Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
|
Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Мұғалім: Елеуханова Ж |
|||||||||||
|
Күні: 8.12.2017ж |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сынып: 2 «Ә» |
|
|
||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Қорап жасап, оны әшекейлейміз. |
|||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
2.2.3.1 Әртүрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: дайын материалдарға керекті өлшемді өлшейді, қарындашпен белгілейді. Көптеген оқушылар: қораптың формасын келтіріп жинақтайды. Кейбір оқушылар: қораптарды бір-біріне біріктіреді. Өзгелерге көмектеседі. Алған білімдерін өмірде қолданады. |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Әр түрлі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, материалдарды қолдану үшін түрлі құралдарды қолдану арқылы эксперимент жүргізеді. |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Дизайн – дизайн -design |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Шығармашылық құндылықтарын дамыту |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дене шынықтыру, АКТ |
|||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Қағаз түрлері |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық Мақсаты:Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеріп, зейіндерін сабаққа аудару. Шаттық шеңбері Біздің көңіл күйіміз қандай? Жадыраған жаздай ма? Қысылған қыстай ма? Көл -көсір күздей ме? Шуақты көктемдей ме? Ендеше, бізге келген қонақтармен амандасып алайық. Үлкенге де сіз, Кішіге де сіз. Сәлем бердік сіздерге, Құрметпенен біз. «Сақина салмақ» ойыны Шарты: күзетші бала сақинаны таппаса сұрақтарға жауап береді. Тапса сыйлық алады.
Жарайсыңдар, балалар! Бүгін біз өзімізді дизайнер ретінде бір әдемі қорап жасап үйренейік. Сендер маған қабілеттерің мен ұқыптылықтарыңды көрсетіңдер. Ол үшін топқа бөлініп отыра қалайық. Топқа бөлу. (бұлт, қар, ағаш) Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Мақсатына сүйене отырып, критерийлерді анықтау. |
Слайд Сақина Топқа бөлуге арналған суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Қызығушылықты ояту. «Қорап жасау» видео жазба көрсету.
Жұптық жұмыс Жасау үлгісі: 1-ші бала жасайды.
2-ші бала жасайды.
Бағалау: сағат тілімен бір- бірін бағалайды, қоңырауды тиісті түске бояу. Сергіту сәті «Дұрыс, бұрыс» ойыны Мектепке кешігіп келуге болады. Үзілісте алысып ойнаймыз. Сабаққа белсене қатысамыз. Партаға сурет салуға болады. Оқулықты күтіп ұстау керек. |
Видео жазба Қатырма қағаз, желім, қарындаш, сызғыш, біз, скотч, әсемдеуге арналған заттар Қоңырау суреті |
||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Не үйреніп,не білдік?
Кері байланыс Егер саған сабақ ұнаса мектептің сыртқы ауласын безендіру. Топқа бөлінген суреттерді тақтада ілулі тұрған мектеп суретінің айналасына жапсырады. |
слайд |
||||||||||
|
Дифференциация Қабілеті жоғары оқушыларға топтық жұмыс түрлерін беру |
Кері байланыс суретті толықтыру арқылы жасау: |
Денсаулық сақтау Қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қорап жасап əшекейлейміз
Қорап жасап əшекейлейміз
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Менің мектебім
|
Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Мұғалім: Елеуханова Ж |
|||||||||||
|
Күні: 8.12.2017ж |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||
|
Сынып: 2 «Ә» |
|
|
||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Қорап жасап, оны әшекейлейміз. |
|||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
2.2.3.1 Әртүрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: дайын материалдарға керекті өлшемді өлшейді, қарындашпен белгілейді. Көптеген оқушылар: қораптың формасын келтіріп жинақтайды. Кейбір оқушылар: қораптарды бір-біріне біріктіреді. Өзгелерге көмектеседі. Алған білімдерін өмірде қолданады. |
|||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Әр түрлі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, материалдарды қолдану үшін түрлі құралдарды қолдану арқылы эксперимент жүргізеді. |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Дизайн – дизайн -design |
|||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Шығармашылық құндылықтарын дамыту |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дене шынықтыру, АКТ |
|||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Қағаз түрлері |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық Мақсаты:Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеріп, зейіндерін сабаққа аудару. Шаттық шеңбері Біздің көңіл күйіміз қандай? Жадыраған жаздай ма? Қысылған қыстай ма? Көл -көсір күздей ме? Шуақты көктемдей ме? Ендеше, бізге келген қонақтармен амандасып алайық. Үлкенге де сіз, Кішіге де сіз. Сәлем бердік сіздерге, Құрметпенен біз. «Сақина салмақ» ойыны Шарты: күзетші бала сақинаны таппаса сұрақтарға жауап береді. Тапса сыйлық алады.
Жарайсыңдар, балалар! Бүгін біз өзімізді дизайнер ретінде бір әдемі қорап жасап үйренейік. Сендер маған қабілеттерің мен ұқыптылықтарыңды көрсетіңдер. Ол үшін топқа бөлініп отыра қалайық. Топқа бөлу. (бұлт, қар, ағаш) Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Мақсатына сүйене отырып, критерийлерді анықтау. |
Слайд Сақина Топқа бөлуге арналған суреттер |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Қызығушылықты ояту. «Қорап жасау» видео жазба көрсету.
Жұптық жұмыс Жасау үлгісі: 1-ші бала жасайды.
2-ші бала жасайды.
Бағалау: сағат тілімен бір- бірін бағалайды, қоңырауды тиісті түске бояу. Сергіту сәті «Дұрыс, бұрыс» ойыны Мектепке кешігіп келуге болады. Үзілісте алысып ойнаймыз. Сабаққа белсене қатысамыз. Партаға сурет салуға болады. Оқулықты күтіп ұстау керек. |
Видео жазба Қатырма қағаз, желім, қарындаш, сызғыш, біз, скотч, әсемдеуге арналған заттар Қоңырау суреті |
||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Не үйреніп,не білдік?
Кері байланыс Егер саған сабақ ұнаса мектептің сыртқы ауласын безендіру. Топқа бөлінген суреттерді тақтада ілулі тұрған мектеп суретінің айналасына жапсырады. |
слайд |
||||||||||
|
Дифференциация Қабілеті жоғары оқушыларға топтық жұмыс түрлерін беру |
Кері байланыс суретті толықтыру арқылы жасау: |
Денсаулық сақтау Қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||
шағым қалдыра аласыз













