Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
3D жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
FreeDEX pano GUI бағдарламасында виртуалды тур және сфералық панораманы құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D-панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
«Әділдік және жауапкершілік» әрбір оқушының жұмысына объективті баға беру және жауапкершілікпен қарауға ынталандыру. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: «Досыңа тілек» әдісі Өткен тақырыпты пысықтау: «Жасырын сұрақ» әдісі. 1.Панораманы түсірудің қандай ережелері бар? 2.Панораманы түсіру алгоритмін айт 3. Панораманы құрудың негізгі кезеңдерін ата. |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Дескриптор: -талдау жасайды -сұраққа жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады
|
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру №1 тапсырма: Жұптық жұмыс Мәтіндегі бос орындарды толтыр. ҒreeDEXpano программасында панорама құру үшін ____________ панораманы ___________ панорамаға көшіру керек. Бейне баптауында бастапқы _____________ бағыты мен ____________ бұрышын баптау керек. Тінтуір терезесінен _____________ меңзерін баптауға болады. Баптау файлы _____________ кеңейткішке ие. Түйін сөздер: Сфералық Кубтық Көру .swf Қарау Тінтуір №2 тапсырма: Жеке жұмыс. Сен freedexpano.swf файлының атауы tour.swf.-қа өзгерттің. Бұл жағдайда .xml кеңейтілімі бар файлды қалай атау керек. freedexpano.swf tour.хml еш айырмашылығы жоқ. №3 тапсырма: Топтық жұмыс FreeDEXpano мен freeDEXpano GUI программаларын салыстыр. |
Дескриптор: -Бос орындарды тиісті сөздермен толықтырады Дескриптор: -Салыстырып таңдауын негіздейді Дескриптор: -ұқсастықтарын табады -айырмашылы ғын табады |
3 балл 4 балл 3 балл |
Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау: Топтық жұмыс: Қандай жағдайда FreeDEXpano программасын, ал қандай жағдайда freeDEXpano GUI программасын қолданған дұрыс. Кері байланыс: «++, ?» арқылы кері байланыс жүргізу. |
Дескриптор: -Сұрақтарды топта талқылайды -Ойларымен бөліседі Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Параграфта сипатталған прораммалық қамтамасыз етуді немесе кез келген онлайн ресурсты пайдаланып, материал дайындап, сфералық панорама жаса |
Жазып алады |
|
Білім класс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. FreeDEXpano GUIбағдарламасында виртуалды тур және сфералық панораманы құру
ҚМЖ. FreeDEXpano GUIбағдарламасында виртуалды тур және сфералық панораманы құру
Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
3D жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
FreeDEX pano GUI бағдарламасында виртуалды тур және сфералық панораманы құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D-панорама (виртуалды саяхат) жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
«Әділдік және жауапкершілік» әрбір оқушының жұмысына объективті баға беру және жауапкершілікпен қарауға ынталандыру. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Қызығушылықты ояту: «Досыңа тілек» әдісі Өткен тақырыпты пысықтау: «Жасырын сұрақ» әдісі. 1.Панораманы түсірудің қандай ережелері бар? 2.Панораманы түсіру алгоритмін айт 3. Панораманы құрудың негізгі кезеңдерін ата. |
1.Мұғаліммен амандасады. Сабаққа көңілді қатысады Дескриптор: -талдау жасайды -сұраққа жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады
|
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру №1 тапсырма: Жұптық жұмыс Мәтіндегі бос орындарды толтыр. ҒreeDEXpano программасында панорама құру үшін ____________ панораманы ___________ панорамаға көшіру керек. Бейне баптауында бастапқы _____________ бағыты мен ____________ бұрышын баптау керек. Тінтуір терезесінен _____________ меңзерін баптауға болады. Баптау файлы _____________ кеңейткішке ие. Түйін сөздер: Сфералық Кубтық Көру .swf Қарау Тінтуір №2 тапсырма: Жеке жұмыс. Сен freedexpano.swf файлының атауы tour.swf.-қа өзгерттің. Бұл жағдайда .xml кеңейтілімі бар файлды қалай атау керек. freedexpano.swf tour.хml еш айырмашылығы жоқ. №3 тапсырма: Топтық жұмыс FreeDEXpano мен freeDEXpano GUI программаларын салыстыр. |
Дескриптор: -Бос орындарды тиісті сөздермен толықтырады Дескриптор: -Салыстырып таңдауын негіздейді Дескриптор: -ұқсастықтарын табады -айырмашылы ғын табады |
3 балл 4 балл 3 балл |
Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Сабақты қорытындылау: Топтық жұмыс: Қандай жағдайда FreeDEXpano программасын, ал қандай жағдайда freeDEXpano GUI программасын қолданған дұрыс. Кері байланыс: «++, ?» арқылы кері байланыс жүргізу. |
Дескриптор: -Сұрақтарды топта талқылайды -Ойларымен бөліседі Кері байланыс жасайды |
Үш шапалақ арқылы топтың өзін-өзі бағалау. |
Оқулық |
|
Үйге тапсырма |
Параграфта сипатталған прораммалық қамтамасыз етуді немесе кез келген онлайн ресурсты пайдаланып, материал дайындап, сфералық панорама жаса |
Жазып алады |
|
Білім класс |
шағым қалдыра аласыз













