Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Дизайн теориясы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 10 Б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс. Қатемен жұмыс. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.3 ақпараттырды қабылдау принциптері жобада қалай іске асырылатынын түсіндіру. 10.2.1.4 «жақсы дизайн» қағидаттарын іске асыру (ыңғайлылық, қарапайымдылық және т.б) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірлескен іс-әрекет пен өзара іс-әрекет кезінде басқалардың пікірлері мен сезімдерін құрметтей білу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпты түгендеу Жағымды атмосфера қалыптастыру. Шаттық шеңберін құру. «Гүлмен тілек» әдісі арқылы тұрып бір-біріне бүгінгі сабақ бойынша жақсы тілектерін тілейді. Жемістер арқылы шағын топқа біріктіру. 1-2 топтар Бағалау парақшасын тарату. Техникалық қауіпсіздік ережесін еске түсіру. Өткен тақырыпты тексеру: «Иә, жоқ» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды. Ия немесе жоқ деп жауап береді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс:
|
Дескриптор:
- кесетемн жұмыс жасайды |
Мұғалімнің кері баланысы Ауызша мадақтау, ынталандыру |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: 1.Фотосуреттерді сақтау үшін қандай форматтар пайдаланылады? 2. Графикалық деректерді сығудың қандай әдістері сендерге белгілі?
Кері байланыс:
|
Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді
кері байланыс жүргізеді |
Үш шапалақ арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
Бөлімді қайталау
|
Жазып алады |
|
Білім класс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Практикалық жұмыс. Қатемен жұмыс.
ҚМЖ. Практикалық жұмыс. Қатемен жұмыс.
Тексерілді:
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Дизайн теориясы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 10 Б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс. Қатемен жұмыс. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.3 ақпараттырды қабылдау принциптері жобада қалай іске асырылатынын түсіндіру. 10.2.1.4 «жақсы дизайн» қағидаттарын іске асыру (ыңғайлылық, қарапайымдылық және т.б) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірлескен іс-әрекет пен өзара іс-әрекет кезінде басқалардың пікірлері мен сезімдерін құрметтей білу. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпты түгендеу Жағымды атмосфера қалыптастыру. Шаттық шеңберін құру. «Гүлмен тілек» әдісі арқылы тұрып бір-біріне бүгінгі сабақ бойынша жақсы тілектерін тілейді. Жемістер арқылы шағын топқа біріктіру. 1-2 топтар Бағалау парақшасын тарату. Техникалық қауіпсіздік ережесін еске түсіру. Өткен тақырыпты тексеру: «Иә, жоқ» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды. Ия немесе жоқ деп жауап береді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын түсіндіру. |
Сәлемдеседі Бір-біріне тілек айтады Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс:
|
Дескриптор:
- кесетемн жұмыс жасайды |
Мұғалімнің кері баланысы Ауызша мадақтау, ынталандыру |
Оқулық |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау: 1.Фотосуреттерді сақтау үшін қандай форматтар пайдаланылады? 2. Графикалық деректерді сығудың қандай әдістері сендерге белгілі?
Кері байланыс:
|
Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді
кері байланыс жүргізеді |
Үш шапалақ арқылы өзін-өзі бағалау |
|
|
Үйге тапсырма: |
Бөлімді қайталау
|
Жазып алады |
|
Білім класс |
шағым қалдыра аласыз














