Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бұлттық технологиялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бейсеева Г |
|||
|
Күні |
13.09.2024ж. |
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұлттық технологияларды іскерлік салада қолдану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 бұлтты технологияның не екенін түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сәлемдесу» жаттығуы Мақсаты: оқушылармен сәлемдесу, балаларға нергия беру. Жаттығ барысы: қатысушыларға шеңбер құрып тұруға және үш топқа бөліну ұсынылады. «европалықтар», «жапондықтар», «италияндықтар». Кейін әрбір қатысушы шеңбер бойымен жүрііп өз амандасу тәсілімен барлығымен сәлемдеседі. Өткен сабақты бекіту: Сұрақ – жауап әдісі.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-біріне тілек айтады 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Стикер арқылы өзара бағалау |
Гүл |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Негізгі ұғымдар 1-тапсырма: Бұлттық технологиялар мақсатына қарай 4 түрге блінеді. Осы түрлерді қай салада қолданатын мысалымен бірге жазыңдар. 2-тапсырма: «Бұлттық тенологияны іскерлік салада қолдану» тақырыбында интернетті пайдаланып мәлімет жинақтау. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: 1.Бұлттық технология түрін жазады 2.Қолдану саласына мысал келтіреді Дескриптор: 1.Қосымша мәлімет табады |
Мұғалімнің кері байланысы, ауызша мадақтау Стикер арқылы өзін-өзі бағалау |
Оқулық Оқулық, дәптер, интернет, компьютер |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: «Ақпараттық диктант» әдісі Бұлттық технологиялар – іскерлік саланы ұйымдастырудың оңтайлы тәсілі. Онлайн жұмыс орнының анағұрлым ұлғаюы мен жалпыға қолжетімді болуы – үлкен мүмкіндік. Іскерлік сала үшін тапсырыс беру мен тапсырыс алу арасындағы байланыс «жылдамдығы» маңызды.ить звук Сонымен қоса бірлескен орта, кездесулерді жоспарлау, онлайн-видеоконференцияларды ұйымдастыру, ортақ файлдарды өңдеу және т.б.әртүрлі қызмет түрлерін кез келген құрылғылар арқылы (ДК, планшет, смартфон және т.б.) басқаруға болады. Іскер адам қазіргі технологиялардың дамуының арқасында өз ісіне ыңғайлы бұлттық технологияларды таңдайды. Іскерлік салада қолданыста жүрген бұлттық технологиялар: SmartCloud, IT-Grad, Microsoft Hosted Exchange және т.б. Бағалау: Өзін-өзі бағалау Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын стикерге жазып қалдырады. |
Дескриптор: -Түсіп қалған сөздерді жазады Өздерін бағалайды Кері байланыс жасайды |
«Үш шапалақ» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды |
Сұрақтар Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Оқу. Қосымша мәлімет жинақтау |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Бұлттық технологияларды іскерлік салада қолдану
ҚМЖ Бұлттық технологияларды іскерлік салада қолдану
Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Бұлттық технологиялар |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бейсеева Г |
|||
|
Күні |
13.09.2024ж. |
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұлттық технологияларды іскерлік салада қолдану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.1.1 бұлтты технологияның не екенін түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Сәлемдесу» жаттығуы Мақсаты: оқушылармен сәлемдесу, балаларға нергия беру. Жаттығ барысы: қатысушыларға шеңбер құрып тұруға және үш топқа бөліну ұсынылады. «европалықтар», «жапондықтар», «италияндықтар». Кейін әрбір қатысушы шеңбер бойымен жүрііп өз амандасу тәсілімен барлығымен сәлемдеседі. Өткен сабақты бекіту: Сұрақ – жауап әдісі.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-біріне тілек айтады 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Стикер арқылы өзара бағалау |
Гүл |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты түсіндіру. Негізгі ұғымдар 1-тапсырма: Бұлттық технологиялар мақсатына қарай 4 түрге блінеді. Осы түрлерді қай салада қолданатын мысалымен бірге жазыңдар. 2-тапсырма: «Бұлттық тенологияны іскерлік салада қолдану» тақырыбында интернетті пайдаланып мәлімет жинақтау. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: 1.Бұлттық технология түрін жазады 2.Қолдану саласына мысал келтіреді Дескриптор: 1.Қосымша мәлімет табады |
Мұғалімнің кері байланысы, ауызша мадақтау Стикер арқылы өзін-өзі бағалау |
Оқулық Оқулық, дәптер, интернет, компьютер |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: «Ақпараттық диктант» әдісі Бұлттық технологиялар – іскерлік саланы ұйымдастырудың оңтайлы тәсілі. Онлайн жұмыс орнының анағұрлым ұлғаюы мен жалпыға қолжетімді болуы – үлкен мүмкіндік. Іскерлік сала үшін тапсырыс беру мен тапсырыс алу арасындағы байланыс «жылдамдығы» маңызды.ить звук Сонымен қоса бірлескен орта, кездесулерді жоспарлау, онлайн-видеоконференцияларды ұйымдастыру, ортақ файлдарды өңдеу және т.б.әртүрлі қызмет түрлерін кез келген құрылғылар арқылы (ДК, планшет, смартфон және т.б.) басқаруға болады. Іскер адам қазіргі технологиялардың дамуының арқасында өз ісіне ыңғайлы бұлттық технологияларды таңдайды. Іскерлік салада қолданыста жүрген бұлттық технологиялар: SmartCloud, IT-Grad, Microsoft Hosted Exchange және т.б. Бағалау: Өзін-өзі бағалау Кері байланыс: «Жетістік баспалдағы» әдісі Оқушылар сабақ туралы түсінгендерін және сұрақтарын стикерге жазып қалдырады. |
Дескриптор: -Түсіп қалған сөздерді жазады Өздерін бағалайды Кері байланыс жасайды |
«Үш шапалақ» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды |
Сұрақтар Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Оқу. Қосымша мәлімет жинақтау |
Жазып алады |
|
Онлайн мектеп |
шағым қалдыра аласыз













