Қысқа мерзімді жоспар № 12
|
Бөлім: Квадраттық функция |
Мектеп: «Ә.Ермеков атындағы мектеп-лицейі» КММ |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің ТАӘ: Құлдыбай Қуаныш Қалдыбайұлы |
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Квадраттық функция және оның графигі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
8.4.1.2 |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық білім алушылар: Квадраттық функцияның жалпы түрін біледі және оның графигінің пішінін сипаттайды. Білім алушылардың басым бөлігі: Квадраттық функция графигін құра алады, бағытталған коэффициенттің (а) мәніне байланысты параболаның бағытын анықтайды. Кейбір білім алушылар: Квадраттық функцияның коэффициенттеріне қарай оның графигін түрлендіреді және қолданбалы есептерде пайдаланады. |
|||||
|
Еңбек құндылығы: |
“Жалпыға бірдей еңбек қоғамы” құндылығына топпен, жұппен жұмыс,жеке жұмыстар орындау барысында құрмет серіктестік және жеке жұмыс орындау кезінде жауапкершілік, үздіксіз оқу құндылықтарын дарыту |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Сабақтың басы 3 мин
5 мин
|
1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. “Class jo” арқылы түгендеймін. 2.Үй жұмысын тексеру (Тақтада дұрыс жауаптары көрсетіледі.Сол жауаптары арқылы тексереді.) 3.Оқушыларды 3 топқа бөлу (“Class jo” арқылы бөлу) 4.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындау. |
Мұғаліммен амандасады. Сабаққа дайындалу;
«Мен саған, сен маған» арқылы оқушылар бір-бірінің үй тапсырмасын тексереді. Топқа бөлінеді және топ басшысын сайлайды. Топ басшысына «бағалау парағы» беріледі.Сабаққа қатысып отырған оқушыларға 1 балл беріп отырады. Сабақ мақсатымен танысу;
|
Ауызша
бағалау |
Интерактивті тақта, презентация |
||
|
Сабақтың ортасы 25 мин
Сабақтың соңы 6 мин
|
А-деңгейі Келесі есептерді орындаңыз: 1) 2)
В –деңгейі Көрсеткіштік функцияның
туындысын табыңыз: 1) 2)
С –деңгейі Төмендегі күрделі функциялардың туындысын және интегралын табыңыздар: 1)
2)
Сергіту сәті (5 мин) 1. «Отыр тұр» ойыны (Оқушылардың зейінін арттыруға арналған ойын) Шарты: Оқушылар қолдарына қаламдарын алып, байланыс орнатады. Шеңбер бойымен 3 топ тұрады. «отыр» және «тұр» деп мұғалім айтып тұрады.Кімде қалам жерге құлап қалса, сол ойыншылар ойынан шығады.
2.Бағалау Топтық бағалау парақ арқылы нәтиже шығару. Ең көп балл және белсенділік танытқан оқушы “Жарайсың!” “Керемет” секілді мадақтау сөздерімен бағаланады. 3.Кері байланыс Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ? Қорытынды бағалау . Үй тапсырмасы.
|
Дискриптор А-деңгейі
В-деңгейі
формуласын қолданады. (2 балл)
С-деңгейі
Шапшаңдық танытып, ынтымақтастық орнатады.
|
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
|
Жұмыс дәптері, есептер
Қаламдар, жұмыс дәптері
Плакаттар, маркерлер, жұмыс дәптері
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Квадраттық функция және оның графигі 8-сынып
ҚМЖ Квадраттық функция және оның графигі 8-сынып
Қысқа мерзімді жоспар № 12
|
Бөлім: Квадраттық функция |
Мектеп: «Ә.Ермеков атындағы мектеп-лицейі» КММ |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің ТАӘ: Құлдыбай Қуаныш Қалдыбайұлы |
|||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Квадраттық функция және оның графигі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
8.4.1.2 |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық білім алушылар: Квадраттық функцияның жалпы түрін біледі және оның графигінің пішінін сипаттайды. Білім алушылардың басым бөлігі: Квадраттық функция графигін құра алады, бағытталған коэффициенттің (а) мәніне байланысты параболаның бағытын анықтайды. Кейбір білім алушылар: Квадраттық функцияның коэффициенттеріне қарай оның графигін түрлендіреді және қолданбалы есептерде пайдаланады. |
|||||
|
Еңбек құндылығы: |
“Жалпыға бірдей еңбек қоғамы” құндылығына топпен, жұппен жұмыс,жеке жұмыстар орындау барысында құрмет серіктестік және жеке жұмыс орындау кезінде жауапкершілік, үздіксіз оқу құндылықтарын дарыту |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Сабақтың басы 3 мин
5 мин
|
1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. “Class jo” арқылы түгендеймін. 2.Үй жұмысын тексеру (Тақтада дұрыс жауаптары көрсетіледі.Сол жауаптары арқылы тексереді.) 3.Оқушыларды 3 топқа бөлу (“Class jo” арқылы бөлу) 4.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындау. |
Мұғаліммен амандасады. Сабаққа дайындалу;
«Мен саған, сен маған» арқылы оқушылар бір-бірінің үй тапсырмасын тексереді. Топқа бөлінеді және топ басшысын сайлайды. Топ басшысына «бағалау парағы» беріледі.Сабаққа қатысып отырған оқушыларға 1 балл беріп отырады. Сабақ мақсатымен танысу;
|
Ауызша
бағалау |
Интерактивті тақта, презентация |
||
|
Сабақтың ортасы 25 мин
Сабақтың соңы 6 мин
|
А-деңгейі Келесі есептерді орындаңыз: 1) 2)
В –деңгейі Көрсеткіштік функцияның
туындысын табыңыз: 1) 2)
С –деңгейі Төмендегі күрделі функциялардың туындысын және интегралын табыңыздар: 1)
2)
Сергіту сәті (5 мин) 1. «Отыр тұр» ойыны (Оқушылардың зейінін арттыруға арналған ойын) Шарты: Оқушылар қолдарына қаламдарын алып, байланыс орнатады. Шеңбер бойымен 3 топ тұрады. «отыр» және «тұр» деп мұғалім айтып тұрады.Кімде қалам жерге құлап қалса, сол ойыншылар ойынан шығады.
2.Бағалау Топтық бағалау парақ арқылы нәтиже шығару. Ең көп балл және белсенділік танытқан оқушы “Жарайсың!” “Керемет” секілді мадақтау сөздерімен бағаланады. 3.Кері байланыс Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ? Қорытынды бағалау . Үй тапсырмасы.
|
Дискриптор А-деңгейі
В-деңгейі
формуласын қолданады. (2 балл)
С-деңгейі
Шапшаңдық танытып, ынтымақтастық орнатады.
|
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
«Смайликтер» әдісі Жасыл түс - 1 балл Қызыл түс – 0 балл
|
Жұмыс дәптері, есептер
Қаламдар, жұмыс дәптері
Плакаттар, маркерлер, жұмыс дәптері
|
||
шағым қалдыра аласыз














