірілген видеоредакторлардың кез-келген үшеуін таңдаңдар. Оларды келесі критерийлер бойынша салыстырыңдар:
|
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: - Видеоконтент және оның түрлерін топтастырады - Цифрлық видеоның негізгі сипаттамаларын топтастырады.
Дескирптор:
|
«Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
4 балл «Домбыра» әдісі арқылы бірін-бірі бағалау
4 балл |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау: Сөзжұмбақ құру. Балалар жаңа тақырып бойынша сөзжұмбақ құрып, бір-бірімен алмасып сөзжұмбақты шешеді Кері байланыс: «Тазалық» әдісі Оқушылар сабақтағы маңызды дегендерін еттартқышқа, әлі де іздену керек деген мәліметтерді қоржынға, қажет емес деген ақпаратты қоқыс жәшігіне салады. |
Дескриптор:
кері байланыс жүргізеді |
2 балл |
|
|
Үйге тапсырма: |
«Тор 5. Танымал видеоформаттары» тақырыбында зерттеу жүргізіңдер. |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
шағым қалдыра аласыз














