Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ |
|
Бөлімі: |
Қысқаша көбейту формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Отарғалиева Іңкәр Феликсқызы |
|
Күні: |
01.03.2024 |
|
Сыныбы:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометрия формулалары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
9.2.4.4келтіру формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Келтіру формулаларын қорытып шығарады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Атмосфералық жағдайды қалыптастыру. Сыныпта атмосфералық ахуал орнату. Оқушылармен амандасу, түгендеу, сыныптағы оқушылардың сабаққа даярлықтарын анықтау. Сабақ мақсатымен таныстыру. -Оқушылар көңіл – күйлеріңіз қалай? -Бүгінгі сабақтарыңызға сәттілік тілеймін. Үй тапсырмасын тексеру. «Көршіңді тексер» әдісі.
|
Оқушылар сабаққа дайындалады. Мұғалім сұрақтарына жауап береді. Көршілерімен дәптерлерін алмасып, есепті тексереді. Оқушылар бағалау парағына аты – жөндерін жазады. |
Мадақтау. Қолпаштау. Өте жақсы! Жақсы! Жарайсың! |
Презентация Оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Топтық жұмыс. Castlots программасы арқылы топқа бөлінеді. Топтық жұмыс 1 топ 1. Өрнекті
ықшамдаңыз: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: 2 топ 1. Өрнекті ықшамдаңыз:
: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: 3 топ 1. Өрнекті ықшамдаңыз:
: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: Жауаптары: |
Оқушылар программа арқылы топқа бөлінеді. Топтық тапсырманы бірлесе отырып орындайды. Дескриптор бойынша балдарын қояды. |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Өрнекті ықшамдайды; - Тепе-теңдікті дәлелдейді; - Жауабын анықтайды. - Жалпы балл - 4 |
презентация, қима қағаздар |
|
10 минут |
Жұптық жұмыс. «» әдісі Сәйкестендіру
2. tg (2π-α) 2. -sinα 3. ctg (π-α) 3. ctgα 4. tg
( 5.
cos ( 6. sin
( |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын жұптаса отырып орындайды. Келтіру формулаларын сәйкестендіреді.
Жауаптары: 1. 4 2.6 3.1 4.3 5.2 6.5 |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Сәйкестендіреді; - Жауабын анықтайды. Жалпы балл - 3 |
Презентация, қима қағаздар https://app.wooclap.com/events/DIMQFC/0 |
|
10 мин. |
Жеке жұмыс . «Onlinetestpad» программасы арқылы тест тапсырмасы беріледі. Тест
A) tg2 α B) -tg2 α C)sin α 4. sin (2700+270)=? A)sin 2970 B) cos 270 C) -cos270 5. ctg (-2250) A) 0 B) -1 C) 1 |
Оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Қатемен жұмыс жасалады. Жауаптары: 1. a 2. a 3.b 4.c 5.b |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Градустық мәнді анықтайды; - Жауабын анықтайды. - Жалпы балл -3 |
Презентация |
|
Сабақтың соңы. Рефлексия 5 мин |
Кері байланыс. Padlet тақтасы арқылы кері байланыс беріледі.
Үйге тапсырма |
Оқушылар кері байланыс береді. Сабақ туралы өз ойларын айтады. Үй тапсырмасын жазып алады. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау. Кері байланыс. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ "Тригонометрия формулалары" 9 сынып
ҚМЖ "Тригонометрия формулалары" 9 сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ |
|
Бөлімі: |
Қысқаша көбейту формулалары |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Отарғалиева Іңкәр Феликсқызы |
|
Күні: |
01.03.2024 |
|
Сыныбы:9 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометрия формулалары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
9.2.4.4келтіру формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Келтіру формулаларын қорытып шығарады. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Атмосфералық жағдайды қалыптастыру. Сыныпта атмосфералық ахуал орнату. Оқушылармен амандасу, түгендеу, сыныптағы оқушылардың сабаққа даярлықтарын анықтау. Сабақ мақсатымен таныстыру. -Оқушылар көңіл – күйлеріңіз қалай? -Бүгінгі сабақтарыңызға сәттілік тілеймін. Үй тапсырмасын тексеру. «Көршіңді тексер» әдісі.
|
Оқушылар сабаққа дайындалады. Мұғалім сұрақтарына жауап береді. Көршілерімен дәптерлерін алмасып, есепті тексереді. Оқушылар бағалау парағына аты – жөндерін жазады. |
Мадақтау. Қолпаштау. Өте жақсы! Жақсы! Жарайсың! |
Презентация Оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Топтық жұмыс. Castlots программасы арқылы топқа бөлінеді. Топтық жұмыс 1 топ 1. Өрнекті
ықшамдаңыз: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: 2 топ 1. Өрнекті ықшамдаңыз:
: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: 3 топ 1. Өрнекті ықшамдаңыз:
: 2. Өрнекті
ықшамдаңыз: 3. Тепе теңдікті
дәлелдеңіз: Жауаптары: |
Оқушылар программа арқылы топқа бөлінеді. Топтық тапсырманы бірлесе отырып орындайды. Дескриптор бойынша балдарын қояды. |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Өрнекті ықшамдайды; - Тепе-теңдікті дәлелдейді; - Жауабын анықтайды. - Жалпы балл - 4 |
презентация, қима қағаздар |
|
10 минут |
Жұптық жұмыс. «» әдісі Сәйкестендіру
2. tg (2π-α) 2. -sinα 3. ctg (π-α) 3. ctgα 4. tg
( 5.
cos ( 6. sin
( |
Оқушылар сәйкестендіру тапсырмасын жұптаса отырып орындайды. Келтіру формулаларын сәйкестендіреді.
Жауаптары: 1. 4 2.6 3.1 4.3 5.2 6.5 |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Сәйкестендіреді; - Жауабын анықтайды. Жалпы балл - 3 |
Презентация, қима қағаздар https://app.wooclap.com/events/DIMQFC/0 |
|
10 мин. |
Жеке жұмыс . «Onlinetestpad» программасы арқылы тест тапсырмасы беріледі. Тест
A) tg2 α B) -tg2 α C)sin α 4. sin (2700+270)=? A)sin 2970 B) cos 270 C) -cos270 5. ctg (-2250) A) 0 B) -1 C) 1 |
Оқушылар тест тапсырмасын орындайды. Қатемен жұмыс жасалады. Жауаптары: 1. a 2. a 3.b 4.c 5.b |
Дескриптор: - Келтіру формуласын қолданады; - Градустық мәнді анықтайды; - Жауабын анықтайды. - Жалпы балл -3 |
Презентация |
|
Сабақтың соңы. Рефлексия 5 мин |
Кері байланыс. Padlet тақтасы арқылы кері байланыс беріледі.
Үйге тапсырма |
Оқушылар кері байланыс береді. Сабақ туралы өз ойларын айтады. Үй тапсырмасын жазып алады. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау. Кері байланыс. |
шағым қалдыра аласыз
























