|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
27. Нені үйрендім? Жазба жұмысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.5.1 – өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып, жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып, жеткізеді |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу |
|||||
|
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
I. Ұйымдастыру Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Ән саламыз күнде біз, Шаттық толы іргеміз. Біз мәңгіге достармыз. Біз мәңгіге біргеміз |
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын мәнерлеп айтады . |
Жарайсыңдар! |
|
||
|
5 минут |
II. Үй тапсырмасын сұрау. Өлеңді жаттап ал. Өткен сабақты пысықтау. Серпілген сауал әдісі. 1. Несіпбек Айтұлы кім? Ақынның қандай жинақтарын білесің? 2.Батаға қатысты қандай нақыл сөз білесің? 3. Ұялы телефонның пайдасы мен зиянына қатысты өз пікірін білдіреді. 4. Фариза Оңғарсынова кім? 5.Өтебай Тұрманжанов кім?
|
Мәтіннен түсінгендерін айтады және сұрақтарға жауап береді. |
Ауызша мадақтау Дескриптор: 1. Мәтіннен түсінгендерін айтады. Сұрақтарға жауап береді. 1б |
|
||
|
Сабақтың ортасы 2минут 30 минут 2 минут |
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. Өзіңді шетелдік танысыңа таныстыру мәтінін құрастырып жаз.
Тақырыбы: Қазақ деген халықтың бала сымын. Жоспары: 1. Менің Отаным – Қазақстан. 2. Қазақ деген халқым бар. 3. Осы елдің әдепті ұрпағымын.
Сергіту сәті "Мен қазақпын" әні |
Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді.
|
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Дескриптор: 1. Айтылуы мен жазылуы әр түрлі сөздерді дұрыс жазады.1б 2.Жазба жұмыстарын орындау барысында каллиграфиялық заңдылықтарды қолданады.1б 3.Мәтіндегі сөздерді қатесіз жазады.1б 4. Тыныс белгілерін дұрыс қояды.1б 5.Мәтіннің құрылымын сақтап жазады.1б 6.Мәтінге жоспар құрады.1б 7. Сөйлемдері бір-бірімен байланысады.1б 8. Мәтін мазмұны ашып, ойдың бірізділігін сақтайды.1б
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! |
Оқулық Дәптер автор-дың суреті оқулық
дәптер сурет-тер |
||
|
Сабақтың соңы 1 минут 1 минут 2 минут |
IV.Сабақты қорытындылау. Мәтіннен қандай ақпарат алдыңдар? (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма . Қайталау
Оқушылардың білімін бағалау.
Рефлексия. |
Сұрақтарға жауап беріп,өз ойларын айтады.
Үй тапсырмасын жазады.
Өздері кері байланыс жасайды. |
Дескриптор 1.Сұрақтарға жауап береді.Өз ойларын айтады.1б
Балдар жиынтығын қою
|
Кері байланыс пллкаты |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Нені үйрендім? 3-сынып
ҚМЖ Нені үйрендім? 3-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
27. Нені үйрендім? Жазба жұмысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.5.1 – өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып, жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып, жеткізеді |
|||||
|
Құндылықтар |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу |
|||||
|
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 минут |
I. Ұйымдастыру Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Ән саламыз күнде біз, Шаттық толы іргеміз. Біз мәңгіге достармыз. Біз мәңгіге біргеміз |
1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын мәнерлеп айтады . |
Жарайсыңдар! |
|
||
|
5 минут |
II. Үй тапсырмасын сұрау. Өлеңді жаттап ал. Өткен сабақты пысықтау. Серпілген сауал әдісі. 1. Несіпбек Айтұлы кім? Ақынның қандай жинақтарын білесің? 2.Батаға қатысты қандай нақыл сөз білесің? 3. Ұялы телефонның пайдасы мен зиянына қатысты өз пікірін білдіреді. 4. Фариза Оңғарсынова кім? 5.Өтебай Тұрманжанов кім?
|
Мәтіннен түсінгендерін айтады және сұрақтарға жауап береді. |
Ауызша мадақтау Дескриптор: 1. Мәтіннен түсінгендерін айтады. Сұрақтарға жауап береді. 1б |
|
||
|
Сабақтың ортасы 2минут 30 минут 2 минут |
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. Өзіңді шетелдік танысыңа таныстыру мәтінін құрастырып жаз.
Тақырыбы: Қазақ деген халықтың бала сымын. Жоспары: 1. Менің Отаным – Қазақстан. 2. Қазақ деген халқым бар. 3. Осы елдің әдепті ұрпағымын.
Сергіту сәті "Мен қазақпын" әні |
Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді.
|
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! Дескриптор: 1. Айтылуы мен жазылуы әр түрлі сөздерді дұрыс жазады.1б 2.Жазба жұмыстарын орындау барысында каллиграфиялық заңдылықтарды қолданады.1б 3.Мәтіндегі сөздерді қатесіз жазады.1б 4. Тыныс белгілерін дұрыс қояды.1б 5.Мәтіннің құрылымын сақтап жазады.1б 6.Мәтінге жоспар құрады.1б 7. Сөйлемдері бір-бірімен байланысады.1б 8. Мәтін мазмұны ашып, ойдың бірізділігін сақтайды.1б
ҚБ:Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын! |
Оқулық Дәптер автор-дың суреті оқулық
дәптер сурет-тер |
||
|
Сабақтың соңы 1 минут 1 минут 2 минут |
IV.Сабақты қорытындылау. Мәтіннен қандай ақпарат алдыңдар? (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма . Қайталау
Оқушылардың білімін бағалау.
Рефлексия. |
Сұрақтарға жауап беріп,өз ойларын айтады.
Үй тапсырмасын жазады.
Өздері кері байланыс жасайды. |
Дескриптор 1.Сұрақтарға жауап береді.Өз ойларын айтады.1б
Балдар жиынтығын қою
|
Кері байланыс пллкаты |
||
шағым қалдыра аласыз















