|
Бөлім: Сүйіспеншілік пен достық |
Мектеп: |
|||||||||
|
Сынып: 7 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Күні: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қой сүйеді баласын қоңырым деп |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата білу. 7.4.3.1. Фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушыларға мәтіннің мазмұнын түсініп, факті мен көзқарасты ажырату дағдыларын дамыту; фразеологизмдер мен мақал-мәтелдердің мәні мен көркемдік ерекшеліктерін тану және оларды өз сөздерінде дұрыс қолдануға бағыттау. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Оқушылар берілген мақалдың мағынасын ұғынып, пікірін білдіріп, сабақтың тақырыбын болжайды. Қиын күнде қол ұшын берген - нағыз
дос,
|
Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар тақырыпты болжаған соң сабақтың мақсатымен танысып, бағалау критерийлері оқушылармен бірге жасалынады. |
Қалыптастырушы бағалауларҚБ
|
http://oilar.kz/topic_list/270/dos |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Дескрипторлар:
Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
ҚБ
4-тапсырма. Оқылым мәтіні бойынша жұбыңмен ақылдасып , сұрақтарға жауап бер. 1.Үзінді неге «Қоңыр қозым» деп аталған 2.Шешелеріннің әжесіннің балаға деген сүйіспеншілігі қалай көрініс тапқан.
. Дескриптор:
. Бекіту. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі. «Достық мен үшін...». Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
Оқушылар суреттер бойынша өзара ой бөліседі, ақырыпқа байланысты сұхбат құрастырады.
Тақырыпқа байланысты сұрақтарға жауап береді;
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Грамматикалық тапсырмалар орындайды.
.
Сұхбат құрады.
Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды.
|
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
(massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/asyil_soz/33707) |
||||||
|
Сабақтың соңы
Үй тапсырмасы: |
Рефлексия «Мен үшін маңызды болғаны...» Бүгін мен үшін ....... маңызды болды. *................. қызықты болды.
*..........................
қиын болды. Тақтаға рефлексия жасау үшін дайын құрылымды шығарып, оқушылар бүгінгі өзінің әрекетіне талдау жасайды. Сол арқылы мұғалім бүгінгі сабақтың сәтті және сәтсіз тұстарын анықтай алады. 9-тапсырма. |
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қой сүйеді баласын қоңырым деп 7-сынып қмж 2024
Қой сүйеді баласын қоңырым деп 7-сынып қмж 2024
|
Бөлім: Сүйіспеншілік пен достық |
Мектеп: |
|||||||||
|
Сынып: 7 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Күні: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қой сүйеді баласын қоңырым деп |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата білу. 7.4.3.1. Фразеологизм, мақал-мәтелдердің эмоционалды мәнін, көркемдік ерекшеліктерін түсініп қолдану. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушыларға мәтіннің мазмұнын түсініп, факті мен көзқарасты ажырату дағдыларын дамыту; фразеологизмдер мен мақал-мәтелдердің мәні мен көркемдік ерекшеліктерін тану және оларды өз сөздерінде дұрыс қолдануға бағыттау. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Оқушылар берілген мақалдың мағынасын ұғынып, пікірін білдіріп, сабақтың тақырыбын болжайды. Қиын күнде қол ұшын берген - нағыз
дос,
|
Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Оқушылар тақырыпты болжаған соң сабақтың мақсатымен танысып, бағалау критерийлері оқушылармен бірге жасалынады. |
Қалыптастырушы бағалауларҚБ
|
http://oilar.kz/topic_list/270/dos |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Дескрипторлар:
Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап бер.
Дескриптор:
ҚБ
4-тапсырма. Оқылым мәтіні бойынша жұбыңмен ақылдасып , сұрақтарға жауап бер. 1.Үзінді неге «Қоңыр қозым» деп аталған 2.Шешелеріннің әжесіннің балаға деген сүйіспеншілігі қалай көрініс тапқан.
. Дескриптор:
. Бекіту. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі. «Достық мен үшін...». Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды. |
Оқушылар суреттер бойынша өзара ой бөліседі, ақырыпқа байланысты сұхбат құрастырады.
Тақырыпқа байланысты сұрақтарға жауап береді;
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Грамматикалық тапсырмалар орындайды.
.
Сұхбат құрады.
Оқушылар достық туралы алған білімдерін жинақтап, ой қорытындылайды.
|
ҚБ
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
7-сынып «Қазақ тілі» оқулығы
(massaget.kz/mangilik_el/tup_tamyir/asyil_soz/33707) |
||||||
|
Сабақтың соңы
Үй тапсырмасы: |
Рефлексия «Мен үшін маңызды болғаны...» Бүгін мен үшін ....... маңызды болды. *................. қызықты болды.
*..........................
қиын болды. Тақтаға рефлексия жасау үшін дайын құрылымды шығарып, оқушылар бүгінгі өзінің әрекетіне талдау жасайды. Сол арқылы мұғалім бүгінгі сабақтың сәтті және сәтсіз тұстарын анықтай алады. 9-тапсырма. |
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз
















