|
БӨЛІМ: Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы |
Мектеп: Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің «№5 жалпы білім беретін мектебі» |
|||||
|
Күні: |
11.12.2024. |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Адамбаева Б.Т. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газетжурналдар, оқулықтардан алынған деректерді қолдану, авторына сілтеме жасау; 7.3.6.1 мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бapлық оқушылap: алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады. Көпшілігі:. алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады, сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеріп бағалайды. Кeйбіp оқушылap: . алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады, сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеріп бағалайды түзетулер енгізе алады. |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Ұйымдастыру бөлімі: сыныпты түгендеу, сабаққа зейінін аудару. Қызығушылықты ояту. 8-тапсырма Сөзжұмбақты шешіңдер, айрықша торкөздегі сөзді қатыстырып, сөйлем құрастырыңдар.
Бұлбұл үнін (https://www.youtube.com/watch?v=1Pz_Rxa3c-A) тыңдап, құс үнінің әнге (https://www.youtube.com/watch?v=n0p4Pu2-NMc) қалай кіріктірілгеніне назар аударыңдар. Көркемдегіш құралдарды қолданып, алған әсерлеріңді айтыңдар.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушыларды түгендеу, сабаққа зейінін аудару. Сөзжұмбақты шешіңдер, айрықша торкөздегі сөзді қатыстырып, сөйлем құрастырыңдар. Бұлбұл үнін тыңдап, құс үнінің әнге қалай кіріктірілгеніне назар аударыңдар. Көркемдегіш құралдарды қолданып, алған әсерлеріңді айтыңдар. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
ҚБ
|
Оқулық, жұмыс дәптері Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=1Pz_Rxa3c-A https://www.youtube.com/watch?v=n0p4Pu2-NMc ҚБ қағаздары |
||
|
Сабақтың ортасы |
1-2-тапсырмалар Күләш Б туралы естелікпен танысыңыздар. Әнші Күләш қандай болғандығы жайлы ой бөлісіңдер. Дескриптор:
ҚБ
3-тапсырма. Мәтінді оқыңдар және сұрақтарға жауап беріңдер ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН 5-ТАПСЫРМА. Етістіктердің қай шақта тұрғанын анықтаңдар Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ 6-тапсырма «Қыз Жібек» операсында Күләш Байсейітова орындаған Жібектің ариясы туралы қысқаша мәтін жазыңдар. Өзара тексеріп бағалаңдар. Дескриптор:
ҚБ 7-тапсырма Етістіктерге жұрнақ жалғап, өткен шақ етістіктеріне айналдырып жазыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар мәтінді мұқият тыңдап, ой бөліседі. Оқушылар мәтінді азат жолдарға бөліп оқып шығады және сұрақтарға жауап береді. Етістіктерді тауып, шақтарын анықтайды. Жұптарымен дәптерлерін алмасып, жұмыстарын түзетіп, редакциялап бағалайды. Оқушылар етістіктің өткен шағының жасалуын түсінгендіктерін дәлелдейді |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Кері байланыс: Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін нота белгісі арқылы кері байланыс алу(бағдаршам түсімен)
Үйге тапсырма: 123-бет, 8-тапсырма |
Қиылған ноталар суреттері |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ "Ғасыр бұлбұлы" 7-сынып ("Арман-ПВ" баспасы, жаңа оқулық бойынша)
ҚМЖ "Ғасыр бұлбұлы" 7-сынып ("Арман-ПВ" баспасы, жаңа оқулық бойынша)
|
БӨЛІМ: Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы |
Мектеп: Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің «№5 жалпы білім беретін мектебі» |
|||||
|
Күні: |
11.12.2024. |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұғалімнің аты-жөні: Адамбаева Б.Т. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газетжурналдар, оқулықтардан алынған деректерді қолдану, авторына сілтеме жасау; 7.3.6.1 мәтіндегі сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеру, синонимдік қатармен ауыстыра отырып, лексикалық түзетулер енгізу, редакциялау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бapлық оқушылap: алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады. Көпшілігі:. алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады, сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеріп бағалайды. Кeйбіp оқушылap: . алынған деректерді қолдану epeкшeлігін түcініп, мәтіндepдe epкін қолдaнa алады, сөздердің тақырыпқа сай орынды қолданылуын тексеріп бағалайды түзетулер енгізе алады. |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Ұйымдастыру бөлімі: сыныпты түгендеу, сабаққа зейінін аудару. Қызығушылықты ояту. 8-тапсырма Сөзжұмбақты шешіңдер, айрықша торкөздегі сөзді қатыстырып, сөйлем құрастырыңдар.
Бұлбұл үнін (https://www.youtube.com/watch?v=1Pz_Rxa3c-A) тыңдап, құс үнінің әнге (https://www.youtube.com/watch?v=n0p4Pu2-NMc) қалай кіріктірілгеніне назар аударыңдар. Көркемдегіш құралдарды қолданып, алған әсерлеріңді айтыңдар.
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушыларды түгендеу, сабаққа зейінін аудару. Сөзжұмбақты шешіңдер, айрықша торкөздегі сөзді қатыстырып, сөйлем құрастырыңдар. Бұлбұл үнін тыңдап, құс үнінің әнге қалай кіріктірілгеніне назар аударыңдар. Көркемдегіш құралдарды қолданып, алған әсерлеріңді айтыңдар. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
ҚБ
|
Оқулық, жұмыс дәптері Сілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=1Pz_Rxa3c-A https://www.youtube.com/watch?v=n0p4Pu2-NMc ҚБ қағаздары |
||
|
Сабақтың ортасы |
1-2-тапсырмалар Күләш Б туралы естелікпен танысыңыздар. Әнші Күләш қандай болғандығы жайлы ой бөлісіңдер. Дескриптор:
ҚБ
3-тапсырма. Мәтінді оқыңдар және сұрақтарға жауап беріңдер ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН 5-ТАПСЫРМА. Етістіктердің қай шақта тұрғанын анықтаңдар Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ 6-тапсырма «Қыз Жібек» операсында Күләш Байсейітова орындаған Жібектің ариясы туралы қысқаша мәтін жазыңдар. Өзара тексеріп бағалаңдар. Дескриптор:
ҚБ 7-тапсырма Етістіктерге жұрнақ жалғап, өткен шақ етістіктеріне айналдырып жазыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар мәтінді мұқият тыңдап, ой бөліседі. Оқушылар мәтінді азат жолдарға бөліп оқып шығады және сұрақтарға жауап береді. Етістіктерді тауып, шақтарын анықтайды. Жұптарымен дәптерлерін алмасып, жұмыстарын түзетіп, редакциялап бағалайды. Оқушылар етістіктің өткен шағының жасалуын түсінгендіктерін дәлелдейді |
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
Кері байланыс: Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін нота белгісі арқылы кері байланыс алу(бағдаршам түсімен)
Үйге тапсырма: 123-бет, 8-тапсырма |
Қиылған ноталар суреттері |
||||
шағым қалдыра аласыз















