Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Компьютерлік жүйелер және желілер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
04.10.2024 ж |
|||
|
Сынып 6а,ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық тапсырмалар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.3.1сымсыз байланыстың артықшылықтарын түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. Оқулық. 9-бет 4-сурет. Жаттығуды орындауға ұсынамын. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Жаттығуды орындайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
Презентация Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс.1-тапсырма. § 1.7 , 34-бет 3-тапсырма Дескриптор: -компьютердің даму тарихын қолдану кезеңдерімен сәйкестендіреді. Жеке жұмыс. 2-тапсырма. § 1.7 , 35-бет 4-тапсырма Дескриптор: -Компьютер құрылғыларының суреті мен атауын сәйкестендіреді. Топтық жұмыс. 3-тапсырма. § 1.7 , 35-бет 5-тапсырма Дескриптор: -Компьютер құрылғыларының атауын мен атқаратын қызметін жазады. Жеке жұмыс. 4-тапсырма. «Магистральды-модульдік құрылым» дегенді қалай түсінесің? Дескриптор: -«Магистральды-модульдік құрылым» түсініктеме береді. |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды 4-тапрсырманы орындайды |
Стикер 2 балл Стикер 2 балл Стикер 3 балл Стикер 2 балл |
Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
«Серпілген сауалдар» әдісі Оқушылар шеңбер болып тұрып тақырып туралы сұрақ қойып допты лақтырады. Допты ұстаған оқушы жауап береді. Электронды тест жұмысын орындату |
Рефлексия: - сабақтағы көңіл күйім қандай болды? - бүгін қандай ақпарат алдым? - алған ақпаратты кімдермен бөлісемін? |
Оқушыларды ынталандыру мақсатында 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті құралдар. |
|
Үй тапсырмасы |
Қайталау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Практикалық тапсырмалар
Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Компьютерлік жүйелер және желілер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
04.10.2024 ж |
|||
|
Сынып 6а,ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық тапсырмалар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.3.1сымсыз байланыстың артықшылықтарын түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. Оқулық. 9-бет 4-сурет. Жаттығуды орындауға ұсынамын. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Жаттығуды орындайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
Презентация Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың ортасы |
Жеке жұмыс.1-тапсырма. § 1.7 , 34-бет 3-тапсырма Дескриптор: -компьютердің даму тарихын қолдану кезеңдерімен сәйкестендіреді. Жеке жұмыс. 2-тапсырма. § 1.7 , 35-бет 4-тапсырма Дескриптор: -Компьютер құрылғыларының суреті мен атауын сәйкестендіреді. Топтық жұмыс. 3-тапсырма. § 1.7 , 35-бет 5-тапсырма Дескриптор: -Компьютер құрылғыларының атауын мен атқаратын қызметін жазады. Жеке жұмыс. 4-тапсырма. «Магистральды-модульдік құрылым» дегенді қалай түсінесің? Дескриптор: -«Магистральды-модульдік құрылым» түсініктеме береді. |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды 4-тапрсырманы орындайды |
Стикер 2 балл Стикер 2 балл Стикер 3 балл Стикер 2 балл |
Оқулық Жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
«Серпілген сауалдар» әдісі Оқушылар шеңбер болып тұрып тақырып туралы сұрақ қойып допты лақтырады. Допты ұстаған оқушы жауап береді. Электронды тест жұмысын орындату |
Рефлексия: - сабақтағы көңіл күйім қандай болды? - бүгін қандай ақпарат алдым? - алған ақпаратты кімдермен бөлісемін? |
Оқушыларды ынталандыру мақсатында 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады. |
Тапсырма орындауға қажетті құралдар. |
|
Үй тапсырмасы |
Қайталау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


