Материалдар / ҚМЖ "Сәлем саған мектебім" 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

ҚМЖ "Сәлем саған мектебім" 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ
Авторы:
05 Маусым 2024
339
2 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Білім беру ұйымы

Әл-Фараби атындағы 21 мамандандырылған гимназия

Бөлімі

Өзім туралы

Педагогтің аты жөні:

Мопықов Қ.

Күні:


Сынып:

2

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

Білім жолы-еңбек жолы.

«Сәлем саған-мектебім!»әні

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

2.1.1.1-

музыканың көркемдеуші құралдарын және

музыканың сипатын анықтау

2.2.1.2 - қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану;

2.1.2 1-түрлі сипатты әндерді ән айту ережесін сақтапорындау;

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:Музыканың көркемдеуші құралдарын анықтайды.

Көпшілік оқушылар:Түрлі сипаттағы әндерді ән айту ережесін сақтай отырып орындайды.

Кейбір оқушылар: Мақал-мәтелге әуен қосып орындайды,яғни шығармашылық жұмыс жүргізеді.

Құндылықтарды дарыту

Мектепке деген сүйіспеншілік ояту

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі (уақыты)

Педагог әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы



Сабақтың ортасы

























Сабақтың соңы







Сәлемдесу.

«Бүгінгі сабақта саған сәттілік тілеймін»

ҚР әнұраныны орындау

1-тапсырма.

«Бір минуттық әңгіме» әдісі.

Жігерлентіп жастарды

Оқу дылы басталды.

Білім жолын нұрлантып,

Бағындырмақ асқарды.


Оқу-білім бұлағы,

Білім -өмір шырағы.

Меңгергендер осыны,

Шын биіктен шығады.


2-тапсырма:Орындау.

«Сәлем,саған мектебім!» әні

Балалар біз музыканы тыңдағанда музыкалық дыбыс күшін,екпінін,ырғағын,дыбыс биіктігін байқаймыз және осылардың бәрін музыкалық көркемдеуші құралдарға жатқызамыз.


3-тапсырма. «Ойлан,тап»әдісі

А) Мақал-мәтелге түсінік береді.

Ә) Әуенге қосып орындайды.




Рефлексия:

-Мен не білдім?

- Бүгін мен не үйрендім?

-Мен үшін қандай тапсырма қиын болды?

-Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым





Әнұранның орындалу ережесін ұғынады.

Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.








Әнді тыңдау,үйрену.







Оқушылар шығармашылық жұмыстар жүргізеді.



Бір -бірін бағалау




Жапондық әдіспен өзін бағалау












Бағдаршам арқылы өзгені бағалау









Оқулық













Бейнеролик









Стикер






Смайлик



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!