|
Бөлім |
Өзім туралы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
02.10.23ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтіңаты-жөні: |
Алиманова РР |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып:2 «З» |
Қатысқандар саны:23 Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің үйім Кәмен Оразалин «Абайдың шаңырағы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
2.2.7.1 – мұғалімнің көмегімен шығармадағы көркемдегіш құралдарды (теңеу, кейіптеу) табу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көркемсөдерді табасың, қолданасың |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Р.Л Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушыныңәрекеті |
Бағалау |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтыңбасы (3мин) |
Ұйымдастырукезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Көңіл күй» |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар әуенмен көңіл – күйлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин |
Үй тапсырмасын тексеру 6-тапсырма 34-бет Фотоальбомың болашақта қандай фотолармен толықтырылады деп ойлайсың?Жаз. «Ой қозғау» әдісі Жұмбақтарды шеш.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Көркемсөдерді табасың, қолданасың 1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс Flippity бағдарламасы «Спиннер» әдісі Мәтінді оқы. Таныс емес сөздердіңң мағынасы аш. «Дауыстап ойлау» әдісі -Мәтін не туралы? ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1.Әуез неге толқыды? |
Өз ойын жазады
Жұмбақтардың шеешуін табады
1.мәтін мазмұнын туралы әңгімелейді 2. түсініксіз сөздердің мағынасын ашады
Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -ойын жазады(1б) Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Лайктар салынған таратпа Дескриптор: -мәтіннің мазмұны туралы әңгімелейді(1б) -түсініксіз сөздердің мағынасын ашады (1б)
ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Оқулық 1-тапсырма 35-бет Оқулық 35,36-бет |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жұптық жұмыс «Көршіңмен әңгімелес» әдісі Мәтінге сүйеніп суреттегі Абай атаның үйін сипаттап әңгімеле. Кәрімнің ақын Абайдың үйіне көркемсөзбен берген бағасын жаз. «Дауыстап ойлау» әдісі -Не түсіндің? ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Кәрім Абайдың үйін қалай сипаттады? Қол жаттығуы «Қырыққабат тұздау» Біз қырыққабатты кесеміз, кесеміз, Біз қырыққабатты тұздап,тұздап аламыз. Енді сәбізді үккіштен жақсылап өткізіп аламыз, Біз қырыққабатты басамыз, басамыз. |
1. киіз үйдің ішіндегі дүниелерді сипаттайды 2.кілем мен қонақкөрпелерді әңгімелейді 3.Кәрімнің сөзін жазады 4. қорытынды жасайды( Сұраққа жауап береді Қол жаттығуын жасайды |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: -киіз үйдің ішіндегі дүниелерді сипаттайды(1б) -кілем мен қонақкөрпелерді әңгімелейді(1б) -Кәрімнің сөзін жазады(1б) -қорытынды жасайды(1б) ЕББҚ Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Оқулық 35.36-бет Дәптер қаламсап |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 мин
|
3 – тапсырма Жеке жұмыс «Кесте» әдісі Салыстыра отырып, кестені толтыр. ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Қазіргі үйлердің бұрыңғы үйлерден қандай артықшылығы бар? |
1. Абай атаның үйін жазады 2.өзінің үйін жазады 3.қорытынды жасайды
Сұраққа жауап береді |
«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Куатбаева Айдана СаматовнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз ҚМЖ Əдебиеттік оқу
Тақырып бойынша 11 материал табылды
ҚМЖ Əдебиеттік оқуМатериал туралы қысқаша түсінік
Қмж
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













