№27 Дихан орта мектебінің 2017-2018 оқу жылына арналған мектепішілік қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысының жоспары
Мақсаты: Инновациялық әдіс- тәсілдер арқылы мұғалімдердің кәсіби біліктіліктерін
арттыру
Мектепішілік қоғамдастық тобының көшбасшысы: М.Молдакулова –
мектеп директоры
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын ұйымдастырушы:
С. Болатбекқызы –І(ілгері) деңгей бітірген мұғалім
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын талдаушы –дамытушы :
Р.Момбаева –ІІІ (негізгі) деңгей бітірген мұғалім
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын үйлестірушілер: Г.Төреханова
А.Жаналиева
С.Оразбаева
Д.Қаржаубаева-
ІІІ(базалық)деңгей бітірген мұғалімдер
|
Р/с |
Мазмұны |
Мерзімі |
Жауапты |
Табыс критерийлері |
|
1 |
Қоғамдастық құру. |
6.09.17ж |
М.Молдакулова |
Фотосуреттер, слайд, қоғамдастық моделі |
|
2 |
Жоспармен таныстыру |
11.09 |
С.Болатбекқызы |
Қоғамдастық жоспары, постерлер, SWOTталдау нәтижесі |
|
3 |
«Мектеп мәдениеті» коучинг |
14.10 |
М.Молдакулова |
Фотосуреттер, аудио, видео жазбалар, ментальді карта, «2 жұлдызша, 1 тілек» |
|
4 |
Сабақ барысында оқушылардың сыни тұрғыдан ойлау дағдысын қалыптастыру |
16-21.10 |
М.Молдакулова Қ. Қырғызбаева Д.Қаржаубаева |
Топтық жұмыс әдісін жетілдіреді, сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырады. Фото, аудио, видео жазбалар, формативті бағалау, «Үміт ағашы», эссе. |
|
5 |
«Бағалау критерийлері» коучинг |
04.11 |
М.Молдакулова |
Флипчарт, постер, презентация, интербелсенді тақта, кері байланыс: «баланс дөңгелегі» |
|
6 |
Сабақ барысында формативті және суммативті бағалаудың тиімділігін ұғындыру |
8-10.11 |
Г.Төреханова Р. Момбаева |
Бағалау критерийлерін жетілдіреді. Фото, видеожазбалар, Бағалау критерийлері |
|
7 |
Желілік қоғамдастық орнату. ЖОО-мен кездесу |
11.11 |
М.Молдакулова С.Болатбекқызы А.Қансейітова |
Фотосуреттер, бейнежазба, кері байланыс: «2 жұлдызша, 1 тілек» |
|
8 |
«SMART» бойынша сабақтың мақсатын талдау |
25.11 |
М.Молдакулова |
Ментальді карта, бағалау критерийлерін құрастырады, фотосуреттер, видеожазба, кері байланыс |
|
9 |
Сабақ жоспарын «SMART» бойынша мақсатын талдап құру |
4-8.12 |
С.Оразбаева Г.Төреханова |
Топтық жұмыс әдісін жетілдіреді, сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырады. Фотолар, видеолар, бағалау түрлері |
|
10 |
«Блум таксономиясы коучинг |
9.12 |
М.Молдакулова |
Постер, слайд, фото және бейне материалдары, бағалау критерийлері, кері байланыс парағы |
|
11 |
Блум таксономиясы бойынша сабақ жоспарын құруда оқушылардың үлгерімін арттыруға ықпал ету |
11-15.12 |
А.Жаналиева Д.Қаржаубаева |
Фотолар, видеолар, сабақ жоспары, кері байланыс |
|
12 |
«Оқытумен оқудағы жаңа әдістерді тиімді қолдану» коучинг |
13.01.18ж |
С.Болатбекқызы |
Ресурс материалдары, фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
13 |
Оқытумен оқудағы жаңа әдістер арқылы оқушылардың үлгерімін арттыруға ықпал ету |
15-19.01 |
С.Оразбаева А.Жаналиева |
Рольдерге бөлініп өз қызметтерін орындау қабілеттерін меңгереді, Фотолар, видеолар, формативті бағалау |
|
14 |
«Үздік омж» байқауы, «Үздік қмж» байқауы |
20.01 |
Қоғамдастық топ мүшелері |
Замануи озық технологиялар мен жұмыс жасайтын мұғалімдердің озық іс-тәжірибесі тарату. Білім беру үдерісіндегі педагогикалық идеяларды насихаттау. |
|
15 |
«Ақ орамал» коучинг |
10.02 |
М.Молдакулова |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
16 |
Сабақта оқушылардың танымдық белсенділігін арттыруда сын тұрғысынан ойлау дағдыларын қалыптастыру. |
12-16.02 |
Г.Төреханова Р.Момбаева |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
17 |
«Дарынды және талантты балаларды оқыту» Коучинг |
03.03 |
С.Болатбекқызы |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
18 |
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жолға қойылады және олардың шығармашылық дамуына жағдай жасаудың тиімді жолдары қарастыру |
5-9.03 |
Д.Қаржаубаева С.Оразбаева |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
19 |
«Диалогтық оқыту» Коучинг |
7.04 |
С.Болатбекқызы |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
20 |
Диалогтың маңызын ашу, сабаққа оқыту нысаны ретінде әңгімелесуді енгізу |
9-13.04 |
А.Жаналиева Г.Төреханова |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
21 |
Сауалнама сұрақтарын құрастыру |
11.05 |
М.Молдакулова |
|
|
22 |
Сауалнаманы өңдеу |
13.05 |
С.Болатбекқызы |
|
|
23 |
Проблеманы айқындау |
14.05 |
Р.Момбаева |
|
|
24 |
Материалды жинақтау |
Әр айда |
ІІІ(базалық)деңгей бітірген мұғалімдер |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоғамдастық жоспары
Қоғамдастық жоспары
№27 Дихан орта мектебінің 2017-2018 оқу жылына арналған мектепішілік қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысының жоспары
Мақсаты: Инновациялық әдіс- тәсілдер арқылы мұғалімдердің кәсіби біліктіліктерін
арттыру
Мектепішілік қоғамдастық тобының көшбасшысы: М.Молдакулова –
мектеп директоры
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын ұйымдастырушы:
С. Болатбекқызы –І(ілгері) деңгей бітірген мұғалім
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын талдаушы –дамытушы :
Р.Момбаева –ІІІ (негізгі) деңгей бітірген мұғалім
Қоғамдастық тобының шығармашылық жұмысын үйлестірушілер: Г.Төреханова
А.Жаналиева
С.Оразбаева
Д.Қаржаубаева-
ІІІ(базалық)деңгей бітірген мұғалімдер
|
Р/с |
Мазмұны |
Мерзімі |
Жауапты |
Табыс критерийлері |
|
1 |
Қоғамдастық құру. |
6.09.17ж |
М.Молдакулова |
Фотосуреттер, слайд, қоғамдастық моделі |
|
2 |
Жоспармен таныстыру |
11.09 |
С.Болатбекқызы |
Қоғамдастық жоспары, постерлер, SWOTталдау нәтижесі |
|
3 |
«Мектеп мәдениеті» коучинг |
14.10 |
М.Молдакулова |
Фотосуреттер, аудио, видео жазбалар, ментальді карта, «2 жұлдызша, 1 тілек» |
|
4 |
Сабақ барысында оқушылардың сыни тұрғыдан ойлау дағдысын қалыптастыру |
16-21.10 |
М.Молдакулова Қ. Қырғызбаева Д.Қаржаубаева |
Топтық жұмыс әдісін жетілдіреді, сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырады. Фото, аудио, видео жазбалар, формативті бағалау, «Үміт ағашы», эссе. |
|
5 |
«Бағалау критерийлері» коучинг |
04.11 |
М.Молдакулова |
Флипчарт, постер, презентация, интербелсенді тақта, кері байланыс: «баланс дөңгелегі» |
|
6 |
Сабақ барысында формативті және суммативті бағалаудың тиімділігін ұғындыру |
8-10.11 |
Г.Төреханова Р. Момбаева |
Бағалау критерийлерін жетілдіреді. Фото, видеожазбалар, Бағалау критерийлері |
|
7 |
Желілік қоғамдастық орнату. ЖОО-мен кездесу |
11.11 |
М.Молдакулова С.Болатбекқызы А.Қансейітова |
Фотосуреттер, бейнежазба, кері байланыс: «2 жұлдызша, 1 тілек» |
|
8 |
«SMART» бойынша сабақтың мақсатын талдау |
25.11 |
М.Молдакулова |
Ментальді карта, бағалау критерийлерін құрастырады, фотосуреттер, видеожазба, кері байланыс |
|
9 |
Сабақ жоспарын «SMART» бойынша мақсатын талдап құру |
4-8.12 |
С.Оразбаева Г.Төреханова |
Топтық жұмыс әдісін жетілдіреді, сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырады. Фотолар, видеолар, бағалау түрлері |
|
10 |
«Блум таксономиясы коучинг |
9.12 |
М.Молдакулова |
Постер, слайд, фото және бейне материалдары, бағалау критерийлері, кері байланыс парағы |
|
11 |
Блум таксономиясы бойынша сабақ жоспарын құруда оқушылардың үлгерімін арттыруға ықпал ету |
11-15.12 |
А.Жаналиева Д.Қаржаубаева |
Фотолар, видеолар, сабақ жоспары, кері байланыс |
|
12 |
«Оқытумен оқудағы жаңа әдістерді тиімді қолдану» коучинг |
13.01.18ж |
С.Болатбекқызы |
Ресурс материалдары, фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
13 |
Оқытумен оқудағы жаңа әдістер арқылы оқушылардың үлгерімін арттыруға ықпал ету |
15-19.01 |
С.Оразбаева А.Жаналиева |
Рольдерге бөлініп өз қызметтерін орындау қабілеттерін меңгереді, Фотолар, видеолар, формативті бағалау |
|
14 |
«Үздік омж» байқауы, «Үздік қмж» байқауы |
20.01 |
Қоғамдастық топ мүшелері |
Замануи озық технологиялар мен жұмыс жасайтын мұғалімдердің озық іс-тәжірибесі тарату. Білім беру үдерісіндегі педагогикалық идеяларды насихаттау. |
|
15 |
«Ақ орамал» коучинг |
10.02 |
М.Молдакулова |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
16 |
Сабақта оқушылардың танымдық белсенділігін арттыруда сын тұрғысынан ойлау дағдыларын қалыптастыру. |
12-16.02 |
Г.Төреханова Р.Момбаева |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
17 |
«Дарынды және талантты балаларды оқыту» Коучинг |
03.03 |
С.Болатбекқызы |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
18 |
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жолға қойылады және олардың шығармашылық дамуына жағдай жасаудың тиімді жолдары қарастыру |
5-9.03 |
Д.Қаржаубаева С.Оразбаева |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
19 |
«Диалогтық оқыту» Коучинг |
7.04 |
С.Болатбекқызы |
Аудио жазба, ресурс материалдары, флипчарт, кері байланыс, эссе |
|
20 |
Диалогтың маңызын ашу, сабаққа оқыту нысаны ретінде әңгімелесуді енгізу |
9-13.04 |
А.Жаналиева Г.Төреханова |
фотолар, видео, кері байланыс, формативті бағалау |
|
21 |
Сауалнама сұрақтарын құрастыру |
11.05 |
М.Молдакулова |
|
|
22 |
Сауалнаманы өңдеу |
13.05 |
С.Болатбекқызы |
|
|
23 |
Проблеманы айқындау |
14.05 |
Р.Момбаева |
|
|
24 |
Материалды жинақтау |
Әр айда |
ІІІ(базалық)деңгей бітірген мұғалімдер |
|
шағым қалдыра аласыз













