Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Компьютерлік графика |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
||||
|
Сынып: 9ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің конфигурациясы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.1.1 мақсатына байланысты компьютердің конфигурациясын таңдау 8.1.1.1 процессордың функцияларын және оның негізгі сипаттамаларын қарапайым деңгейде түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, қатысым тексеру. «Шаттық шеңберін» құрып, тілектер айтады. «Сиқырлы сандар» ойыны арқылы топқа біріктіру.
Үй тапсырмасын пысықтау «Кубизм» әдісі. 1-топ: «Ғарышкер». 2-топ: «Робот» топтары кубикті тастау арқылы сұрақтарға жауап береді. Топтар бір-бірлеріне кубик береді. Ауызшамадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
А4 парағы Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа білім. Мұғалімнің түсіндірмесі бойынша Компьютердің конфигурациясымен таныстырады. «Кинометафора» әдісімен бейне сабақ көреді. Мұғалім толықтырады. Кестемен жұмыс
Топтық жұмыс Пайдалану мақсатына қарай компьютерлердің конфигурацияларын таңдаңдар. Мақсатына қарай компьютер құрылғыларының техникалықсипаттамаларын анықтаңдар. Жұптық жұмыс Дизайн маманы үшін қажетті компьютердің конфигурациясына құрылғылар таңдап ұсыныңдар. Оқушылардың жұмыстарын мақтау, марапаттау арқылы бағаланады. |
Мұғалімді тыңдайды Бейне сабақ көреді Дескриптор Дербес компьютердің ішкі, сыртқы құрылғыларының қызметін анықтайды Дескриптор -Компьютер конфигурациясын дұрыс таңдайды Дескриптор -Компьютер конфигурациясының маңыздылығын тұжырымдайды |
4 балл 4 балл |
Оқулық
Bilimland.kz
Плакат, маркер
Компьютер
Плакат, маркер, стикер |
|
Сабақтың соңы |
Дәптермен жұмыс Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындау.
«Бағдаршам» әдісі. Оқушыларсабақтуралынебілетінін, небілгенін, не білгісі келетінін стикерге жазады. |
Өзін-өзі бағалау. |
2 балл |
|
|
Үй тапсырмасы |
Компьютердіңконфигурациясытақырыбындажобажасау. |
|
|
Онлайн мектеп |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Компьютердің конфигурациясы
Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Компьютерлік графика |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
||||
|
Сынып: 9ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютердің конфигурациясы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.1.1 мақсатына байланысты компьютердің конфигурациясын таңдау 8.1.1.1 процессордың функцияларын және оның негізгі сипаттамаларын қарапайым деңгейде түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу, қатысым тексеру. «Шаттық шеңберін» құрып, тілектер айтады. «Сиқырлы сандар» ойыны арқылы топқа біріктіру.
Үй тапсырмасын пысықтау «Кубизм» әдісі. 1-топ: «Ғарышкер». 2-топ: «Робот» топтары кубикті тастау арқылы сұрақтарға жауап береді. Топтар бір-бірлеріне кубик береді. Ауызшамадақтау, ынталандыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
А4 парағы Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа білім. Мұғалімнің түсіндірмесі бойынша Компьютердің конфигурациясымен таныстырады. «Кинометафора» әдісімен бейне сабақ көреді. Мұғалім толықтырады. Кестемен жұмыс
Топтық жұмыс Пайдалану мақсатына қарай компьютерлердің конфигурацияларын таңдаңдар. Мақсатына қарай компьютер құрылғыларының техникалықсипаттамаларын анықтаңдар. Жұптық жұмыс Дизайн маманы үшін қажетті компьютердің конфигурациясына құрылғылар таңдап ұсыныңдар. Оқушылардың жұмыстарын мақтау, марапаттау арқылы бағаланады. |
Мұғалімді тыңдайды Бейне сабақ көреді Дескриптор Дербес компьютердің ішкі, сыртқы құрылғыларының қызметін анықтайды Дескриптор -Компьютер конфигурациясын дұрыс таңдайды Дескриптор -Компьютер конфигурациясының маңыздылығын тұжырымдайды |
4 балл 4 балл |
Оқулық
Bilimland.kz
Плакат, маркер
Компьютер
Плакат, маркер, стикер |
|
Сабақтың соңы |
Дәптермен жұмыс Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындау.
«Бағдаршам» әдісі. Оқушыларсабақтуралынебілетінін, небілгенін, не білгісі келетінін стикерге жазады. |
Өзін-өзі бағалау. |
2 балл |
|
|
Үй тапсырмасы |
Компьютердіңконфигурациясытақырыбындажобажасау. |
|
|
Онлайн мектеп |
шағым қалдыра аласыз


