|
Сыныбы: 7 В |
Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар мемлекеттік педагогикалық Университетінің 3-кур студенті Хайратбек Махпал М-31 тобы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
y =
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты: |
y = |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтижелер: |
А.
y
= В.
y
= С.
y
= |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қажетті құрал-жабдықтар: |
Сызғыш, перфокарта, маршруттық картаорындық интербелсенді тақта парақша, топшама |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Уақыты |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кіріспе |
5 мин |
Амандасу,түгелдеу. «Ыстық орындық» әдісімен үй тапсырмасы тексеріледі. |
Үй тапсырмасын тексеру критериін қолдана отырып, «Ыстық орындық» әдісі бойынша тексереді.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
10 мин |
Интербелсенді тақтада y =
|
Функциямен, оның графигі және қасиеттерімен танысады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім: |
15 мин |
Перфокартамен жұмыс Анықтаманы жалғастыр. (А денгей)
Берілген функцияға кесте құрыңыз. (В
тобы)
Д А В
денгейіне. Х тің қандай
мәнінде y =
С |
Оқушылар Оқулықпен жұмыстанады. Деңгейлік тапсырма, маршруттық картамен жұмыстанады. Топтық жұмыстың бағалау критериі
Талантты және дарыны балалармен жұмыс критериі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды: |
5 мин |
Крестики нодлики ойыны арқылы сабақты қорыныдылайды Рефлексия: «Бес саусақ»
|
Оқушылар крестики нодлики ойыны арқылы сабақты қорыныдылайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қмж кері функция. y=k/x функциясына қмж. 7 сынып алгебра
Қмж кері функция. y=k/x функциясына қмж. 7 сынып алгебра
|
Сыныбы: 7 В |
Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар мемлекеттік педагогикалық Университетінің 3-кур студенті Хайратбек Махпал М-31 тобы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
y =
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мақсаты: |
y = |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күтілетін нәтижелер: |
А.
y
= В.
y
= С.
y
= |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қажетті құрал-жабдықтар: |
Сызғыш, перфокарта, маршруттық картаорындық интербелсенді тақта парақша, топшама |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Уақыты |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кіріспе |
5 мин |
Амандасу,түгелдеу. «Ыстық орындық» әдісімен үй тапсырмасы тексеріледі. |
Үй тапсырмасын тексеру критериін қолдана отырып, «Ыстық орындық» әдісі бойынша тексереді.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
10 мин |
Интербелсенді тақтада y =
|
Функциямен, оның графигі және қасиеттерімен танысады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім: |
15 мин |
Перфокартамен жұмыс Анықтаманы жалғастыр. (А денгей)
Берілген функцияға кесте құрыңыз. (В
тобы)
Д А В
денгейіне. Х тің қандай
мәнінде y =
С |
Оқушылар Оқулықпен жұмыстанады. Деңгейлік тапсырма, маршруттық картамен жұмыстанады. Топтық жұмыстың бағалау критериі
Талантты және дарыны балалармен жұмыс критериі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды: |
5 мин |
Крестики нодлики ойыны арқылы сабақты қорыныдылайды Рефлексия: «Бес саусақ»
|
Оқушылар крестики нодлики ойыны арқылы сабақты қорыныдылайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
енгейлік тапсырмалар
денгейіне.
денгейіне.













