|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Қоршаған орта және энергия ресурстары |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
24.02.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоршаған орта: терминдер мен анықтама |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1. мәтіндегі көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау. 8.4.4.3. сөйлем ішіндегі біріңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.4.1. мәтіндегі көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтайды. 8.4.4.3. сөйлем ішіндегі біріңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма 131 беттегі мәтінді оқу, берілген сұрақтарға жауап беру. Дескриптор: -мәтінді дұрыс оқиды – 2б -сұрақтарға дұрыс жауап береді – 3б - ойын нақты жеткізеді – 2б 2-тапсырма 131 беттегі класстерді толтыру. Дескриптор: -үйірлі мүшелерді дұрыс табады – 3б ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру 3- тапсырма 133 беттегі 3 тапсырманы орындау. 4-тапсырма 133 беттегі 4 тапсырманы орындау. Бекіту сұрақтары: Үйірлі мүше дегеніміз не? Үйірлі мүшелер қалай жасалады? Үйірлі мүшелердің неше түрі бар? IV. Үй жұмысын беру. 133 беттегі 2 тапсырма Мессенджер әдісі арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма 131 беттегі мәтінді оқиды, берілген сұрақтарға жауап береді. 2-тапсырма 131 беттегі класстерді толтырады. 3- тапсырма 133 беттегі 3 тапсырманы орындайды. 4-тапсырма 133 беттегі 4 тапсырманы орындайды. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау |
Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері,оқулық Жұмыс дәптері, оқулық |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қоршаған орта: терминдер мен анықтама
Қоршаған орта: терминдер мен анықтама
|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Синтаксис. Қоршаған орта және энергия ресурстары |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
24.02.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ тілі) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қоршаған орта: терминдер мен анықтама |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1. мәтіндегі көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау. 8.4.4.3. сөйлем ішіндегі біріңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.4.1. мәтіндегі көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтайды. 8.4.4.3. сөйлем ішіндегі біріңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма 131 беттегі мәтінді оқу, берілген сұрақтарға жауап беру. Дескриптор: -мәтінді дұрыс оқиды – 2б -сұрақтарға дұрыс жауап береді – 3б - ойын нақты жеткізеді – 2б 2-тапсырма 131 беттегі класстерді толтыру. Дескриптор: -үйірлі мүшелерді дұрыс табады – 3б ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру 3- тапсырма 133 беттегі 3 тапсырманы орындау. 4-тапсырма 133 беттегі 4 тапсырманы орындау. Бекіту сұрақтары: Үйірлі мүше дегеніміз не? Үйірлі мүшелер қалай жасалады? Үйірлі мүшелердің неше түрі бар? IV. Үй жұмысын беру. 133 беттегі 2 тапсырма Мессенджер әдісі арқылы кері байланыс. |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма 131 беттегі мәтінді оқиды, берілген сұрақтарға жауап береді. 2-тапсырма 131 беттегі класстерді толтырады. 3- тапсырма 133 беттегі 3 тапсырманы орындайды. 4-тапсырма 133 беттегі 4 тапсырманы орындайды. |
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалау |
Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері, оқулық Жұмыс дәптері,оқулық Жұмыс дәптері, оқулық |
||
шағым қалдыра аласыз













