Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі(білім беру ұйымының атауы)Қысқа мерзімді (сабақ) жоспарыҚоғамдағы интернетке тәуелділік мәселелері(сабақтың тақырыбы) |
|||||
|
Бөлім |
Компьютерлік жүйелер және желілер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева А.Г |
||||
|
Күні |
10.09 |
||||
|
Сынып 6 «А», «Ә» «Б» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.4.2.1 интернетке тәуелділіктің проблемаларын талқылау
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
||||
|
«Интернетке тәуелділік» ұғымын білу. |
|||||
|
Көптеген оқушылар: |
|||||
|
Интернетке тәуелділіктің түрлерін ажырата білу. |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Интернетке тәуелділіктің салдарына сипаттама беру. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау/Дискрипторлар |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 мин) |
Оқушылармен амандасады. <br> Сабаққа дайындығын тексереді. <br> Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. |
Мұғалімдерден сәлем. <br> Сабаққа дайындалу. <br> Мұғалімдер тыңдайды. |
Бақылау |
|
|
Жаңа сабақ (20 мин) |
Интернетті пайдалану туралы қысқаша сауалнама жүргізеді. <br> Интернетке тәуелділік ұғымын түсіндіру үшін интерактивті элементтерді (презентация, бейнеролик) пайдаланады. <br> Интернетке тәуелділіктің себептері мен салдарын талқылау үшін топтық жұмысты ұйымдастырады.
Жасанды интеллектті қолдану:
|
Сауалнамаға белсенді қатысыңыз. <br> Презентацияны, бейнені қараңыз. <br> Топта талқылап, қорытынды жасаңыз Дискрипторға сай тапсырмаларды жасанды интеллект сайттары арқылыы орындайды. |
Талқылауға қатысу, нәтижелерді ұсыну
|
Презентация, видео, тапсырма карточкалары Алматыкітап Кітапхана: Кітапханадағы кітаптарды, мақалаларды және басқа материалдарды пайдаланыңыз .
|
|
Бекіту (10 мин) |
Тәжірибелік есептерді шешу үшін жұптық жұмысты ұйымдастырады (мысалы, интернетке тәуелділіктің алдын алу бойынша жадынама құрастыру). <br> Жеке тапсырманы орындайды (мысалы, тақырып бойынша сұрақтары бар тест). |
Есептерді жұппен шешу. <br> Жеке тапсырманы орындаңыз. |
Тапсырмаларды дұрыс орындау |
Жұмыс парақтары, тест тапсырмалары |
|
Үйге тапсырма (5 мин) |
Үй тапсырмасын түсіндіреді (мысалы, интернетке тәуелділіктің денсаулыққа әсері туралы эссе жазу). |
Үй тапсырмасын жазып алу. |
- |
- |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоғамдағы интернетке тәуелділік мәселелері
Қоғамдағы интернетке тәуелділік мәселелері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі(білім беру ұйымының атауы)Қысқа мерзімді (сабақ) жоспарыҚоғамдағы интернетке тәуелділік мәселелері(сабақтың тақырыбы) |
|||||
|
Бөлім |
Компьютерлік жүйелер және желілер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева А.Г |
||||
|
Күні |
10.09 |
||||
|
Сынып 6 «А», «Ә» «Б» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.4.2.1 интернетке тәуелділіктің проблемаларын талқылау
|
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
||||
|
«Интернетке тәуелділік» ұғымын білу. |
|||||
|
Көптеген оқушылар: |
|||||
|
Интернетке тәуелділіктің түрлерін ажырата білу. |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Интернетке тәуелділіктің салдарына сипаттама беру. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау/Дискрипторлар |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі (5 мин) |
Оқушылармен амандасады. <br> Сабаққа дайындығын тексереді. <br> Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. |
Мұғалімдерден сәлем. <br> Сабаққа дайындалу. <br> Мұғалімдер тыңдайды. |
Бақылау |
|
|
Жаңа сабақ (20 мин) |
Интернетті пайдалану туралы қысқаша сауалнама жүргізеді. <br> Интернетке тәуелділік ұғымын түсіндіру үшін интерактивті элементтерді (презентация, бейнеролик) пайдаланады. <br> Интернетке тәуелділіктің себептері мен салдарын талқылау үшін топтық жұмысты ұйымдастырады.
Жасанды интеллектті қолдану:
|
Сауалнамаға белсенді қатысыңыз. <br> Презентацияны, бейнені қараңыз. <br> Топта талқылап, қорытынды жасаңыз Дискрипторға сай тапсырмаларды жасанды интеллект сайттары арқылыы орындайды. |
Талқылауға қатысу, нәтижелерді ұсыну
|
Презентация, видео, тапсырма карточкалары Алматыкітап Кітапхана: Кітапханадағы кітаптарды, мақалаларды және басқа материалдарды пайдаланыңыз .
|
|
Бекіту (10 мин) |
Тәжірибелік есептерді шешу үшін жұптық жұмысты ұйымдастырады (мысалы, интернетке тәуелділіктің алдын алу бойынша жадынама құрастыру). <br> Жеке тапсырманы орындайды (мысалы, тақырып бойынша сұрақтары бар тест). |
Есептерді жұппен шешу. <br> Жеке тапсырманы орындаңыз. |
Тапсырмаларды дұрыс орындау |
Жұмыс парақтары, тест тапсырмалары |
|
Үйге тапсырма (5 мин) |
Үй тапсырмасын түсіндіреді (мысалы, интернетке тәуелділіктің денсаулыққа әсері туралы эссе жазу). |
Үй тапсырмасын жазып алу. |
- |
- |
шағым қалдыра аласыз













