Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бұлттық технологиялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
18.10.2024ж. |
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Бұлттық технологиялар» бөлімін қорытынрдылауға арналған тест тапсырмалары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.2 жалпыға қолжетімділікке арналған файлдары (мәтіндік құжаттар, күнтізбелер, презентациялар, кестелер) қолдану, қашықтан және бірлесіп өңдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сиқырлы сандықша» әдісі. Сандықшада жасырылған қағазды алып, қағазда жазылған адамның жақсы қасиеттерін айтады. Өткен сабақты бекіту: «Сенен маған, менен саған» әдісі бойынша оқушылар өткен сабақ бойынша бір-біріне сұрақтар қояды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-бірінің жақсы қасиеттерін айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Сандықша |
|
Сабақтың ортасы |
1-таппсырма: Тест тапсырмасы 2-тапсырма: «Бұлттық қоймалар» туралы қосымша деректер іздеңдер. Жұмыс барысында интернет желісін пайдалануға болады |
Дескриптор: -Тестті орындайды Дескриптор: Қосымша мәлімет іздеп табады |
4 балл 4 балл |
Оқулық Оқулық, дәптер, интернет, компьютер |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Сұрақ-жауап: 1. Программалық қамтамасу етуді қызмет ретінде ұсынатын бұлттық сервистерді пайдалану кезінде қандай мәселелер шешіледі? 2. Бұлттық есептеу не үшін? 3. Бұлттық технологиялар неліктен келешегі зор сала саналады? Бағалау: Өзін-өзі бағалау Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын стикерге жазып қалдырады. |
Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді Өздерін бағалайды Кері байланыс жасайды |
2 балл |
Сұрақтар Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Бөлімді қайталау. |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. «Бұлттық технологиялар» бөлімін қорытынрдылауға арналған тест тапсырмалары
Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бұлттық технологиялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
18.10.2024ж. |
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Бұлттық технологиялар» бөлімін қорытынрдылауға арналған тест тапсырмалары |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.2 жалпыға қолжетімділікке арналған файлдары (мәтіндік құжаттар, күнтізбелер, презентациялар, кестелер) қолдану, қашықтан және бірлесіп өңдеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сиқырлы сандықша» әдісі. Сандықшада жасырылған қағазды алып, қағазда жазылған адамның жақсы қасиеттерін айтады. Өткен сабақты бекіту: «Сенен маған, менен саған» әдісі бойынша оқушылар өткен сабақ бойынша бір-біріне сұрақтар қояды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-бірінің жақсы қасиеттерін айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Сандықша |
|
Сабақтың ортасы |
1-таппсырма: Тест тапсырмасы 2-тапсырма: «Бұлттық қоймалар» туралы қосымша деректер іздеңдер. Жұмыс барысында интернет желісін пайдалануға болады |
Дескриптор: -Тестті орындайды Дескриптор: Қосымша мәлімет іздеп табады |
4 балл 4 балл |
Оқулық Оқулық, дәптер, интернет, компьютер |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: Сұрақ-жауап: 1. Программалық қамтамасу етуді қызмет ретінде ұсынатын бұлттық сервистерді пайдалану кезінде қандай мәселелер шешіледі? 2. Бұлттық есептеу не үшін? 3. Бұлттық технологиялар неліктен келешегі зор сала саналады? Бағалау: Өзін-өзі бағалау Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын стикерге жазып қалдырады. |
Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді Өздерін бағалайды Кері байланыс жасайды |
2 балл |
Сұрақтар Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Бөлімді қайталау. |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
шағым қалдыра аласыз


