Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ежелгі Грекия |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ежелгі Грекия өркениеті бастауын қайдан алады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.3 ежелгі дүние өнеріне сипаттама беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Ежелгі Грекия өнеріндегі мүсіндердің ерекшеліктерін сипаттап, өнерінің маңыздылығын, құрылымдарын, ғибадатханалардың салынуы мен қызметтерін біледі. Көбісі: Ежегі гректердің өнеріндегі мифтер туралы түсінеді Кейбірі: Ежелгі гректердің сәулет өнеріндегі бағаналардың түрлерін көрсетеді.
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Ой қозғау -Құдай, кейіпкер, акрополь, театр, миф глосарийлерін қалай түсінесіңдер? Сабақ тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстыру.
|
Оқушылар суретпен танысып,сұрақтарға жауап береді |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Мәтінмен жұмыс Зерттеу мен талдау 1-тапсырма Мағынаны ашу.” Суреттік кескіндеме стратегиясы бойынша әр топ әр мүсіндерге сипаттама жасайды.
2-тапсырма Концептуалды кесте стратегиясы бойынша ғибадатхана мен театр тапсырмалары беріледі.
|
Мәтінмен танысып,тапсырмалар орындайды
Кескіндеме стратегиясы әдісі бойынша кестемен жұмыс жүргізеді
Концептуалды кесте стратегиясы бойынша ғибадатхана мен театр тапсырмалар орындайды
Кестемен жұмыс
|
|
Ақпараттық мәтін
www. google.kz сайтынан алынған интернет ресурстар, оқулық, карта Оқулық
кесте
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді?
|
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
кесте |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
«Геракл батырлығы» жайында эссе жазу |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Ежелгі Грекияның өркениеті бастауын қайдан алады? 5 сынып
ҚМЖ Ежелгі Грекияның өркениеті бастауын қайдан алады? 5 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ежелгі Грекия |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ежелгі Грекия өркениеті бастауын қайдан алады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.2.3 ежелгі дүние өнеріне сипаттама беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: Ежелгі Грекия өнеріндегі мүсіндердің ерекшеліктерін сипаттап, өнерінің маңыздылығын, құрылымдарын, ғибадатханалардың салынуы мен қызметтерін біледі. Көбісі: Ежегі гректердің өнеріндегі мифтер туралы түсінеді Кейбірі: Ежелгі гректердің сәулет өнеріндегі бағаналардың түрлерін көрсетеді.
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Ой қозғау -Құдай, кейіпкер, акрополь, театр, миф глосарийлерін қалай түсінесіңдер? Сабақ тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстыру.
|
Оқушылар суретпен танысып,сұрақтарға жауап береді |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
Мәтінмен жұмыс Зерттеу мен талдау 1-тапсырма Мағынаны ашу.” Суреттік кескіндеме стратегиясы бойынша әр топ әр мүсіндерге сипаттама жасайды.
2-тапсырма Концептуалды кесте стратегиясы бойынша ғибадатхана мен театр тапсырмалары беріледі.
|
Мәтінмен танысып,тапсырмалар орындайды
Кескіндеме стратегиясы әдісі бойынша кестемен жұмыс жүргізеді
Концептуалды кесте стратегиясы бойынша ғибадатхана мен театр тапсырмалар орындайды
Кестемен жұмыс
|
|
Ақпараттық мәтін
www. google.kz сайтынан алынған интернет ресурстар, оқулық, карта Оқулық
кесте
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс « Білімді стикер». Мына сұрақтар бойынша жауап береді. - Не білдім? - Не білемін? - Не білгім келеді?
|
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
кесте |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
«Геракл батырлығы» жайында эссе жазу |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













