|
Бөлім: |
Өркениет: даму ерекшеліктері |
||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалім: |
Сатыбаева А.А. |
||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.01.25ж |
||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоғамдық-саяси ойдың бастауы және дамуы |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.1.2 Қазақстандағы қоғамдық-саяси ойдың дамуына тарихи қайраткерлердің қосқан үлесін бағалау |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ежелгі және ортағасырлардағы Қазақстандағы тарихи тұлғалардың қоғамдық саяси ойдың дамуына қосқан үлесіне баға береді |
||||||||||||||||||||||||
|
Тарихи концепт |
маңыздылық |
||||||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Алдың өткен тақырыпты еске түсіру «Бір сөйлем» Оқушылардың пікірлері қорытындылап, сабақтың тақырыбы, мақсаттары мен бағалау критерийлерімен таныстыру |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. |
ҚБ «кері байланыс» |
Тақырыптық суреттер |
|||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
І тапсырма. Т.Ж. Постер
Талқылау сұрағы
ЕБҚ: оқушыға топта қолдау көрсетіледі ІІ тапсырма ЖЖ. Кестемен жұмыс
Талқылау сұрақтар;
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Оқушылар топтаса отырып тапсырманы орындайды Дескриптор Орта ғасырлық ғалымдардың қоғамдық-саяси ойларының бүгінгі күнгі маңыздылығын талдайды Дескриптор: қоғам туралы көзқарасын жазады-3б адамгершілік құндылықтарын жазады-3б басқару туралы ойларын жазады-3б ортақ идеяларын жазады-1б
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
|
Ақпараттық мәтін
Үлестірмелі қағаздар
Кесте
ҚБ парағы |
|||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
|||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Тіршілікті қамтамасыз ету жүйесі, қоныстану жүйесі, экожүйе, табиғи-географиялық факторлар деген терминдерді қолдана отырып,мәлімет жазу |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоғамдық-саяси ойдың бастауы және дамуы
Қоғамдық-саяси ойдың бастауы және дамуы
|
Бөлім: |
Өркениет: даму ерекшеліктері |
||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалім: |
Сатыбаева А.А. |
||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.01.25ж |
||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоғамдық-саяси ойдың бастауы және дамуы |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.1.2 Қазақстандағы қоғамдық-саяси ойдың дамуына тарихи қайраткерлердің қосқан үлесін бағалау |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ежелгі және ортағасырлардағы Қазақстандағы тарихи тұлғалардың қоғамдық саяси ойдың дамуына қосқан үлесіне баға береді |
||||||||||||||||||||||||
|
Тарихи концепт |
маңыздылық |
||||||||||||||||||||||||
|
Құндылық |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Алдың өткен тақырыпты еске түсіру «Бір сөйлем» Оқушылардың пікірлері қорытындылап, сабақтың тақырыбы, мақсаттары мен бағалау критерийлерімен таныстыру |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. |
ҚБ «кері байланыс» |
Тақырыптық суреттер |
|||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
І тапсырма. Т.Ж. Постер
Талқылау сұрағы
ЕБҚ: оқушыға топта қолдау көрсетіледі ІІ тапсырма ЖЖ. Кестемен жұмыс
Талқылау сұрақтар;
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Оқушылар топтаса отырып тапсырманы орындайды Дескриптор Орта ғасырлық ғалымдардың қоғамдық-саяси ойларының бүгінгі күнгі маңыздылығын талдайды Дескриптор: қоғам туралы көзқарасын жазады-3б адамгершілік құндылықтарын жазады-3б басқару туралы ойларын жазады-3б ортақ идеяларын жазады-1б
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
|
Ақпараттық мәтін
Үлестірмелі қағаздар
Кесте
ҚБ парағы |
|||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
|||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
Тіршілікті қамтамасыз ету жүйесі, қоныстану жүйесі, экожүйе, табиғи-географиялық факторлар деген терминдерді қолдана отырып,мәлімет жазу |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













