|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
САЛТ-ДӘСТҮР ЖӘНЕ АУЫЗ ӘДЕБИЕТІ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 76 сабақ. Қорытынды |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.4.1 – мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өткен тақырыптарды қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 22минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптардың ішінен өзіңе ұнаған шығарманы ата және оқып бер
Жаңа тақырып 1-тапсырма Мазмұндама Аққу Көктемде Жайық өңірінде аққулар қос-қостан ұшып келеді. Көл жағасындағы көк шалғынға киіз тіккенбіз. Сыртта тұрып, сыбызғының үніндей сұңқылдаған аққулар дыбысын тыңдадым. Тобымен орман ішіне қонды. Таңертең ерте оянып, тысқа шықтым. Шығыс жақ қызыл шапақ шашып тұр. Сүрлеумен өзенге қарай жүгірдім. Кешкісін қармақ құрып кеткенбіз. Келсем аққу жүр екен. Қармақ аяғына кіріп кетіпті. Жалма-жан көйлегімді шешіп тастап, аққудың қасына жүзіп жеттім. Аққу су сабалап сыңсыды. Аузын ашып айбат шекті. Аяғынан ұстадым да қармақтан босаттым. Рахмет айтқандай, бір саңқ етті де арғы беттегі тобына қосылды. Б.Тұралиев
Тірек сөздер мен сөз тіркестері: Жайық өңіріне, көк шалғынға, сыңсыды, айбат шекті, саңқ етті.
Жоспар: 1. Жайық өңіріне аққулардың ұшып келуі. 2. Қармаққа ілінген аққу 3. Аққуды бұғаудан босату.
Үй тапсырмасы 7-тапсырма. Екі топқа бөлініп, өлеңдерді салыстырыңдар. Ұқсастықтары мен айырмашылықтарын атаңдар.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
МАзмұндама жазады
Шығарма жазады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өтілген материаладарды меңгерген-1б
ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор:
Жарайсыңдар!
«Тик ток» әдісі |
Суреттер
оқулық
КЕсте
Тест парақшала ры
Суреттер
Оқулық
Жұмыс дәптері
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қорытынды 2 сынып әдебиет
Қорытынды 2 сынып әдебиет
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
САЛТ-ДӘСТҮР ЖӘНЕ АУЫЗ ӘДЕБИЕТІ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 76 сабақ. Қорытынды |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.4.1 – мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өткен тақырыптарды қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
ҰЛТТЫҚ МҮДДЕ: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 22минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптардың ішінен өзіңе ұнаған шығарманы ата және оқып бер
Жаңа тақырып 1-тапсырма Мазмұндама Аққу Көктемде Жайық өңірінде аққулар қос-қостан ұшып келеді. Көл жағасындағы көк шалғынға киіз тіккенбіз. Сыртта тұрып, сыбызғының үніндей сұңқылдаған аққулар дыбысын тыңдадым. Тобымен орман ішіне қонды. Таңертең ерте оянып, тысқа шықтым. Шығыс жақ қызыл шапақ шашып тұр. Сүрлеумен өзенге қарай жүгірдім. Кешкісін қармақ құрып кеткенбіз. Келсем аққу жүр екен. Қармақ аяғына кіріп кетіпті. Жалма-жан көйлегімді шешіп тастап, аққудың қасына жүзіп жеттім. Аққу су сабалап сыңсыды. Аузын ашып айбат шекті. Аяғынан ұстадым да қармақтан босаттым. Рахмет айтқандай, бір саңқ етті де арғы беттегі тобына қосылды. Б.Тұралиев
Тірек сөздер мен сөз тіркестері: Жайық өңіріне, көк шалғынға, сыңсыды, айбат шекті, саңқ етті.
Жоспар: 1. Жайық өңіріне аққулардың ұшып келуі. 2. Қармаққа ілінген аққу 3. Аққуды бұғаудан босату.
Үй тапсырмасы 7-тапсырма. Екі топқа бөлініп, өлеңдерді салыстырыңдар. Ұқсастықтары мен айырмашылықтарын атаңдар.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
МАзмұндама жазады
Шығарма жазады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өтілген материаладарды меңгерген-1б
ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор:
Жарайсыңдар!
«Тик ток» әдісі |
Суреттер
оқулық
КЕсте
Тест парақшала ры
Суреттер
Оқулық
Жұмыс дәптері
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















